יום שישי , אוקטובר 30 2020
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

חמישי 24.9

ספורט1

14:55 גואנגז'ו R&F (סבע) – שנגחאי שנחואה 

19:25 רוסטוב – מכבי חיפה (מוק' הליגה האירופית) 

ספורט2

20:15 הפועל ב"ש – מאתרוול (מוק' הליגה האירופית) 

22:40 מלאגה (מקל) – ברצלונה (סל) 

00:55 חורחה ווילסטרמן – פניארול (ליברטדורס)

02:55 מדיין – בוקה ג'וניורס (ליברטדורס)

04:55 דלפין – סאנטוס (ליברטדורס)

ספורט3

19:40 קיל – נאנט (יד אלופות) 

21:40 לינקולן סיטי – ליברפול (גביע הליגה) 

ספורט4

21:40 מנ' סיטי – בורנמות (גביע הליגה) 

 

שישי 25.9

ספורט1

19:25 ארצגבירגה אווה – גרויתר פורת משולב עם אוסנברוק – האנובר (בונדסליגה 2)

21:20 הרטה ברלין – פרנקפורט 

ספורט2

15:30 קרבות וואן, שנגחאי 

21:40 האדרספילד – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:55 קראגומרוק – איסטנבול בשאקשהיר 

ספורט4

19:00 דיימונד ליג, דוחא 

 22:40 ריאל מדריד – סראגוסה (סל) 

שבת 26.9

ספורט1

14:20 ברייטון – מנצ'סטר יונייטד  

16:50 קריסטל פאלאס – אברטון 

19:20 ווסט ברומיץ' – צ'לסי 

21:50 ברנלי – סאותהמפטון 

ספורט2

19:40 פורטונה סיטארד – אלקמאר  

21:55 איאקס – ויטסה (דסה) 

ספורט3

14:25 וויקום – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

17:45 הפועל חיפה – הפועל ת"א 

20:00 לקראת בית"ר י-ם – הפועל ק"ש 

20:10 בית"ר י-ם – הפועל ק"ש 

22:25 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ספורט4

13:55 בראונשווייג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:20 אאוגסבורג – דורטמונד 

19:20 שאלקה – ורדר ברמן 

21:25 קיל – פלנסבורג (סופרקאפ כדוריד גרמני) 

 

ראשון 27.9 – ערב יום כיפור

ספורט2

13:50 שפילד יונייטד – לידס 

ספורט3

13:25 ברצלונה – בילבאו (סל ספרדי)

ספורט4

13:10 פיינורד – דן האג (אלמקייס)

 

 

שני  28.9 – צאת יום כיפור (20:00)

ספורט1

20:00 מנצ'סטר סיטי – לסטר  (דחוי מיום ראשון ב – 18:25)

21:45 ליברפול – ארסנל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:35 פולהאם – אסטון וילה 

21:45 ווסטהאם – וולבס (דחוי מראשון ב – 20:55)

23:40 טוטנהאם – ניוקאסל (דחוי מראשון ב – 20:55)

ספורט3

20:00 הראקלס – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי, דחוי מראשון ב – 17:45)

21:40 בלננסס – פמליקאו 

ספורט4

20:00 הופנהיים (דאבור) – באיירן מינכן (דחוי מיום ראשון ב – 16:25)

21:45 גלאטסראי – פנרבחצ'ה (דחוי מיום ראשון 18:55)

 

שלישי 29.9

ספורט1

03:25 קיטו – בינסיונאל (ליברטדורס)

ספורט2

01:10 גרמיו – או' קתוליקה (ליברטדורס)

03:25 את' פראנאנסה-חורחה ווילסטרמן (ליברטדורס)

ספורט3

01:10 פניארול – קולו קולו (ליברטדורס)

03:25 אמריקה דה קאלי – אינטרנסיונל (ליברטדורס)

ספורט4

03:25 בוקה ג'וניורס – ליברטאד (ליברטדורס)

 

רביעי 30.9

ספורט1

21:20 באיירן מינכן – דורטמונד (הסופרקאפ הגרמני) 

03:25 אליאנסה לימה – מרידה (ליברטדורס)

ספורט2

19:40 משקוב ברסט – פ.ס.ז' (יד אלופות) 

21:40 פלנסבורג – פורטו (יד אלופות) 

01:10 קראקאס – מדיין (ליברטדורס)

03:25 ריבר פלייט – סאו פאולו (ליברטדורס)

ספורט3

01:10 נאסיונל – ראסינג (ליברטדורס)

03:25 ג'וניור – ברצלונה (ליברטדורס)

ספורט4

01:10 פלמיירס – בוליבאר  (ליברטדורס)

03:25 פלמנגו – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (ליברטדורס)

 

חמישי 1.10

ספורט3

19:40 פיק סגד – ורדאר (יד אלופות) 

21:40 נאנט – ברצלונה (יד אלופות) 

ספורט4

00:55 אולימפיה – סאנטוס (ליברטדורס)

02:55 טיגרה – גוארני (ליברטדורס)

04:55 דלפין – דפנסה אי חוסטיסיה (ליברטדורס)

 

שישי 2.10 – ערב סוכות

ספורט1

14:00 הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית 

21:20 אוניון ברלין – מיינץ 

ספורט2

19:55 קובנטרי – בורנמות (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:55 גזיאנטפ – טרבזונספור (וואקמה) 

 

Check Also

וידאו: בהמשך העונה של “היית צריכה לדעת”

הנה הטריילר להמשך העונה. היזהרו מקלקולונים, אם טרם צפיתם בפרק הבכורה שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.