יום שישי , מאי 14 2021
גרנט: נשיא ומפקד, ערוץ ההיסטוריה

יוני 2020 בפרטנר tv

שרופים- ספיישל חזרה למגרשים

האוהדים הכי 'שרופים' בארץ מתרגשים לקראת החזרה של הכדורגל לאיצטדיונים! גם אם זה בלי קהל, גם אם לא כל כך ברור עדיין אם זה לגמרי יעבוד… גולן, פרנקו ואביהו מתרגשים ברמות של כלה! יוצרי הסדרה "שרופים", ערוץ טדי ופרטנר TV, מחזירים לכם ביחד את האדרנלין לקראת חזרת הליגה, עם ספיישל אקטואלי במיוחד של 'שרופים'. בפרק החדש גולן מחליט ללכת לפסיכולוג עקב דיכאון-אחרי-קורונה על רקע מחסור קשה במשחקי כדורגל. בתפקיד הפסיכולוג, שדרן הספורט מספר 1- יורם ארבל.

שרופים" עלתה לראשונה בערוץ טדי בפרטנר TV בבמאי 2018. הגיבורים גולן (גולן יורקביץ'), פרנקו (דורון בן דוד) ואביהו (יוסי צברי), אוהדים שרופים של קבוצת 'בני יהודה', ונאבקים בכל כוחות הטבע והעל-טבעי כדי שהקבוצה שלהם תצליח. לאורך הסדרה, שזמינה במלואה לצפייה ב-VOD, התארחו שחקנים מוכרים כמו יובל שרף, חן אמסלם, לירית בלבן, טום קשתי, זאב רווח ועוד.

 

cid:image001.jpg@01D6343C.5C81F070

זמין בערוץ טדי ב-CATCH UP וב-VOD בפרטנר TV

כל הפרקים של 'שרופים' זמינים ב-VOD.

 

ראיות מלוכלכות: האמת מאחורי המז"פ

ערוץ VICE חוקר את התפתחות מדע הזיהוי הפלילי ואיך כניסתה של  בדיקת ה-DNA שינתה את התחום שהתבסס על עדויות של 'מדענים' בעלי אינטרס, והביאה לשחרורם של אלפי אנשים שהורשעו על לא עוול בכפם. במהלך הפרקים יהיו ראיונות עם אסירים לשעבר שראיות משפטיות תרמו לכליאתם, ותחקיר על המשמעויות של  התפרקותה של הוועדה הלאומית למדעים לזיהוי פלילי ופיקוח המועט על תחום שזקוק לו נואשות.

cid:image002.jpg@01D6343C.5C81F070

החל מ-7 ביוני בימי ראשון בשעה 22:30 בערוץVICE  בפרטנר TV

 

 

D-DAY: הסיפור שלא סופר

 

סיפור פלישת בעלות הברית לחופי נורמנדי ב-6/6/1944, במה שהיווה נקודת מפנה מכרעת במלה"ע השנייה. חיילים שהשתתפו בלחימה, משחזרים את סיפורי הקרבות הקשים בהם נטלו חלק. הסרט כולל קטעי ארכיון נדירים מיום הפלישה.

 

cid:image006.jpg@01D6343C.5C81F070

 

יום שבת, ה-6 ביוני בשעה 16:20 בערוץ ההיסטוריה בפרטנר TV

 

 

גרנט, נשיא ומפקד  

מיני סדרת דוקו-דרמה שאפתנית ומושקעת של ערוץ ההיסטוריה, בהפקת לאונרדו דיקפריו, המבוססת על הספר הביוגרפי שכתב ההיסטוריון המוערך רון צ'רנוב (זוכה פרס פוליצר), על סיפור חייו של אחד הנשיאים המורכבים והבלתי-מוערכים בתולדות נשיאי ארה"ב לדורותיהם.

cid:image003.png@01D6343C.5C81F070

החל מ-11 ביוני, ימי חמישי ב-22:30 בערוץ ההיסטוריה בפרטנר TV

 

קוונטיקו עונות 1-3

סוכנת ה-FBI אלכס פאריש, מוצאת את עצמה על הכוונת של הארגון שאותו נשבעה לשרת- כחשודה העיקרית בתכנון פיגוע מחריד. העלילה מזגזגת בין שני קווי זמן: עברה של אלכס באקדמיה להכשרת סוכנים בקוונטיקו, מערכות היחסים בינה ובין הטירונים האחרים והסודות שהם מסתירים בארון – וההווה, בו היא נמצאת במרוץ לגלות מי הפליל אותה ומי אחראי למתקפה.

