יום שישי , יולי 1 2022
המקצוע: נביא, כאן 11

שבעה סרטים של "כאן" יתחרו בדוקאביב

 

שבעה סרטים של כאן 11 ישתתפו בפסטיבל דוק אביב השנה

שבעת הסרטים הם "עד סוף העולם", "שלושה יוסי", "מלחמתה של רעיה סיניצינה", "המקצוע נביא", "אין סנטימנטים", "שוקן על גבול הקונצנזוס", "רצח בקולנוע צפון". בפסטיבל יוקרנו בנוסף שניים מפרקי הסדרה "לבנון – גבולות הדם". הסרטים והסדרה ישודור במהלך השנה ב-כאן 11.

 

 

בפסטיבל דוק-אביב, שייפתח שייפתח השבוע, יוקרנו שבעה סרטים שהפיק כאן 11, מהם חמישה סרטים ישתתפו בתחרות. בפסטיבל אף יוקרנו שני פרקים מתוך סדרת הדוקו "לבנון – גבולות הדם" של דוקי דרור, פרויקט יוקרתי תיעודי רחב היקף, המביא תיעוד מצמרר של ההיסטוריה והאירועים שהובילו למלחמת לבנון הראשונה. הסרטים והסדרה ישודרו ב-כאן 11 השנה.

הסרטים שישתתפו בתחרות הם "עד סוף העולם" של מאיה זינשטיין, "שלושה יוסי" של יעל קיפר ורונן זריצקי, "מלחמתה של רעיה סינצינה" של יפים גרבוי, "המקצוע נביא" של יואב שמיר ו"אין סנטימנטים" של ארתור אברמוב.

סרטים נוספים שישתתפו בחלק הלא-תחרותי של פסטיבל דוק-אביב הם: "שוקן על גבול הקונסנזוס" של נעמי שחורי, ו"רצח בקולנוע צפון" של אבידע ליבני.

גילי גאון, מנהלת מחלקת הדוקו ב-כאן 11: "ביתו של הקולנוע הדוקומנטרי נמצא כיום בכאן 11, והוא אחראי על מרב היצירה של הסרטים והסדרות בתחום כיום.  מהחודש ישודר בכל שבוע סרט דוקומנטרי באורך מלא מיצירתם של מיטב היוצרים הדוקומנטריים בישראל. מדובר ברצועת שידור קבועה, שתציג את הפסיפס האנושי בחברה הישראלית. אני מאחלת הצלחה לכל אחד ואחד מהסרטים שלנו בפסטיבל השנה ובשידור בטלוויזיה".

יש לבדוק גם

עוד פרסים ל"שעת אפס"

"שעת אפס" של כאן 11 קוטפת שני פרסים בינלאומיים נוספים, הפעם בפסטיבל הסדרות של ברלין, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.