יום שני , מרץ 1 2021
הרציחות הבלתי פתורות של נהר ויניפג, פרטנר tv

יולי 2020 בפרטנר tv

משלחת חיפוש- עונה חדשה בסמוך לשידור בארצות הברית

אחרי המתנה ארוכה מאוד, הקומדיה הפסיכולוגית המשובחת, חוזרת בעונה חדשה בצמוד לשידור בארה"ב. ארבעה חברים בברוקלין, מגלים שמכרה שלהם מהקולג' נעדרת ויוצאים למסע חיפוש בלשי אחריה. בדרך הם מסתבכים בפרשיית רצח ולא רק.

ריבוע

החל מ-3 ביולי, פרק חדש בכל יום שישי, ב-VOD בפרטנר TV
עונות 1+2 זמינות ב-VOD.

 

הרציחות הבלתי פתורות של נהר וויניפג

הנהר האדום של וויניפג נחשב לבית הקברות הבלתי רשמי העיר. כאשר גופתה של נערה כבת 15 בשם טינה פונטיין נמצאת בנהר עטופה בשקית זבל באוגוסט 2014, המקרה מזעזע את העיר. קבוצת מתנדבים החליטה לקחת את העניינים לידיים לאור אוזלת היד של המשטרה המקומית. צוות  VICE מצטרף למחפשים שבודקים על גדות הנהר גופות חדשות וגופות שאולי שקעו לקרקעית, וחוקר את המשטרה המקומית.  מה קורה עם התיקים הבלתי פתורים בגין נשים נעדרות ותעלומות הרצח הרבות?

 

cid:image039.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ-5 ביולי בערוץ VICE בפרטנר TV

 

המאבק לסיום פורנו הנקמה

עשרים ושש מדינות בארה"ב חוקקו חוקי פורנו נקמה ספציפיים, אך למרות הניצחונות האחרונים בחקיקה, פורנוגרפיה לא בהסכמה היא עדיין בעיה הולכת וגוברת. ערוץ VICE בתחקיר אחר תנועת האקטיביסטיות שהחליטו להחזיר לעצמן את חייהם שנחשפו שלא בשליטתן ועם לוחמי הצדק שנאלצים לנווט בעולם שעדין רחוק מלהשיג צדק.

cid:image040.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ-5 ביולי בערוץ VICE בפרטנר TV

 

בלתי נראה

מותחן מצמרר מדובר בכיכובה של אליזבת' מוס. האקס המתעלל של ססיליה מתאבד ומשאיר את הונו. ססיליה חושדת שמותו היה מתיחה וככל שסדרת צירופי מקרים קטלניים מתחילים להתרחש, ססיליה פועלת להוכיח שהיא ניצודה על ידי מישהו שאיש אינו יכול לראות.

cid:image041.jpg@01D64EF4.73921AB0

לטריילר>>

הסרט זמין להזמנה החל מ-14 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

הסוד המופלא של ראול טבורן

קומדיה צרפתית מרגשת. לראול טבורן בעל חנות האופניים ומתקן האופניים האגדי בכפר הקטן סנט סרון יש סוד נוראי- הוא בעצם לא יודע לרכוב על אופניים. כשמגיע צלם העיתונות הרווה לכפר ומציע לצלם את ראול רוכב על אופני מרוץ על רקע הנוף של ההרים, מגיע גם רגע האמת. ראול יעשה כל שביכולתו למנוע את הצילום, אבל אצל ראול טבורן הדברים אף לא כל כך פשוטים.

cid:image009.jpg@01D64EF4.1EE85E20

טריילר>>

החל מ- 1 ביולי בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

משחקי ציד

בהשראת תאוריית קונספירציה מופרכת, קבוצה של בני אליטה עשירים, מתכנסת באחוזה נידחת למטרת משחק ציד של בני אדם 'פשוטים'. התכנית של האליטות משתבשת כאשר אחת הניצודות, קריסטל, מתגלה כמוכשרת במשחק יותר מהם. קריסטל הופכת מקורבן לציידת ועושה את דרכה לעימות גורלי עם האישה המסתורית והאכזרית שבמרכז הכל. בהשתתפות: בטי גילפין והילרי סוונק.

