שבת , מאי 30 2020
Home / טכנולוגי / הממשק החדש של פרטנר ונטפליקס
ממשק פרטנר טיוי עם נטפליקס, צילום יח"צ

הממשק החדש של פרטנר ונטפליקס

 

פרטנר ונטפליקס מרחיבות את שיתוף הפעולה:

מהיום נטפליקס כלול בחבילות פרטנר TV

 

שירות הטלוויזיה הצומח בישראל, ושירות התוכן המוביל בעולם זמינים יחד בחבילה משולבת חדשה במחיר משתלם במיוחד:

 

פרטנר TV יחד עם נטפליקס החל מ-99 ש"ח לחודש

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר:

"היום אנחנו משנים שוב את חוקי המשחק עם שילוב בלעדי ומנצח של התוכן המוביל בעולם והממשק המתקדם בישראל, וכל זה במחיר הכי אטרקטיבי בשוק הישראלי. פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הראשון בישראל ששילב בממשק שלו את תכני נטפליקס, ושיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם נטפליקס, מביא ללקוחות פרטנר TV את חווית הצפייה הטובה ביותר בישראל"

פרטנר ונטפליקס חושפות היום שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל, ומשיקות חבילה משולבת של פרטנר TV ונטפליקס, שכוללת את התכנים והממשק המתקדם של פרטנר TV ביחד עם התוכן העשיר של נטפליקס בחבילה אחת, והכל במחיר החל מ-99 ש"ח לחודש, והתקנה חינם.

החבילה חדשה כוללת ללא תוספת תשלום גם ממיר 4K מתקדם עם שלט קולי, Catch-up שמקליט אוטומטית את הערוצים עד שבועיים לאחור, עשרות אלפי תכני VOD ללא תוספת תשלום, עשרות ערוצים הכוללים מגוון ערוצי ילדים, ספורט, חדשות בינלאומיות, טבע, בריאות, לייף סטייל, היסטוריה, דוקו ועוד. ומהיום, כל ממיר 4K נוסף בעלות חודשית של 15 ש"ח בלבד.

הטריפל המשולב של פרטנר TV כולל את שירות הטלוויזיה, אינטרנט (ספק ותשתית), טלפון ביתי, ומהיום גם את נטפליקס, במחיר של החל מ-189 ש"ח לחודש בלבד, ורק 99 ש"ח בחודשיים הראשונים!

וגם זה קורה מהיום – מחירי חבילות הטלוויזיה החדשות של פרטנר TV לא משתנים אוטומטית אחרי שנה או כל תקופה קצובה אחרת, בניגוד לחבילות טריפל של מתחרים שמחיריהן עולות ב-20 או 30 שקלים לאחר 12 חודשים.

החבילות החדשות מיועדות ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים, ללא דמי הצטרפות או דמי מעבר לתכנית, וניתן להעביר אליהן חשבון נטפליקס קיים.

הפיתוח וההטמעה של החבילות המשותפות והממשקים של נטפליקס במערכות פרטנר, כללו עבודה משותפת של צוותים בשתי החברות במשך מספר חודשים.

מריה פרראס, סגנית נשיא לפיתוח עסקי בנטפליקס לאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמרה: "אנו שמחים להרחיב את השותפות שלנו עם פרטנר TV, שהופכת את הצריכה של נטפליקס בישראל לקלה עוד יותר. עם המהלך החדשני הזה וההיצע האדיר של תוכן מקורי של נטפליקס מרחבי העולם, לקוחות פרטנר TV יוכלו לגשת וליהנות בקלות מהתוכן הטוב ביותר במקום אחד. "

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר מסר: "לפני 3 שנים התחלנו את המסע המשותף של פרטנר TV ונטפליקס בהכרזה על שותפות פורצת דרך, ומאז הצלחנו בעבודה משותפת לשנות את שוק הטלוויזיה בישראל, עם צמיחה מדהימה במספר המנויים ועם מהפכה בהרגלי הצפייה. היום, אנחנו משנים שוב את חוקי המשחק עם שילוב בלעדי ומנצח של התוכן המוביל בעולם והממשק המתקדם בישראל, וכל זה במחיר הכי אטרקטיבי בשוק הישראלי. פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הראשון בישראל ששילב בממשק שלו את תכני נטפליקס, ושיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם נטפליקס, מביא ללקוחות פרטנר TV את חווית הצפייה המושלמת".  

לירן דן, סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בפרטנר מסר: "לאחר חודשים של עבודה צמודה עם הצוות של נטפליקס, אנחנו נרגשים להביא את הדבר הגדול הבא לשוק הישראלי. מדובר בצעד נוסף בשבירת החומות שבין טלוויזיה רב-ערוצית לשירותי סטרימינג. יותר ויותר צופים מתרגלים לנוחות הצפייה בממשק אחד של שידורים חיים, צפיית Catch up, ושירותי סטרימינג בינלאומיים. כבר היום רוב צופי הטלוויזיה בישראל עושים שימוש על בסיס יומי בצפייה בתכני סטרימינג, ושליש מזמן הצפייה היומי של כלל הצופים מוקדש לתכני שירותים אלו".

 

 

השוואת חבילות הטלוויזיה הרב-ערוציות לצופי נטפליקס:

 

 

פרטנר TV

yes

HOT

סלקום TV

טלוויזיה + נטפליקס

(HD, וצפייה בשני מסכים במקביל)

99 ש"ח

245.90 ש"ח

225.90 ש"ח

ללא VOD (34.90 ש"ח)

145.90 ש"ח

טריפל + נטפליקס

(HD, וצפייה בשני מסכים במקביל)

189 ש"ח

345.90 ש"ח

342.90 ₪

כולל 17 ש"ח עבור ספק

ללא VOD (34.90 ש"ח)

205.90 ש"ח

משק בית ממוצע עם שירות טלוויזיה, נטפליקס, אינטרנט (ספק ותשתית) ושני ממירים תומכי נטפליקס

204 ש"ח

364.90 ש"ח

342.90 ₪

כולל 17 ש"ח עבור ספק

ללא VOD (34.90 ש"ח)

244.90 ש"ח

 

 

במשק בית ממוצע שמחובר לשירותי טלוויזיה רב-ערוצית בישראל יש 2-3 ממירים.

 

  • החבילות החדשות של פרטנר TV פתוחות ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים, ללא דמי הצטרפות/דמי מעבר בין תכניות.
  • העלות החודשית בחבילות פרטנר TV לא משתנה אוטומטית לאחר שנה או כל תקופה קצובה אחרת
  • בכל החבילות של פרטנר TV – ההתקנה ללא עלות (הטבה בשווי 149 ש"ח)
  • בכל החבילות החדשות ממיר 4K ראשון ללא עלות (כולל שלט קולי, עם מספרים ועם כפתור נטפליקס וכפתור יוטיוב), ממיר שני ב-15 ש"ח בלבד
  • חבילת פרטנר TV (בלי נטפליקס) ללא שינוי – 69 ש"ח לחודש, ממיר 4K ראשון ללא עלות, ממיר שני ב-29 ש"ח
ממשק פרטנר טיוי עם נטפליקס, צילום יח"צ

Check Also

עכשיו בנטפליקס: “Jeffrey Epstein: Filthy Rich”

האם ג’פרי אפשטיין באמת התאבד? מישהו רצח אותו? ומה אנחנו יודעים על התיק הראשון נגדו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.