יום שני , אוקטובר 26 2020
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שבת 29.8

ספורט1

12:55 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – שנזן (סינית)

18:20 ארסנל – ליברפול (מגן הקהילה)

22:50 אטלנטה – אורלנדו (MLS)

ספורט2

13:00 חצאי גמר כדורעף חופים, מונפלייה

17:00 מקום 3-4 וגמר כדורעף חופים, מונפלייה

02:30 מרוץ הנסקאר, דייטונה

ספורט3

15:55 לכיה גדאנסק (סייף) – ראקוב צ'סטוחובה (ליגה פולנית)

20:00 פאנל פתיחת עונה

20:25 (20:30) הפועל כפ"ס – הפועל ת"א (מחזור הפתיחה) 

22:50 ראיון מיוחד עם נטע לביא

02:30 (02:38) ניו יורק סיטי – שיקאגו (MLS)

ספורט4

13:55 הופנהיים (דאבור) – מיינץ

16:55 טוטנהאם – ברמינגהאם

23:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

04:05 קולורדו – קנזס (קינדה)

 

ראשון 30.8

ספורט1

19:45 ראיון מיוחד עם נטע לביא

20:15 (20:30) הפועל חדרה – מכבי חיפה (מחזור הפתיחה)

22:40 ראיון מיוחד עם נטע לביא

ספורט2

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – מכבי נתניה (מחזור הפתיחה) 

05:20 סיאטל – לוס אנג'לס (MLS

ספורט3

14:55 שנגחאי שנואה – גואנגז'ו אברגראנדה  (סינית)

ספורט4

20:00 הפועל חיפה – בית"ר י-ם (מחזור הפתיחה) 

 

שני 31.8                                                                                                

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

20:55 פנרבחצ'ה – אנטליאספור (הכנה)

 

שלישי 1.9

ספורט2

03:00 טורונטו – מונטריאול (MLS)

ספורט4

14:55 בייג'ין גואן – צ'ונגצ'ינג ליפאן (סינית)

19:55 אברטון – בלקבורן (הכנה)

 

רביעי 2.9

ספורט1

17:25 חימקי מוסקבה – באחצ'שהיר, גביע גלוריה (סל)

20:25 צסק"א מוסקבה – דניפרו גביע גלוריה (סל)

ספורט2

18:30 דיימונד ליג, לוזאן

02:20 אטלנטה יונייטד – אינטר מיאמי (MLS)

 

חמישי 3.9

ספורט1

18:55 לטביה – אנדורה (אומות)

21:35 חגיגה אירופית על גבי גרמניה – ספרד (אומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורט2

21:35 אוקראינה – שוייץ (אומות)

ספורט3

17:25 באחצ'שהיר – גלאטסראי, גביע גלוריה (סל)

21:35 פינלנד – וויילס (אומות)

23:45 (דחוי מ – 20:25) דניפרו  – אנדולו אפס, גביע גלוריה (סל)

ספורט4

21:35 גרמניה – ספרד (אומות)

 

שישי 4.9

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – פולין (אומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורט2

14:55 גואנגז'ו אברגראנדה – גואנגז'ו R&F (סבע)

21:35 נורבגיה – אוסטריה (אומות)

ספורט3

19:00 ראלי אסטוניה

21:30 דיימונד ליג, בריסל

ספורט4

17:25 גלאטסראי – חימקי מוסקבה, גביע גלוריה (סל)

20:25 אנדולו אפס – צסק"א, גביע גלוריה (סל)

Check Also

וידאו SNL : אדל- הקטעים והשיר בהפתעה

אין צורך להכביר במילים. שידור ערוך ומתורגם בשלישי ב- yes ובסטינג טיוי. Adele's Monologue! ❤️ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.