cid:image042.jpg@01D64EF4.73921AB0

טריילר>>

הסרט זמין להזמנה החל מ-21 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

ג'ורג' וושינגטון

הביוגרפיה השאפתנית של הנשיא ג'ורג' וושינגטון, מגוללת את סיפורו של חייל צעיר, יתום מאב, מלא באמביציה אישית, שהפך למנהיג טבעי, המוכן להקריב הכול למען מטרה המשותפת לכלל. באמצעות שילוב של קטעים ממכתביו ויומניו האישיים של וושינגטון, לצד ראיונות עם מומחים ומנהיגים לשעבר (דוגמת נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון), ושחזורים דרמטיים מושקעים, הסדרה שופכת אור על דמותו המרתקת של אחד האנשים החשובים בהיסטוריה המודרנית.

image

החל מ-4 ביולי, בימי שבת בשעה 22:30 בערוץ ההיסטוריה בפרטנר TV

 

הלוחש למכוניות

הסדרה הוותיקה והאהובה, בכיכובו של דני ("הרוזן") קוקר, חוזרת בעונה חדשה. דני קוקר, אגדה מוטורית מחוספסת ומקועקעת, חי ונושם מכוניות מתוצרת ארה"ב. כשדני או אחד מאנשי סדנת הרכבים שלו, מבחינים במכונית שהם רוצים, הם יעשו הכול על-מנת להשיגה – כולל להציע כסף מזומן על המקום, לבעלים המופתעים של הרכב שמבוקש על-ידו… ככה זה, כשאתה "הלוחש למכוניות".

 

image

החל מ-7 ביולי, בימי שלישי בשעה 21:45 בערוץ ההיסטוריה בפרטנר TV

 

רוחות של אהבה- עונה חדשה

העונה השניה לסדרה הסוחפת 'רוחות של אהבה' בכיכובם של אקין אקינוזו ואברו שאהין. מיראן מתכוון לעשות הכל כדי לגרום לריאן לסלוח לו, ולחשוף בפניה את האמת, אך האם רייאן תוביל אותו לאמת ותחשוף את זהותו האמיתית שהסתירו ממנו?

cid:image043.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ-5 ביולי, בימים ראשון- חמישי בשעה 18:15 בערוץ הדרמות הטורקיות+ בפרטנר TV

 

 

סקנדל

כל העונות של המותחן הפוליטי סקסי של שונדה ריימס. רומן אסור בין מנהלת המשברים המובילה בוושינגטון לנשיא ארה"ב, מוביל לאינספור פרשיות ואסונות שמאיימים על בטחונה של ארה"ב וחייהם הפרטיים של כל הנוגעים בדבר.

cid:image044.jpg@01D64EF4.73921AB0

כל העונות זמינות החל מ-1 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

משלחת לאוורסט

במשלחת מחקר פורצת דרך, מדענים ושרפות עובדים יחד על האוורסט להקמת התחנה המטאורולוגית הגבוהה בעולם.

cid:image045.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ- 13 ביולי, בימי חמישי בשעה 22:00 בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק ובפרטנר TV

 

בפנים: אואזיס

סדרת הספין ללהיט הספרדי 'בפנים'. לאחר שברחו מהכלא, מאקה וסולמה ממשיכות בחיי הפשע, ומתכוונות לעשות מכה בחתונה של מאפיונר, ומשם הכל מסתבך.

cid:image020.png@01D64EF4.1EE85E20

החל מ-31 ביולי בנטפליקס נטפליקס כלול פרטנר TV

 

משמר האלמוות

סרט פנטזיה בכיכובה של שרליז ת'רון המבוסס על חוברת קומיקס. העלילה של הסרט עוסקת בארבעה לוחמים בני-אלמוות, שהגנו בסתר על בני האדם במשך מאות שנים ומגלים על קיומה של בת אלמוות נוספת ועל קיומו של אויב חדש הזומם לנצל את הכוחות שלהם לטובתו.

cid:image046.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ-10 ביולי בנטפליקס נטפליקס כלול פרטנר TV

 

'אקדמיית המטרייה' חוזרת בעונה חדשה!