cid:image004.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ-1 ביוני, עונות 1-3 זמינות ב-VOD בפרטנר TV

 

סירנה

דרמה אמריקאית בעיירת החוף בריסטול קוב, אשר הייתה פעם מקום מגוריהן של בתולות ים,  חייהם של כמה ביולוגיים ימיים מתהפכים כאשר אישה צעירה מסתורית מופיעה ומתחילה להרוס את עיירת הדיג הקטנה כדי לחפש את אחותה שנלכדה אשר נחטפה בידי הצבא המקומי.

cid:image005.jpg@01D6343C.5C81F070

עונה ראשונה זמינה החל מ- 22 ליוני ב-VOD בפרטנר TV

 

נשים קטנות

דרמה בלתי נשכחת שהייתה מועמדת ל-6 פרסים, מבוססת על ספרה המפורסם של לואיזה מיי אלקוט. הסרט מספר את קורותיה של משפחה בקונקורד, ברקע מלחמת האזרחים האמריקנית ולאחריה, דרך סיפורן של ארבע נשים צעירות שכל אחת נחושה לחיות את חייה בתנאים שלה. עם: מריל סטריפ, סירשה רונן, אמה ווטסון,  טימותי שאלאמה, לורה דרן.

cid:image007.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ- 4 ביוני, הסרט זמין להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

 

15 שנים

'15 שנים' הוא סרט דרמה להט"בי ישראלי וסרט ביכוריו של הבמאי והתסריטאי יובל הדדיהסרט פתח את הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה. יואב, אדריכל הנמצא כ-15 שנים בזוגיות עם עו"ד צעיר ממנו, רגיל לשלוט בכל אספקט בחייו. עד לרגע שחברתו הטובה מכריזה שהיא בהריון, בדיקה רפואית שהוא עובר מערערת אותו ובנוסף בן זוגו מתחיל לדבר על ילדים. יואב מאבד את השליטה בחייו. מכאן הוא צריך להחליט, להציל את חייו המוכרים או לצאת למסע של הרס עצמי.

 

cid:image008.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ- 4 ביוני, הסרט זמין להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

 

קאטס

סרט המבוסס על המחזמר המצליח. סיפורו של שבט של חתולים שמתכנס מדי שנה למשך לילה קסום ומיוחד, ובו זקן השבט בוחר בחתול האחד אשר יזכה לעלות לשמיים ולהיוולד מחדש לחיים חדשים ומאושרים ולהיות כל מה שאי פעם חלם. כל חתול מציג את עצמו בשיר ובריקוד וכולם יחד מתחרים על האפשרות לעלות לשמיים ורק אחד ינצח. אך כשזקן השבט נחטף, על החתולים לאזור אומץ ולהשיב אותו לפני שיפציע הבוקר

cid:image009.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ-16 ביוני, הסרט זמין להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

 

סודות מדינה

קתרין גון מועסקת על ידי שירותי הריגול הבריטי כמאזינה לתכתובות בעלות סיווג גבוה. דרך שולחנה עובר מייל סודי ביותר החושף מזימה של שירותי הביון להאזנות לחברי הועדה לביטחון לאומי של האומות המאחדות. בצעד שמסכן את חייה בעונש מאסר ממושך היא חייבת לעשות את מה שהיא מאמינה בו – להדליף את המייל שנמצא ברשותה. מהר מאוד היא מואשמת בבגידה ובריגול. חייה, חירותה וחיי הנישואין שלה מתפרקים, והחקירות שיובילו למשפט שלה, מסעירות את העולם. בהשתתפות: קירה נייטלי, מת'יו גוד ורייף פיינס.

cid:image010.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ-16 ביוני, הסרט זמין להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

 

אהבה פשוטה

דרמה מתוקה ועצובה בכיכוב של ליאם ניסן . טום וג'ואן נשואים שנים רבות. יש נוחות במערכת היחסים ביניהם אשר נובעת מחיים שלמים אשר בילו יחד, כך נוצרה אהבה כה עמוקה שבאה לידי ביטוי ברכות והומור באופן שווה. כאשר ג'ואן מאובחנת כחולה בסרטן השד, הליך הטיפול בה מאיר את הזוגיות רבת השנים באור חדש. השניים מתמודדים עם האתגרים הצפויים להם ועם המחשבה הקשה על מה יעלה בגורל הזוגיות שלהם אם יקרה לג'ואן משהו.

