יום שני , יוני 27 2022
הבנים והבנות עונה חדשה, ערוץ הילדים, פרטנר tv

ספטמבר 2020 בפרטנר tv

ערוצי משרד החינוך – בית הספר משודר בטלוויזיה

חוזרים לבית הספר עם ערוצי הלמידה מרחוק של משרד החינוך בפרטנר tv. הערוצים נפתחים על פי מתווה הלימודים של משרד החינוך לימי הקורונה, עם שיעורים משודרים לכיתות ה'-ט' בעברית ובערבית.

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133370_RAW_1598817228048

החל מ-1 בספטמבר בשעות 8:00-14:00 (תלוי בכיתה), בערוצים 505-509 בעברית, ובערוצים  518-522 בערבית בפרטנר TV

 

פאנק רוק VS דין השריעה

סצנת הפאנק של אינדונזיה היא אחת הגדולות והתוססות בעולם. זה מקום שבו הנוער המושתק של המדינה יכול למרוד נגד שחיתות אנדמית, מוסכמות חברתיות ומשפחותיהן המחמירות. אולם במדינה האסלאמית הגדולה בעולם רודפים רשויות פוליטיות ופונדמנטליסטים דתיים את תנועת הנוער המרדנית הזו. בשום מקום רגשות האנטי-פאנק אינם חזקים יותר מאשר באצ'ה, מחוז השריעה היחיד באינדונזיה, שם נעצרו 65 פאנקנים במעצר במחנה אימונים מוסרי איסלמי בו התגלחו ראשם ובגדיו נשרפו. נסענו לצפון סומטרה כדי לאתר את הפאנקיסטים האחרונים באצ'ה, שעדיין חיים תחת איום מתמיד ממשטרת השריעה.

 

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133357_RAW_1598817228036

ב-20 בספטמבר, בשעה 21:50 בערוץ VICE בפרטנר TV

 

קריסטל מוסל על "להקת הזאבים"

ערוץ VICE פוגש את יוצרת הסרטים קריסטן מוסל, כדי לדבר על הסרט התיעודי שזכה להערכה רבה מצד מבקרים- The Wolfpack. הסרט, שזכה בפרס בסנדנס 2015, עוקב אחר חייהם של שישה נערים מתבגרים שגרים בדירת לואר איסט סייד, ללא כל אינטרקציה עם העולם החיצון. את החלון לעולם הם מצאו דווקא באמצעות סרטים.

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133354_RAW_1598817228032

ב-6 בספטמבר, בשעה 21:50 בערוץ VICE בפרטנר TV

 

אמא אמריקאית

קומדיה משפחתית המסופרת על ידי קייטי, אם בעלת רצון חזק, המגדלת את משפחתה הפגומה בעיר עשירה ומלאה בנשים מושלמות וצאצאיהם המושלמים. כשסמל סטטוס הוא מונח שבשגרה, בעלה גרג דואג שהיא לא תצא מפרופורציות – אך המשימה לא קלה בכלל! בכיכובה של קייטי מיקסון, מג דונלי ודניאל דימאג'יו.

Diedrich Bader and Katy Mixon in American Housewife (2016)

3 עונות זמינות לצפייה החל מ- 28 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

נו פילטר- VIP

שעשועון הרחוב הקורע של 'ערוץ טדי' חוזר בפרקי VIP

תמורת איזה סכום כסף הייתם מוכנים לשלוח הודעה מביכה לאקס שלכם? יובל חקלאי חוסר להנחות את שעשועון הרחוב הכי חסר בושה ומעצורים, ומפתיע מפורסמים כמו: ירון ברלד, ליאון שניידרובסקי, אביבה תבורי, גל גברעם, ועוד ומבקש מהם לעשות דברים פרועים עם הטלפון. הסדרה חוזרת עם פרקים חדשים, מפתיעים, מעניינים וקורעים מצחוק.

 

החל מ-17 בספטמבר, בימי חמישי בשעה 22:00, בערוץ טדי וב-VOD בפרטנר TV

 

ג'ירפה

דרמה מרגשת עטורה שבחים, בשפה הרוסית, המתרחשת בלנינגרד שברוסיה, בשנת 1945. איה, המכונה "ג'ירפה", עובדת כאחות בבית חולים, לאחר ששוחררה מהצבא הרוסי עם הלם קרב. כמו כולם סביבה, היא מתמודדת עם תוצאות המלחמה, התמודדות פיזית ומנטלית – העיר ההרוסה, המצור שגרם למחסור במצרכים, האנשים שלא שרדו. כשחברתה הטובה מהצבא חוזרת הביתה, השתיים יצטרכו להשלים עם כל מה שקרה, ולמצוא תקווה למה שעוד עתיד להגיע. 