עונה חדש לפנטזיית גיבורי העל המשובחת של נטפליקס. לאחר אזהרותיו החוזרות של פייב, האחים מפוזרים בזמן וכעת על אקדמיית המטריה למצוא דרך להתאחד, לעצור את יום הדין, ולחזור לציר הזמן הנוכחי כדי לעצור אפוקליפסה אחרת. אבל ברצינות, אין לחץ או משהו…

cid:image023.png@01D64EF4.1EE85E20

החל מ-31 ביולי בנטפליקס. נטפליקס כלול בפרטנר TV

עקורים

דרכיהם של ארבעה זרים שאין להם דבר במשותף מצטלבות במתקן מעצר למהגרים באאוטבק האוסטרלי. עם זוכת האוסקר קייט בלאנשט שגם יצרה את הסדרה ודומיניק ווסט ('הסמויה', 'הרומן'), וגם בכיכובה של איבון סטרהובסקי.

cid:image024.png@01D64EF4.1EE85E20

החל מ-8 ביולי בנטפליקס נטפליקס כלול בפרטנר TV

 

חופש גדול בפרטנר TV

 

קדימה

מהיוצרים של 'צעצוע של סיפור 4' ו'קוקו' מגיעה הרפתקה חדשה ויוצאת דופן של דיסני-פיקסאר: 'קדימה',  שני אחים אלפים יוצאים למסע קסום ולומדים להאמין בעצמם ובחשיבותה של משפחה.
רק מנויי פרטנר tv יכולים לרכוש את הלהיט של דיסני שלא הוצג בקולנוע בשל הקורונה, לצפיה שוב ושוב ללא הגבלה.

cid:image025.jpg@01D64EF4.1EE85E20

טריילר>>

הסרט זמין לרכישה ב-VOD בפרטנר TV

 

 

סוניק: הסרט

הקיפוד הכחול וכוכב הקונסולות של סגה הוותיק מקבל סוף סוף סרט משלו, והתוצאה היא חוויה שכולה הנאה לילדים. לאחר שגילה קיפוד קטן וכחול ומהיר, קצין משטרה עירוני חייב לעזור לו להביס גאון מרושע שרוצה לבצע בו ניסויים. עם: ג'ים קארי, ג'יימס מרסדן, בן שוורץ.

cid:image047.jpg@01D64EF4.73921AB0

הסרט זמין להזמנה החל מ-3 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

דוליטל

ד"ר ג'ון דוליטל, רופא החיות המפורסם, מתרחק מחברת בני האדם ומסתגר מאחורי החומות הגבוהות של אחוזתו. כאשר מלכת אנגליה הצעירה חולה במחלה מסתורית, דוליטל הסרבן נאלץ לצאת מהאחוזה ומסכים להפליג יחד עם חבריו החיות להרפתקה אל אי סודי בחיפוש אחר התרופה. יחד עם חבריו החיות: גורילה חרדתית, ברווז נלהב, יען ציניקן, דב קוטב עדין, כלב משכיל וכמובן ציפור התוכי הנבונה פולינזיה, אשת סודו האמינה ביותר של דוליטל, הוא מגלה את שמחת החיים מחדש

 

cid:image048.jpg@01D64EF4.73921AB0

לטריילר>>

הסרט זמין להזמנה החל מ-6 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

הגיבן מנוטרדאם 1&2

שני הסרטים הקסומים של דיסני על סיפורו של הגיבן קוואזימודו אשר מתאהב בצוענייה יפהפיה, ומנסה לממש את אהבתו למרות רוחם של התושבים.

cid:image049.jpg@01D64EF4.73921AB0

 

החל מ-30 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

דנוור הדינוזאור האחרון

הרפתקה חדשה מגיעה לערוץ הילדים. הארי הוא ילד רגיל לחלוטין שמגדל בביתו את דנוור, הדינוזאור האחרון. דנוור החברותי והאוהב מוציא את הארי וחבריו אוהבי הדינוזאורים דן ושרלוט, לשלל חוויות משוגעות ובדרך תמיד אוהב לעזור, לשחק ולאכול הרבה תפוחים.

