יום שלישי , מרץ 9 2021
עוד ניפגש, כאן 11

עוד ניפגש

 

"עוד ניפגש" סדרת דוקו-ריאליטי חדשה ב- כאן 11

כיצד מחדשים קשר עם בן משפחה שהתרחק על רקע חזרה בתשובה, עד כמה הפערים עמוקים והאם ניתן לגשר עליהם? "עוד ניפגש" תנסה להשיב על כל השאלות במסע מרגש אל נבכי היחסים המורכבים שבין חילונים לדתיים.

 

 

החל מיום ראשון, 24.05.2020 בשעה 21:15 ב- כאן 11 

 

"עוד ניפגש" היא סדרת דוקו-ריאליטי חדשה, שנכנסת לתוך הקרביים של מערכת היחסים המורכבת בין האוכלוסייה החילונית לאוכלוסייה הדתית בישראל. במרכז הסדרה עומדים חמישה אנשים חילונים, שבינם לבין בן משפחה קרוב נוצר נתק בעקבות חזרתו בתשובה. הם יוצאים למסע נפשי לתוך העולם החרדי, כדי לנסות ולהציל את הקשר ביניהם. הם מרגישים פגועים וכועסים על היהדות והחזרה בתשובה בעקבות התהליך שעבר בן משפחתם, אבל מוכנים לעשות הכול כדי לתקן את הקשר עם מי שקרוב לליבם. 

 

חמשת הגיבורים בסדרה מתחילים את המסע במעבר מגורים למשך תשעה ימים, לדירה בלב האזור הכי חרדי של ירושלים – "מאה שערים". שם כל אחד פוגש חוזר בתשובה חרדי שהופך להיות ה"שליח" שלו לתהליך הפיוס עם הקרוב. השליח מנסה לתווך לגיבורים את העולם החרדי באופן שמפוגג עבורם את סימני השאלה לגביו. ב- 36 השעות הראשונות, הם לא רשאים לדבר עם אף אחד מהאנשים שהם פוגשים. הם מלווים את השליח שלהם, בלי יכולת להגיב או להביע דעה על מה שהם רואים. אחרי 36 שעות הם יכולים להתחיל לדבר ומשתפים את השליח בסיפורם. מנקודה זו מתחיל מסע שמטרתו למצוא את הדרך אחד אל השני. 

 

אחרי 7 ימים יוצא השליח החרדי לפגוש את בן המשפחה המנותק. בסופו של המסע צריכים השניים להחליט האם הם מעוניינים להשיב את הקשר שאבד. 

 

חמשת הגיבורים של הסדרה: 

אלעד מזרחי – מצוי בנתק מאחיו התאום אלון, שחזר בתשובה לפני 18 שנה. הם התרחקו אחד מהשני, עד שכל מפגש ביניהם הפך למריבה וכלל עלבונות הדדיים. האהבה בין האחים קיימת, אבל הם לא מצליחים לדבוק בקשר.

 

יעקב בוזגלו – בנתק של 30 שנים מאחיו, שחזר בתשובה. יעקב הרגיש שאחיו מנסה לשנות אותו והקשר הלך ונחלש עד שלא דיברו בכלל. הפעם האחרונה שנפגשו הייתה לפני 13 שנה וגם אז לא הצליחו לתקשר.  

 

גיל פנקס – בנתק מאחיו הקטן (ברק) שחזר בתשובה לפני 20 שנה. גיל לא מצא יותר שש פה משותפת עם אחיו שהחל לדרוש מאחיו להתאים את עצמו לאורח חיוו החדש. בשמונה השנים האחרונות הם ממעטים להיפגש ומנהלים שיח טכני בלבד.

 

שוש אור – בנתק מבנה הבכור עומר, שחזר בתשובה לפני 10 שנים. שוש לא הצליחה לתקשר עם בנה לאחר שהאחרון החל להעיר לה על כל פרט בחייה שלא מתיישב עם הלכות הדת, עד שבשנים האחרונות הם לא נפגשו כלל. 

 

בלה רבוי – בנתק מאביה דוד, שחזר בתשובה. אביה לא היה חלק מחייה וניסה תמיד להחזיר אותה בתשובה. היא ראתה את אביה 3 פעמים בעשור האחרון.

 

יוצרי הסדרה: אלעד קופרמן, אוהד גל-עוז, אורי גרודר | בימוי: אוהד גל-עוז ואורי גרודר | חברת ההפקה: קומא סטוידיוס | מפיקים ועורכים אחראים: שירה מרגלית ואלעד קופרמן | יועץ תוכן חרדים – מני גירא שורץ | 10 פרקים, משך כל פרק: 40 דקות. 

"עוד ניפגש" – תשודר ב-כאן 11 החל מיום ראשון, 24.5.2020, בשעה 21:15. הפרקים יועלו לצפייה במלואם גם בכאן דיגיטל.  

Check Also

יוצאים מהכלל

  "יוצאים מהכלל" בפרקים חדשים על נשים בדיכאון אחרי לידה וזוגיות על הרצף האוטיסטי רוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.