 Viktoria Miroshnichenko in Dylda (2019)

זמין להזמנה החל מ-10 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

הכל הולך

קומדיה רומנטית בבימויה של קורטני קוקס, על חייו של טד מורגן העוברים באדישות קיומית. לאחר שאשתו עוזבת אותו, הוא מחליט לחזור לעיר מולדתו ולסגור חשבונות ישנים עם כל מי שפגע בו בעבר, לפני שיסיים את חייו. להפתעתו הוא מגלה פרספקטיבה חדשה ממרחק השנים שחלפו, פוגש חברים ישנים ואהבות נושנות ובנקודה הנמוכה ביותר מבין, שאולי יש לו עדיין על מה להילחם.

בהשתתפות: שון ויליאם סקוט, דיוויד ארקט, אוליביה טירלבי וגארט דילאנט.

Seann William Scott and Rob Riggle in Just Before I Go (2014)

 

החל מ-15 בספטמבר, ב-VOD בפרטנר TV.

 

יחפה

 

דרמה רומנטית בכיכובו של סקוט ספידמן. ג'יי וילר, הכבשה השחורה של המשפחה, בחור בטלן שמבלה את מרבית חייו בהימורים ובמועדוני חשפנות, עד שנקלע להפסדים כספיים גדולים ומסתבך עם האנשים הלא נכונים. בניסיונותיו הנואשים להשיג כסף, הוא מחליט לטוס לחתונת אחיו ולהציג בפני הוריו העשירים חיים נורמליים. כשהוא מספר לאביו שחברתו עובדת בתור אחות, הוא לא מאמין לו ודורש שתצטרף אליו לחתונת האח. כעת נותר לו רק למצוא אחת כזאת. וילר פוגש בבית החולים הפסיכיאטרי בו הוא עובד כאיש תחזוקה את דייזי, בחורה יפהפייה, תמימה, פעורת עיניים שאוהבת ללכת יחפה, שחוסר הניסיון שלה בדברים הכי פשוטים בחיים הוא התגלמות הטוהר. השניים כמו מגלים יחד את העולם, זה מעיניו של זו עד שהעלילה מסתבכת.

 

Scott Speedman and Evan Rachel Wood in Barefoot (2014)

 

החל מ-15 בספטמבר, ב-VOD בפרטנר

 

היזהר ממה שאתה מבקש

 

סרט מתח. מבלי להבין את השלכות מעשיו, דאג הצעיר נסחף לרומן מסוכן עם לינה, שכנתו המושכת והמבוגרת ממנו, שנשואה לבנקאי השקעות אפל. הוא עובר מסע התבגרות מהיר, מיני אך לא רק, ומגלה שבקרב בין דורות, מה שנראה בתחילה כיתרון, הופך מהר מאוד לחיסרון. בכיכובם של: קנדיס מק'קלור, פול סורבינו, דרמוט מלרוני, מרק מקוליי, ניק ג'ונאס ואיזבל לוקאס.

 

Nick Jonas in Careful What You Wish For (2015)

החל מ-15 בספטמבר, ב-VOD בפרטנר TV

 

אקסטרים אנבוקסינג

הסדרה החדשה והכיפית של ערוץ ההיסטוריה "אקסטרים אנבוקסינג", עוקבת מספר דמויות גדולות מחיים שחיות בפינות שונות של ארה"ב, כאשר הן רוכשות באינטרנט בשיטת ה"בידינג"  במחיר מוזל קופסאות של סחורה שהוחזרה ע"י הלקוחות המקוריים לקמעונאים– אך הם אינם יודעים מה מצוי באותם ארגזי סחורה – עד לרגע בו הם פותחים אותם בביתם. כשהסחורה המוחזרת מגיעה לביתם של "ציידי סחורות" אלו, הם פותחים את הארגזים הגדולים (לעיתים מדובר בכמות סחורה שיש לשנע אותה במשאיות), בתקווה לא כ"כ סמויה להרוויח עליה כסף רב – ע"י מכירתה מחדש. כמו כן, הם לוקחים סיכון שהארגזים יגיעו לבתיהם כשהסחורה שבתוכם סדוקה, שרוטה או שבורה לחלוטין.

