יום שישי , אוקטובר 30 2020
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שבת 17.10

ספורט1

12:55 דרושפאקה – אפיון בלדיספור (סל טורקי) 

15:55 סערה בממלכה עם עופר שלח, חלק א'

16:20 הופנהיים (דאבור) – דורטמונד 

19:20 מנצ'סטר סיטי – ארסנל 

21:50 ניוקאסל – מנצ'סטר יונייטד 

24:00 ראיון מיוחד עם פול סקולס

ספורט2

16:55 בורנמות – ק.פ.ר (צ'מפיונשיפ) 

18:55 אנדורה – סן פאבלו בורגוס (סל ספרדי) 

22:25 ספורטינג ליסבון – פורטו 

ספורט3

13:55 גרויתר פורת – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים (דאבור) – דורטמונד

19:20 ארמיניה בילפלד – באיירן מינכן 

21:25 מנשנגלאדבך – וולפסבורג 

24:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

ספורט4

14:15 אברטון – ליברפול 

16:50 צ'לסי – סאותהמפטון 

18:55 טרבזונספור – איסטנבול בשאקשהיר 

21:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

22:55 שיקאגו – קנזס (קינדה, MLS)

02:00 מונטריאול – אינטר מיאמי (MLS)

 

ראשון 18.10

ספורט1

13:50 שפילד יונייטד – פולהאם 

15:50 קריסטל פאלאס – ברייטון 

18:20 טוטנהאם – ווסטהאם 

21:05 לסטר – אסטון וילה 

ספורט2

12:55 אנדולו אפס – באחצ'שהיר (סל טורקי) 

14:30 פאדרבורן – האנובר (בונדסליגה 2) 

16:25 קלן – פרנקפורט 

21:55 ריו אבה – בנפיקה 

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

ספורט3

13:10 פיינורד – ספרטה רוטרדאם 

15:25 איאקס – הרנביין 

17:40 זוולה – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) 

19:45 (החל ב 19:30) באסקוניה – ברצלונה (סל ספרדי) 

21:30 מרוץ הנסקאר, קנזס 

ספורט4

14:35 קיל – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

16:25 ארסנל – טוטנהאם (נשים)

19:25  פארנסה – פמליקאו 

21:30 ליגת השחייה הבינלאומית 

 

שני  19.10

ספורט1

19:20 ווסט ברומיץ' – ברנלי 

21:50 לידס – וולבס 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

17:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

21:25 סט. פאולי – נירנברג (בונדסליגה 2) 

ספורט3

19:55 גלאטסראי – אלניאספור 

 

שלישי 20.10

ספורט1

14:30 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

03:25 קולו קולו – חורחה ווילסטרמן 

ספורט2

21:40 חובנטוד בדאלונה (דוסון) – ונציה (יורוקאפ) 

01:10 סאנטוס – דפנסה אי חוסטיסיה 

03:25 פניארול – את' פראנאנסה 

ספורט3

03:25 סאו פאולו – בינסיונאל 

ספורט4

01:10 אולימפיה – דלפין 

03:25 ריבר פלייט – קיטו  

 

רביעי 21.10

ספורט1

19:25 המבורג – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2, משחק השלמה) 

21:40 מלאגה (מקל) – ברשיה (יורוקאפ) 

03:25 בוליבאר – גוארני 

ספורט2

19:40 וספרם – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 זאגרב – צליה (כדוריד אלופות) 

01:10 ראסינג – אסטודיאנטס 

03:25 פלמיירס – טיגרה 

ספורט3

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

01:10 נסיונאל – אליאנסה לימה 

03:25 פלמנגו – ג'וניור 

ספורט4

 

חמישי 22.10

ספורט1

19:15 פאנל לקראת הישראליות בליגה האירופית 

19:50 הפועל ב"ש – סלביה פראג (ליגה אירופית) 

21:50 מכבי ת"א – קרבאך (ליגה אירופית) 

24:00 סיכום היום בליגה האירופית 

03:25 בוקה ג'וניורס – קראקאס 

ספורט2

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

19:45 ראפיד וינה – ארסנל (ליגה אירופית) 

21:50 סלטיק – מילאן (ליגה אירופית) 

ספורט3

19:45 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – גרנאדה (ליגה אירופית) 

21:50 טוטנהאם – לאסק (ליגה אירופית) 

03:25 גרמיו – אמריקה דה קאלי 

ספורט4

19:45 חגיגה אירופית על גבי לברקוזן – ניס 

21:50 חגיגה אירופית על גבי הופנהיים (דאבור) – הכוכב האדום בלגרד 

03:25 אוניברסידאד קתוליקה – אינטרנסיונל 

 

שישי 23.10

ספורט1

19:25 נירנברג – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

21:25 שטוטגרט – קלן 

ספורט2

21:50 אסטון וילה – לידס 

ספורט3

15:00 רבעי גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

ספורט4

21:40 נוטינגהאם פורסט – דרבי קאונטי (צ'מפיונשיפ) 

 

Check Also

וידאו: בהמשך העונה של “היית צריכה לדעת”

הנה הטריילר להמשך העונה. היזהרו מקלקולונים, אם טרם צפיתם בפרק הבכורה שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.