יום שלישי , אוקטובר 27 2020
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 19.9 – ערב חג שני

ספורט1

13:50 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

14:20 אברטון – ווסט ברומיץ' 

16:50 לידס – פולהאם 

19:20 מנצ'סטר יונייטד – קריסטל פאלאס 

21:50 ארסנל – ווסטהאם 

24:00 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

02:30 מרוץ הנסקאר, בריסטול 

ספורט2

13:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס 

15:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס 

20:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס 

22:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס 

24:00 (דחוי מ – 22:00) רבע גמר טורניר רומא, טניס נשים 

ספורט3

10:00 ראלי טורקיה 

13:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס נשים 

15:00 רבע גמר טורניר רומא, טניס נשים 

18:55 חובנטוד בדאלונה (דוסון) – מלאגה (מקל, סל ספרדי, מח' פתיחה) 

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן – אמן 

22:55 פורטו – בראגה (מח' פתיחה) 

ספורט4

13:00 חצאי גמר אליפות אירופה בכדורעף חופים, נשים 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי קלן – הופנהיים (דאבור) 

18:55 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

19:20 דורטמונד – מנשנגלאדבך 

21:30 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

22:50 קנזס (קינדה) –  דאלאס (MLS)

02:00 אטלנטה – אינטר מיאמי (MLS)

 

ראשון 20.9 – ראש השנה

ספורט1

13:25 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

13:50 סאותהמפטון – טוטנהאם 

15:50 ניוקאסל – ברייטון 

18:15 צ'לסי – ליברפול 

20:30 לקראת בני סכנין – מכבי חיפה 

20:55 בני סכנין – מכבי חיפה, ליגת העל 

23:00 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:45 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

ספורט2

11:00 גמר אליפות אירופה בכדורעף חופים, נשים – ראשוני משבת ב-19:00 

12:30 חצאי גמר אליפות אירופה בכדורעף חופים, גברים 

15:25 פיינורד – טוונטה 

17:40 איאקס – ואלוויק 

20:00 הפועל חדרה – הפועל ב"ש 

22:30 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה, חלק ב'

ספורט3

13:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס נשים 

15:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס 

17:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס נשים 

19:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס 

21:30 גמר אליפות אירופה בכדורעף חופים, גברים – ראשוני מ-19:00

ספורט4

09:00 ראלי טורקיה 

13:00 ראלי טורקיה 

16:20 לייפציג – מיינץ 

18:50 וולפסבורג – לברקוזן 

20:55 לסטר – ברנלי 

 

שני  21.9

ספורט1

19:50 אסטון וילה – שפילד יונייטד 

22:05 וולבס – מנצ'סטר סיטי 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

15:30 גמר טורניר רומא, טניס נשים 

18:00 גמר טורניר רומא, טניס 

ספורט3

19:55 פנרבחצ'ה – האטאיספור 

ספורט4

20:15 בית"ר י-ם – הפועל ק"ש 

 

Check Also

סרט שחור לבן

לזכרו של יהודה ברקן נשדר ב- 8HOT את הסרט "בלי בושה" הערב (25.10) ב-21:00. בימים שני עד רביעי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.