 

cid:image001.jpg@01D67F8D.3A5D7D10

החל מ- 7 בספטמבר בימי שני בשעה 22:50 בערוץ ההיסטוריה וב-VOD בפרטנר TV

 

קפטן פנטסטיק

דרמה קומית עטורת שבחים שהייתה מועמדת לפרס האוסקר. אב לשישה, מגדל את ילדיו ביערות וושינגטון הרחק מהחברה ומלמד אותם לעשות הכול לבדם. כשמקרה חירום משפחתי מאלץ את השבעה לצאת מגן העדן הפרטי שבנו לעצמם, בן מגלה שהעולם האמיתי שבחוץ לא כל כך מתאים לסגנון ההורות שהוא ואשתו בחרו.
בהשתתפות: ויגו מורטנסן, ג'ורג' מקיי, אנאליס באסו וסמנתה איסלר

 

Viggo Mortensen, George MacKay, Annalise Basso, Samantha Isler, Shree Crooks, Nicholas Hamilton, and Charlie Shotwell in Captain Fantastic (2016)

 

החל מ-5 בספטמבר, ב-VOD בפרטנר TV

 

חדר

סרט דרמה עטור שבחים בכיכובה של ברי לארסון, שזיכה אותה באוסקר על משחקה בסרט זה בפרס השחקנית הטובה ביותר. הסרט עוקב אחר סיפורו של ג'ק- ילד שנולד בחדר, והחדר הוא כל מה שמכיר. רק הוא ואמו נמצאים בו, והקשר היחיד של השניים לעולם הוא צוהר בתקרת החדר, ואדם שמגיש להם אוכל ובגדים חדשים מדי פעם. לאחר יום הולדתו החמישי, ג'ק ואמו ינסו בפעם הראשונה לצאת אל העולם שבחוץ. 

 

Brie Larson and Jacob Tremblay in Room (2015)

החל מ-5 בספטמבר, ב-VOD בפרטנר TV

 

עונה 18- משפחת קרדשיאן

עונה 18 של משפחת קרדשיאן מתחילה כמה שבועות לאחר הוידוי המפתיע של קורטני שלעבוד עם אחיותיה בכל יום כבר לא משמח אותה. המשפחה מנסה להתמודד עם חוסר שביעות הרצון הגובר של קורטני, מה שמוביל למריבה חסרת תקדים בין האחיות, ומשאיר את כולם בתהייה לגבי עתיד הסדרה ומערכת היחסים שלהם כמשפחה.

cid:image006.jpg@01D67F87.1ABAA380 

החל מ-18 בספטמבר, בימי שישי בשעה 16:00, בערוץ !E וב-VOD בפרטנר TV

 

השטיח האדום: פרסי האמי 2020

פרסי האמי בפתח, ותעשיית הטלוויזיה לא נותנת לקורונה לקחת ממנה את הערב הנוצץ!  יהיו באולפן, רגע לפני תחילת הטקס, עם תחזיות לזכיות, אורחים מיוחדיםE!מנחי ערוץ  וראיונות עם המועמדים )שאמנם נשארים בבית, אבל אנחנו בטוחים שלא יוותרו על קצת גלאם לקראת הטקס היוקרתי(. ומיד לאחר מכן – האפטר פארטי, עם כל הרגעים הגדולים מהטקס עצמו, וראיונות עם הזוכים. את טקס האמי מנחה השנה הקומיקאי ג'ימי קימל, והמועמדים יצטרפו וירטואלית מבתיהם. הסדרות "השומרים" ו­"היורשים" מובילות את המועמדויות השנה, וכמובן שלא נשכח לפרגן לשירה האס הנפלאה שמועמדת לפרס השחקנית הראשית במיני­סדרה על תפקידה בסדרה "המורדת" של נטפליקס.

