יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 20.6

ספורט1

14:20 ווטפורד – לסטר 

16:50 ברייטון – ארסנל עם פריצות לווסט ברומיץ' – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ)

19:20 ווסטהאם – וולבס

21:35 בורנמות – קריסטל פאלאס

ספורט2

14:25 פולהאם – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ)

16:25 לייפציג – דורטמונד

19:25 אנדורה – גראן קנאריה (סל ספרדי)

22:25 ולנסיה – סראגוסה (סל ספרדי)

ספורט3

12:55 סאנגנם – סנג'ו סנגמו (דרום קוריאה)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים (דאבור) – אוניון ברלין

19:30 (19:45) הפועל כפ"ס – הפועל ק"ש

ספורט4

16:25 באיירן מינכן – פרייבורג

19:45 סערה בממלכה – אייל ברקוביץ'

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – מכבי חיפה

Take Us Home  22:40 – לידס יונייטד (פרק 3 + 4)

 

ראשון 21.6

ספורט1 

20:15 אולפן לקראת הדרבי של ליברפול עם שרון דוידוביץ' אסף כהן ובועז ביסמוט

20:55 אברטון – ליברפול

ספורט2

13:55 קארדיף – לידס (צ'מפיונשיפ)

15:55 ניוקאסל – שפילד יונייטד

18:05 אסטון וילה – צ'לסי

22:00 מירוץ הנסקאר, טלדגה

ספורט3

13:25 פוגון שצ'צ'ין – לכיה גדאנסק (קני סייף)

16:25 היידנהיים – המבורג עם פריצות לנירנברג – שטוטגרט (בונדסליגה 2)

18:25 קסימפאשה – פנרבחצ'ה

20:55 גלאטסראי – גזיאנטפ

ספורט4

16:25 טנריפה – בילבאו (סל ספרדי)

19:25 חובנטוד בדאלונה – מלאגה (מקל, סל ספרדי)

22:25 ברצלונה – באסקוניה (סל ספרדי)

 

שני  22.6

ספורט1

16:25 גראן קנאריה – סאן פאבלו בורגוס (סל ספרדי)

19:25 ריאל מדריד – ולנסיה (סל ספרדי)

22:25 סראגוסה – אנדורה (סל ספרדי)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:50 מנ' סיטי – ברנלי

ספורט3

20:55 אלניאספור – טרבזונספור

ספורט4

19:10 אקסטר – קולצ'סטר (חצי גמר פלייאוף ליג 2, גומלין)

21:55 צ'לטנהאם – נורתהמפטון (חצי גמר פלייאוף ליג 2, גומלין)

 

שלישי 23.6

ספורט1

19:50 לסטר – ברייטון

22:05 טוטנהאם – ווסטהאם

ספורט2

16:25 באסקוניה – מלאגה (מקל, סל ספרדי)

19:25 בילבאו – ברצלונה (סל ספרדי)

22:25 טנריפה – חובנטוד בדאלונה (סל ספרדי)

ספורט3

19:45 הפועל ב"ש – בית"ר י-ם

23:10 פורטו – בואבישטה

ספורט4

20:45 הפועל חיפה – מכבי ת"א

 

 רביעי 24.6

ספורט1

16:25 סראגוסה – גראן קנאריה (סל ספרדי)

19:50 חגיגה אנגלית על גבי וולבס – בורנמות

22:25 ולנסיה – סאן פאבלו בורגוס (סל ספרדי)

ספורט2

19:50 מנצ'סטר יונייטד – שפילד יונייטד

22:00 ליברפול – קריסטל פאלאס

ספורט3

20:00 (20:15) נס ציונה – בני יהודה עם פריצות להפועל ק"ש – הפועל חדרה 

23:10 מורירנסה – פמליקאו

ספורט4

20:00 (20:15) מ.ס. אשדוד – הפועל כפ"ס

 

חמישי 25.6

ספורט1

19:50 סאותהמפטון – ארסנל

22:05 צ'לסי – מנצ'סטר סיטי

ספורט2

19:50 ברנלי – ווטפורד

ספורט3

ספורט4

16:25 חובנטוד בדאלונה – באסקוניה (סל ספרדי)

19:25 מלאגה (מקל) – בילבאו (סל ספרדי)

22:25 ברצלונה – טנריפה (סל ספרדי)

 

 שישי 26.6

ספורט1

21:10 בלננסס – ספורטינג ליסבון

ספורט2

21:40 ברנטפורד – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ)

ספורט3

20:55 בשיקטאש – קוניאספור

ספורט4

16:25 סאן פאבלו בורגוס – אנדורה (סל ספרדי)

19:25 גראן קנאריה – ולנסיה (סל ספרדי)

22:25 ריאל מדריד – סראגוסה (סל ספרדי)

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.