שבת , ספטמבר 26 2020
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שבת 12.9

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

14:20 פולהאם – ארסנל (מח' פתיחה)

16:50 קריסטל פאלאס – סאותהמפטון (מח' פתיחה) 

19:15 ליברפול – לידס (מח' פתיחה)

21:50 ווסטהאם – ניוקאסל (מח' פתיחה)

02:30 מרוץ הנסקאר, ריצ'מונד

ספורט2

14:25 ברמינגהאם – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ)

16:55 האדרספילד – נוריץ' (צ'מפיונשיפ)

19:25 ברצלונה – באסקוניה, חצי גמר הסופרקאפ (סל)

22:25 טנריפה – ריאל מדריד, חצי גמר הסופרקאפ (סל)

ספורט3

16:25 נירנברג – לייפציג (גביע)

18:25 אפואל ניקוסיה (שהר ואצילי) – לימסול

20:25 גלאטסראי – גזיאנטפ (מחזור פתיחה)

21:55 קארל צייס – ורדר ברמן (גביע)

02:30 אורלנדו – אינטר מיאמי

04:30 סולט לייק – קולורדו

ספורט4

17:10 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

17:45 מכבי נתניה – בני סכנין עם פריצות להפועל ק"ש – הפועל חיפה 

20:25 בני יהודה – מכבי ת"א

22:30 פספורט – סיכום היום בספורט 1 (פתיחת עונה) 

23:10 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

 

 ראשון 13.9

ספורט1

13:55 איפסוויץ' – וויגאן (ליג 1) 

15:50 ווסט ברומיץ' – לסטר (מחזור פתיחה)

18:20 טוטנהאם – אברטון  (מחזור פתיחה)

ספורט2

12:55 ג'יאנגסו סונינג – גואנגז'ו R&F (סבע)

15:25 ספרטה רוטרדאם – איאקס (מח' פתיחה)

17:40 כרונינגן (רובן) – פ.ס.וו איינדהובן (מח' פתיחה)

19:55 טרבזונספור – בשיקטאש

ספורט3

12:55 גלוריה קאפ (סל)

15:55 גלוריה קאפ (סל)

19:40 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

20:15 הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד

22:40 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

ספורט4

14:25 צ'לסי – בריסטול (כדורגל נשים)

16:25 איינטרכט נורדרשטט – לברקוזן (גביע)

18:50 סערה בממלכה עם ישראל קטורזה (עונה חדשה)

19:25 גמר הסופרקאפ (סל ספרדי)

22:00 גמר טורניר גלוריה קאפ (סל, ראשוני מ-19:00)

03:35 ספורטינג קנזס (קינדה) – מינסוטה

 

שני 14.9

ספורט1

15:30 טורניר רומא, טניס נשים

20:10 בית"ר י-ם – הפועל חדרה

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:50 שפילד יונייטד – וולבס (מחזור פתיחה)

22:05 ברייטון – צ'לסי (מחזור פתיחה)

ספורט3

19:25 דינמו דרזדן – המבורג (גביע)

21:40 דואיסבורג – דורטמונד (גביע)

ספורט4

12:00 טורניר רומא, טניס

 

שלישי 15.9

ספורט1

21:40 ברטון – אסטון וילה (גביע הליגה, סיבוב 2)

ספורט2

12:00 (עד 18:00 לערך) טורניר רומא, טניס נשים

ספורט3

12:00 (עד 24:00 לערך) טורניר רומא, טניס

ספורט4

14:55 הביי – בייג'ין גואן

20:00 טורניר רומא, טניס נשים

 

רביעי 16.9

ספורט1

19:30 פאנל לקראת מכבי ת"א – דינאמו ברסט 

19:55 מכבי ת"א – דינאמו ברסט (מוק' ליגת האלופות, סיבוב 3)
22:10 אברטון – סלפורד סיטי (גביע הליגה, סיבוב 2)

ספורט2

12:00 טורניר רומא, טניס נשים

ספורט3

12:00 טורניר רומא, טניס

ספורט4

19:40 משקוב ברסט – ורדאר (יד אלופות)

21:40 פלנסבורג – קיילצה (יד אלופות)

 

 

חמישי 17.9

ספורט3

12:00 טורניר רומא, טניס

ספורט4

12:00 טורניר רומא, טניס נשים

20:00 דיימונד ליג רומא

21:40 ברייטון – פורטסמות (גביע הליגה, סיבוב 2)

 

 

שישי 18.9 – ערב חג ראש השנה

ספורט1

12:00 טורניר רומא, טניס

ספורט2

15:30 קרבות וואן, בנגקוק

21:40 קובנטרי – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ)

ספורט3

12:00 טורניר רומא, טניס נשים

20:55 פמליקאו – בנפיקה (מחזור הפתיחה)

ספורט4

21:15 באיירן מינכן – שאלקה (מחזור הפתיחה)

Check Also

ילדים מכאן

ילדים מכאן – סדרת ילדים דוקומנטרית   בכורה טלוויזיונית חגיגית ללקוחות הוט! יוצרת: רות ליטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.