 

cid:image007.png@01D67F80.41D5CB40

 

ב-21 בספטמבר, ביום שני בשעה 21:30 השטיח האדום, ובשעה 22:55 אפטר פארטי, בערוץ !E וב-VOD בפרטנר TV

 

משחקי הסלב

סדרה חדשה, קווין הארט ואשתו אניקו חוזרים כמנחי "משחקי הסלבס", ובמהלך כל פרק יארחו שלושה צוותים של סלבס שישתתפו בערב משחקים משוגע ומבדר. בין המשתתפים בפרקים החדשים: קלי וג'ק אוסבורן, כוכבי הסדרה החדשה "ליגת בראדשו" – טרי בראדשו וביתו רייצ'ל, השחקנית טרייסי אליס רוס ואחיה אוון רוס, שחקן הטניס אנדי רודיק ואשתו השחקנית ברוקלין דקר הזמרת מייגן טריינור ואחיה ריאן, ועוד.
משחקים שונים הצפויים להופיע בפרקים החדשים כוללים את "עובדות גדולות" בו הצוותים מנחשים אם עובדות משעשעות אחד על השני הן אמת או שקר, "קוראים שפתיים" בו אחד מחברי הצוות חובש אוזניות מבטלות רעש ועליו לנחש מה שותפו אומר, ו­"נענוע ישבן" בו המשתתפים צריכים להשתמש בצעדי ריקוד על מנת לרוקן קופסא מלאה בכדורים המחוברת למותנם. הזוגות גם ישתתפו במשחק "חפש את המטמון" בביתם בדומה לספיישל הראשון ששודר, והזוג אליסון הולקר וטוויץ' יחזרו לשפוט את סיבוב הטיק טוק בו הצוותים מנסים לשחזר ריקודים פופלאריים מהרשת החברתית. כל הצוותים המשתתפים יזכו בכסף עבור צדקה, אך בכל פרק רק צוות סלבס אחד יוכרז כאלוף המשחקים ויזכה בגביע הנכסף! 

cid:image009.jpg@01D67F87.1ABAA380

החל מ-5 בספטמבר, בימי שבת בשעה 16:00, בערוץ !E וב-VOD בפרטנר TV

 

בטי בניו יורק

בטי היא כלכלנית מוכשרת, אבל לא יפה במיוחד. לאחר חודשים של דחיות בגלל המראה שלה, בטי מחליטה לקבל עבודה כמזכירה. עד מהרה היא מתמנה למזכירה האישית של נשיא החברה ארמנדו והופכת לאשת סודו בזכות כישוריה, אבל אלה לא יעזרו לה כשתתאהב בו. 'בטי בניו יורק' היא חידוש מודרני של הטלנובלה המצליחה בכל הזמנים 'אני בטי המכוערת'.

cid:image013.jpg@01D67F87.1ABAA380

החל מ-10 בספטמבר, בימי ראשון עד חמישי בשעה 21:40, בערוץ ויוה וב-VOD בפרטנר TV

 

גורדון רמזי מבשל הרפתקה: עונה 2

השף הבריטי הנודע גורדון רמזי מטייל ברחבי העולם בהרפתקאות נועזות, חווה תרבויות חדשות ומטבחים חדשים בחיפוש אחר השראה קולינרית. בעונה השנייה רמזי מבקר בטסמניה, הודו, דרום אפריקה, סומטרה, גואיאנה, לואיזיאנה ונורבגיה.

cid:image019.png@01D67F83.CC9071B0

החל מ-6 בספטמבר בימי ראשון בשעה 21:00 בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק בפרטנר TV

 

 

חגיגת הקולנוע הבינלאומי

אסופת סרטים משובחים על קסם החיים, בניחוח וטעם אירופאיים: טעימה מהחיים, האשמים, החיוך האטרוצקי, האופה מברלין ועוד.  

cid:image021.jpg@01D67F87.1ABAA380

בחודש ספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

 

AWAY– הרחק

צוות בינלאומי יוצא למשימה מסוכנת במאדים. אמה גרין, מפקדת הצוות, נאלצת להיפרד מבעלה ומבתה. הילארי סוואנק, שזכתה בשני פרסי אוסקר, מככבת לצד ג'וש צ'רלס בדרמה בין-כוכבית מרתקת.

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133366_RAW_1598817228046

החל מ-4 בספטמבר בנטפליקס, ונטפליקס כבר כלול בחבילות 'פרטנר TV & נטפליקס'.

 

ראצ'ד

סדרת דרמה שמציגה את האירועים שקדמו להתרחשויות ב-'קן הקוקיה' ועוקבת אחר דמותה של האחות ראצ'ד, האחות בבית החולים הפסיכיאטרי מהסיפור. הסדרה חוזרת אל עברה כדי להבין איך הפכה לאישה האכזרית וחסרת הרחמים שהיא.

