יום שישי , אוגוסט 7 2020
ולדימיר פוטין, כאן 11

פוטין: סיפור חייו של מרגל רוסי

 

כאן 11 מביא את דיוקנו ואת סיפור חייו של אחד האנשים המרכזיים במדינאות העולמית של המאה ה-21 בסדרה דוקומנטרית חדשה של Channel 4

הסדרה "פוטין: סיפור חייו של מרגל רוסי" תשודר ממוצאי שבת, 11 ביולי, בשעה 22:08 ב-כאן 11 פרקי הסדרה נמצאים בגוף ההודעה לעיתונות.

 

 

ולדימיר פוטין נחשב לדעת רבים לאיש שהעלה מחדש את רוסיה על המפה הבינלאומית, לאחר שנים שרוסיה דשדשה ונחשבה למדינה שזמנה עבר לאחר נפילת הגוש הקומוניסטי. אך הדרכים שנקט פוטין לביצור שלטונו ברוסיה ולביסוס מעמדו הבין-לאומי שנויות במחלוקת במקרה הטוב ואפלות במקרה הרע. דמותו המורכבת נותרה מסתורית עד היום, ומעטים מכירים מקרוב את האיש שהפך לסמלה המובהק של רוסיה.

"פוטין: סיפור חייו של מרגל רוסי", סדרה חדשה בת שלושה פרקים מבית Channel 4  תשודר בכל מוצאי שבת, מ-11 ביולי, בשעה 22:08 ב-כאן 11. הסדרה מנסה לפענח את דמותו של ולדימיר פוטין, ועוקבת אחר קורות חייו מהימים שהיה קצין קג"ב ועד שהפך לאשף פוליטי – השולט בארצו בלי מתחרים, ולאחת הדמויות המרכזיות במדינאות העולמית.

בפרק הראשון בסדרה פוטין הצעיר מצטרף לקג"ב ונשלח לגרמניה המזרחית, אך כשהחומה נופלת בשנת 1990, עולמו מתהפך והוא נאלץ להתחיל את דרכו מחדש. הוא מתחיל כעוזרו של ראש העיר המושחת של סנט פטרסבורג ומשם מגיע אל הקרמלין ואל ממשלו של הנשיא בוריס ילצין.

Check Also

אודיו: זו ילדותי השנייה ב”זהו זה קורונה”

הערב יבצעו משתתפי “זהו זה!” בתוכנית את השיר “ילדותי השנייה” שכתבו אהוד מנור ומתי כספי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.