cid:image032.png@01D64EF4.1EE85E20

החל מ-5 ביולי, בימים ראשון עד חמישי בשעה 16:10,  בערוץ הילדים וב-VOD בפרטנר TV

 

המרוץ לעוגה

'המרוץ לעוגה' מפגישה בין שני אופים/ות מומחים/ות שמתחרים על הכנת העוגה הכי מוצלחת על פי הציורים של השופטים הצעירים. בואו לגלות איזה עוגה הפעם הם צריכים להכין, מי ינצח והכי חשוב כמה טעים זה הולך להיות.

cid:image033.png@01D64EF4.1EE85E20

החל מ-5 ביולי, בימים ראשון-חמישי בשעה 15:10 בערוץ הילדים וב-VOD בפרטנר TV

 

סיפורי נרניה+ ספורי נרניה: הנסיך כספיאן

ספרי הסדרה המפורסמת שנכתבו על ידי סי.ס. לואיס בשנת 1950 ומגוללים את הרפתקאותיהם של פיטר, סוזן, אדמונד ולוסי בנרניה הקסומה. הסרט הראשון וסרט ההמשך על ארבעת האחים הצעירים שנאלצים לעבור להתגורר באחוזת דודם המסתורי במהלך מלחמת העולם השנייה. הילדים המשועממים מגלים שדרך ארון בגדים ישן הניצב בעליית הגג, הם יכולים לעבור לארץ נרניה הקסומה.

cid:image050.jpg@01D64EF4.73921AB0

החל מ-9 ביולי ב-VOD בפרטנר TV

 

קייטנת הקיץ לילדים של פרטנר TV

החופש הגדול הגיע והילדים בבית…ובכל שבוע קייטנה אחרת עם תכנים מעולים תחכה לכם ב-VOD. פותחים את הקייטנה עם כל הסדרות החדשות והגיבורים האהובים של ניקלודיאון, כוכבי הילדים, ערוץ הילדים ולוגי, זום, חינוכית וכל החברים מערוצי הילדים שלנו. חופש גדול שמח!

ערוץ-הכוכבים

 

 

 

 

 

 

 

החל מ- 1 ביולי ב-VOD בסדרות ילדים ובערוצי הילדים בפרטנר TV

 

ספורט

משחקי ההכרעה בליגה הספרדית- נקודות בודדות מפרידות בין ברצלונה לריאל מדריד, מי תהיה האלופה הספרדית?

כל יולי בערוצים ONE ו-ONE 4K בפרטנר TV

 

הליגה האיטלקית בשלבים המכריעים! המשחק שעשוי לקבוע את זהות האלופה יובנטוס ולאציו ומשחקים נוספים בחודש יולי מותח במיוחד.

כל יולי בערוץ ONE2 בפרטנר TV

 

ליגת העל בכדורגל- מחזורי הסיום עם המשחקים המרכזיים.

בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

 

גמר גביע המדינה בכדורגל- מכבי פתח תקווה מול הפועל באר שבע.

ב-13 ביולי בשעה 20:45 בערוץ SPORT5 ו-SPORT5 4K בפרטנר TV

 

חוזרים לפרקט עם משחקי ה-NBA!– התגעגעתם ללברון? ליגת הכדורסל הטובה בעולם חוזרת לפעילות עם 22 קבוצות שישתתפו וישחקו 8 משחקי עונה סדירה, כל אחד לפני הפלייאוף.

החל מ- 31 ביולי בערוץ SPORT5 בפרטנר TV

 

מי תהיה המנצחת הגדולה ?גמר הפיינל פור של ליגת העל בכדורסל– הגמר הגדול של ליגת העל בכדורסל מגיע, ובקרב הגדול שתי הקבוצות  הגדולות של השנה יפגשו לקרב גורלי. מי תהיה הקבוצה של הכדורסל הישראלי?

ב-30 ביולי בערוץ SPORT5 ובערוץ SPORT5 4K בפרטנר TV

Check Also

אוקטובר 2020 בפרטנר tv

הצצה לתכנים שמגיעים לפרטנר TV בחודש אוקטובר.       רבנים מרדנים   ערוץ VICE עוקב אחר הקהילה הלונדונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.