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133367_RAW_1598817228047

החל מ-19 בספטמבר בנטפליקס, ונטפליקס כבר כלול בחבילות 'פרטנר TV & נטפליקס'.

 

תמיד השטן

בעל נואש מנסה להציל את אשתו הגוססת באמצעות תפילה – ובדרכים קיצוניות יותר. דרמה גותית בכיכובם של טום הולנד וביל סקארסגארד 

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133368_RAW_1598817228048

החל מ-16 בספטמבר בנטפליקס, ונטפליקס כבר כלול בחבילות 'פרטנר TV & נטפליקס'.

 

אני חושבת לגמור עם זה

בחורה מצטרפת לבן זוגה לביקור בחווה המבודדת של הוריו, למרות הלבטים שלה לגבי הקשר ביניהם. הביקור מעורר בה ספקות רציניים לגבי סביבתה. רב־המכר של איאן ריד, הצולל אל נבכי החרטה והבדידות, זוכה לעיבוד קולנועי מאת הבמאי והכותב זוכה האוסקר צ'רלי קאופמן.

cid:com_samsung_android_email_attachmentprovider_1_133369_RAW_1598817228048

החל מ-4 בספטמבר בנטפליקס, ונטפליקס כבר כלול בחבילות 'פרטנר TV & נטפליקס'.

 

 

ילדים בפרטנר TV

הבנים והבנות- עונה חדשה!
תוכנית הקיץ המצליחה ביותר של ערוץ הילדים-'הבנים והבנות', מגיעה לפרטנר TV.
אז מי יהיו שליטי הקיץ? תוכנית הקיץ האהובה של ערוץ הילדים חוזרת לעונה חדשה שתקבע: הבנים או הבנות. את התוכנית מנחים כוכבי הילדים עודד פזאנה זקובן זיני.
בתכנית, מתחרות קבוצת הבנים וקבוצת הבנות במגוון משימות קיץ מטורפות, שידרשו שיתוף פעולה, יצירתיות ותעוזה. מהעונות הקודמות יצאו כוכבי ילדים רבים כמו טיילור, אלין כהן, קים אור אזולאי, אנג'ל ברנס, גל גברעם ועוד.

cid:image027.png@01D67F86.BD2D0DC0

בחודש ספטמבר בערוץ הילדים וב-VOD בפרטנר TV

סוד הגן הנעלם

עיבוד חדש ומרהיב לרומן הקלאסי והאהוב "סוד הגן הנעלם", מהיוצרים של "הארי פוטר" ו"פדינגטון", בכיכובם של קולין פירת' וג'ולי ווטרס. מרי, נערה צעירה שהתייתמה מהוריה, עוברת לגור עם דודה בביתו הגדול והמסתורי באנגליה, שם היא מגלה גן סודי וקסום ומוצאת שם חברים חדשים, תקווה ונחמה.

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMmJkMTEwZjQtMDZjMS00ODBjLWE0ODQtN2ZlZWE3Njg1ODZlXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SY1000_CR0,0,1498,1000_AL_.jpg

זמין להזמנה החל מ-17 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

מ.ו.ת.ק

הרפתקאותיהם של פיפ הפינגווין ופרדי הפלמינגו, העובדים בשירות הובלת גורים ותינוקות למשפחתם המאמצות.

 Back to Cool/Baby Breakdown (2019)

החל מ-1 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

ספיישל היפה והחיה

 

חגיגה מהאגדות עם האנימציה ועם גרסת הלייב אקשן של "היפה והחיה" (בכיכובה של אמה ווטסון). בל, צעירה יפה המתאהבת בחיה בודדה שנמצאת תחת קללה, הכולאת אותה בטירתה.

 Emma Watson and Dan Stevens in Beauty and the Beast (2017)

החל מ- 10 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

GGO FOOTBALL

סדרת כדורגל חדשה מגיעה לערוץ הילדים: טורניר ה- GGO העולמי עומד להתחיל ולפני שהמשחקים יוצאים לדרך, משחקי המוקדמות מתקיימים ברחבי העולם. אייזק בנו בן ה-13 של ד"ר קולמן, העוזר החכם והמוכשר של ד"ר GGO, מגלה שאביו צריך למצוא שחקן מתאים שיביא אותם לזכייה בטורניר ה- GGO העולמי. אייזק מגבש את צוות הבירפוט בעזרת חבריו, ויחד הם מביאים שישה כדורגלנים של GGO להתמודד במסגרת המוקדמות בסין.

