יום שישי , אוגוסט 7 2020
סודות מהוואדי, כאן 11

סודות מהוואדי

 

"סודות מהוואדי": פרשת ההיעדרות והרצח של דנה בנט בסרט נוסף בסדרה "קצה חוט" ב-כאן 11

הסרט, שיצרו הדר צדוק ותמנע חטב, מספר על פרשת היעדרותה של דנה בנט, אשר נעלמה באופן מסתורי דקות אחדות לאחר שירדה ממונית בקרבת ביתה. התעלומה נפתרה לאחר שבת זוגו של הרוצח החליטה במפתיע למסור עדות במשטרה על שאירע באותו לילה מחריד. הסרט ישודר ביום רביעי, 15 ביולי, בשעה 21:15 ב-כאן 11, במסגרת "קצה חוט", סדרת דוקו העוסקת בפרשיות רצח שזעזעו את המדינה

 

 

ב-1 באוגוסט 2003 התקבל במשטרת טבריה דיווח על היעדרותה של דנה בנט, נערה בת 18, ילידת שיקגו שעלתה לארץ לבדה והתגוררה אצל דודיה. נסיבות האירוע העלו חשש למעשה פלילי. בנט סיימה משמרת במסעדה שבה עבדה, וירדה ממונית במרחק מטרים אחדים מביתה. מאז לא נראתה עוד.   

שש שנות חקירה לא העלו דבר. איש לא ידע מה אירע לדנה בנט, והאם היא עדיין בחיים. רק כעבור שש שנים הגיעה למשטרה מי שתתברר כזוגתו של הרוצח וסיפרה כיצד בנט נרצחה באכזריות שאין כדוגמתה כשעלתה בתום לב לרכבם, ותספר גם על מקרה רצח נוסף של תיירת. זמן קצר לאחר מכן  לאחר מכן נתפס הרוצח והובא לדין, ושרידי גופתה של בנט נמצאו במקום שבו נשמה את נשימתה האחרונה.

הסרט "סודות מהוואדי" מספר את סיפור היעלמותה המסתורי של בנט, החקירה המסועפת של המשטרה שלא העלתה דבר, והעדות המצמררת של זוגתו של הרוצח שפתרה את התעלומה. זהו הסרט השלישי בסדרת "קצה חוט". בפרקיה הקודמים גוללה הסדרה את סיפור חטיפתו ורציחתו של הילד אורון ירדן בשנת 1980 ואת רציחתה של רינת רואס בשנת 2005.  

מפיקה:

דנה כהן

 

יוצרות:

הדר צדוק

תמנע חטב

 

צלמים:

אורי אקרמן

יוני זלובין

 

מוסיקה מקורית:

אלון פרץ

 

בימוי והפקה

תמנע חטב

הדר צדוק

 

סודות מהוואדי, כאן 11

Check Also

אודיו: זו ילדותי השנייה ב”זהו זה קורונה”

הערב יבצעו משתתפי “זהו זה!” בתוכנית את השיר “ילדותי השנייה” שכתבו אהוד מנור ומתי כספי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.