יום שלישי , פברואר 7 2023
פוליגון הסגר של תיקתק בירושלים

באבל ותיק תק מרחיבות את השירות

באבל ותיקתק, שירותי התחבורה החכמה המונעים בטכנולוגיית Via, יתרחבו בזמן הסגר

על מנת להתמודד עם צמצום התחבורה הציבורית כחלק מהסגר, ב-Via מודיעים ששירותי התחבורה הציבורית החכמה המושתתים על הטכנולוגיה של החברה, Bubble בת"א ותיקתק בירושלים, יפעלו במתכונת מורחבת על מנת לתת מענה תחבורתי לעובדים חיוניים ברחבי הערים.

בת"א יורחב פוליגון השירות של Bubble פי ארבעה כך שבימי הסגר ישרת מעבר לאזור השירות המקורי גם את , יפו, חולון, בת ים ופתח תקוה, תוך הכללת בתי חולים ומרפאות  באזורי השירות, כמו גם אזורי תעשייה חיוניים למשק. השירות יפעל בימי חול בשעות 6:00-23:00. 

בירושלים יורחב אזור השירות של חברת תיקתק בימי הסגר גם אל מתחמי בתי החולים הדסה עין כרם והדסה הר הצופים. השירות יפעל בימים א-ה בין השעות 6:00-21:00. באגד תיקתק מציינים כי בעת ימי הסגר ובביצוע הזמנה אל או ממתחמי בתי חולים אלו, לא ניתן יהיה לרדת בדרך לשאר האזורים בהם השירות פעיל אלא רק במיקום הספציפי אליו הוזמנה הנסיעה ובתחומי הפעילות של אגד תיקתק בעיר ירושלים. 

כידוע, חברת VIA ויה מעצבת מחדש את האופן בו עולם התחבורה הציבורית נע: ממערכת של נתיבים ולוחות זמנים נוקשים לרשתות תחבורה דינאמיות לחלוטין. באמצעות אפליקציות התחבורה החכמה שמושתתות על הטכנולוגיה של החברה, Via מחברת מספר בין נוסעים הנוסעים לאותו כיוון ומאפשרת להם לחלוק את המסלול בצורה חלקה ויעילה. VIA הושקה לראשונה בניו יורק בשנת 2013, והיא משתפת פעולה עם למעלה ממאה סוכנויות תחבורה ציבורית, מפעילי תחבורה פרטיים, ציי מוניות, חברות פרטיות, הסעות בתי ספר ואוניברסיטאות מסביב לעולם. 

 

פוליגון הסגר של באבל בתל אביב

פוליגון הסגר של תיקתק בירושלים

יש לבדוק גם

פתיחת המחזור השני

  פתיחת המחזור השני של חממת האמניות והאמנים למצוינות על שם ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.