cid:image032.jpg@01D67F87.1ABAA380

החל מ-19 בספטמבר, בימים ראשון עד חמישי בשעה 16:20 בערוץ הילדים וב-VOD בפרטנר TV

 

שישה גיבורים

סרט אנימציה לכל המשפחה מבית וולט דיסני, זוכת פרס האוסקר. גאון טכנולוגי והרובוט שלו , מוצאים את עצמם בתוך השתלשלות עבריינית המאיימת להרוס את העיר בעלת הקצב והטכנולוגיה המסחררים, סאן פרנסיוקיו. השניים משלבים כוחות עם צוות חסר מוטיבציה של לוחמי פשע בתחילת דרכם במשימה להציל את העיר.

Damon Wayans Jr., Genesis Rodriguez, Jamie Chung, Daniel Henney, T.J. Miller, and Ryan Potter in Big Hero 6 (2014) 

החל מ-3 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

כלבים בחלל 2

לכלבלב פושוק חיי נוחות מפנקים, מתוקף היותו בנם של שני אסטרונאוטים מפורסמים. יום אחד הוא מגלה שאביו תקוע על הירח, בזמן שאימו אף היא במשימת חלל מרוחקת. נחוש להציל את אביו ולאחד את משפחתו, מתגנב פושוק לחללית העושה את דרכה אל על, ויוצא יחד עם קוף, סוליסט ומצחיק וחייזר מתוק למסע הרפתקאות אמיץ ומשעשע. סרט אנימציה לכל המשפחה.

Belka i Strelka: Lunnye priklyucheniya (2014)

החל מ-15 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

כבשים וזאבים

סרט אנימציה לכל המשפחה. את שלוות חייהם של עדר כבשים, המתגורר באזור הציורי עלי תבל, מפרה להקת זאבים גדולה שהגיעה לאזור, במטרה לבחור מנהיג חדש. על הכתר מתמודד זאב אימפולסיבי מול המצחיקן של החבורה, זאב חביב בשם גריי, שרוצה להפוך את חיי הזאבים לרגועים יותר. הוא נעזר בכישוף אקראי להגדיל את סיכוייו, וכשזה משתבש, הוא הופך ללא אחר מאשר לאייל. כעת הוא חייב לצאת לדרך חדשה שתשיב את זהותו האמיתית ואת אהבתו הגדולה. 

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie (2016)

החל מ- 15 בספטמבר ב-VOD בפרטנר TV

 

 

ספטמבר ספורטיבי בפרטנר TV 

 

פתיחת הליגה הספרדית– החל מ-21 בספטמבר, ופתיחת הליגה האיטלקית– החל מ-19 בספטמבר בערוצי ONE בפרטנר TV

משחקי הליגה הצרפתית ימשיכו בחודש ספטמבר בערוצי SPORT5 בפרטנר TV.

ליגת העל בכדורגל– כדורגל ישראלי עם המשחק המרכזי בליגת העל שיערך ב-16/9/20 ו-2 משחקים נוספים בכל מחזור בערוצי SPORT5 בפרטנר TV.

ליגת האומות: סקוטלנד-ישראל- משחקי נבחרת ישראל בליגת האומות – בדרך למונדיאל 2022 ומשחקים נוספים של הנבחרות הגדולות באירופה לאורך כל חודש ספטמבר.
ב- 4 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

סופרקאפ- משחק הסופרקאפ האירופי בין מחזיקת גביע האלופות לאלופת הליגה האירופית.
ב- 24 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

משחקי ה-NFL– ליגת הפוטבול האמריקאית NFL נפתחת עם 4 משחקים בשבוע כולל סאנדיי ומאנדי נייט פוטבול.
ב- 11 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

גביע ווינר סל- טורניר פתיחת העונה של הכדורסל הישראלי.
ב- 22-26 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

ליגת האלופות בכדורסל- טורניר סיום העונה משלב רבע הגמר עם הפועל ירושלים.
ב- 30 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

פלייאוף ה-NBA פלייאוף היסטורי עם פתיחת סדרות הגמר האיזורי. 
ב- 14 בספטמבר, בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

יש לבדוק גם

וידאו: סנדמן- טיזר טריילר ותאריך!

5 באוגוסט!! יש עולם שלם אחר שמחכה לנו כשאנו עוצמים עיניים ושוקעים בשינה עמוקה – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.