cid:image011.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

החל מ- 25 ליוני, זמין להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

 

ויקטוריה הקטנה

חסמין היא מנהלת מצליחה בת 40, ששכרה את שירותיה של ברברה כאם פונדקאית. התינוקת מגיחה לעולם, אך בעיה בריאותית מאלצת את חסמין לקרוא לתורם הזרע האנונימי. התורם מגיע לבית החולים ולהפתעת כולם, הוא בעצם אישה טרנסג'נדרית בשם אמה. אמה מתאהבת בתינוקת מיד, והיא נחושה להיות חלק מחיי בתה. בניגוד לכל המוסכמות, הנשים מחליטות לגדל את ויקטוריה הקטנה יחד, החלטה שתשנה את חיי כולן.

cid:image012.jpg@01D6343C.5C81F070

החל מ- 4 ביוני, בימים ראשון עד חמישי בשעה 19:55 בערוץ ויוה וב-VOD בפרטנר TV

 

הסיפור שלנו

חידוש טורקי מצליח לסדרה הבריטית "חסרי בושה". משפחת אליבול מתגוררת באיסטנבול בעוני מחפיר, עם אב אלכוהוליסט. פיליז, האחות הגדולה, לקחה אחריות על חמשת אחיה הקטנים לאחר שאם המשפחה נטשה אותם, והיא עובדת קשהכדי לדאוג לפרנסתם. פיליז מאמינה שאין מקום בחייה התובעניים לאהבה, אך הכול משתנה כשהיא מכירה את באריש. באריש מתאהב בפיליז ממבט ראשון ומנסה לעזור לה ולמשפחתה בכל דרך אפשרית, רק כדי לזכות בלבה. פיליז נכנעת לבסוף לחיזוריו, אך יחסיהם יעמדו באתגרים רבים, ביניהם עברו אפוף המסתורין של באריש.

cid:image013.png@01D6343C.5C81F070

החל מ- 17 ביוני, בימים א'- ד' בשעה 22:00 בערוץ ויוה וב-VOD בפרטנר TV

 

 

הים השחור – עונה שלישית

הדרמה הטורקית שכבשה את נשות ישראל, לא מתכוונת לעצור עד שתחסל לכם את כל הממחטות בבית. דמות חדשה שמגיעה לסדרה – ג'נגו, תכניס את הרוע מחדש לחייהם של משפחת קללי כאשר הוא ינסה להשתלט על עסקי כריית החול שלהם. כאשר יתגלה הסיפור מהעבר שלו לגבי בחורה צעירה שספגה אלימות קשה משפחת קללי תגרום לו לשלם על מעשיו.

cid:image014.jpg@01D6343C.5C81F070

החל מ-8 ביוני בימים ראשון עד רביעי בשעה 20:30 בערוץ הדרמות הטורקיות+ בפרטנר TV

 

קדימה

מהיוצרים של 'צעצוע של סיפור 4' ו'קוקו' מגיעה הרפתקה חדשה ויוצאת דופן של דיסני-פיקסאר: 'קדימה',  שני אחים אלפים יוצאים למסע קסום ולומדים להאמין בעצמם ובחשיבותה של משפחה.

cid:image017.jpg@01D6343C.5C81F070

טריילר>>

הסרט זמין לרכישה החל מ- 25 ביוני ב-VOD בפרטנר TV

 

מואנה

סרט האנימציה האהוב של דיסני. לפני 3000 שנה, המלחים הטובים בעולם יצאו למסע לחצות את האוקיינוס השקט כדי לגלות את האיים הנסתרים שבו. אלפי שנים לאחר מכן נערה בשם מואנה מפליגה למשימה נועזת כדי להוכיח את עצמה ולהשלים את משימתם של אבות אבותיה. במהלך מסעה, היא פוגשת את האל מאווי ויחדיו הם חוצים את האוקיינוס הפתוח במסע אשר יפגיש אותם עם יצורים עצומים והתמודדות מול הבלתי אפשרי.

cid:image019.png@01D6343C.5C81F070

החל מ- 4 ביוני ב-VOD בפרטנר TV

 

תכנית משחק

קומדיה משפחתית אהובה במיוחד של דיסני. ג'ו קינגמן (דווין ג'ונסון) הוא אחד הרווקים השווים באזור, הוא מגן בנבחרת הפוטבול ויש לו תוכנית מושלמת איך לקחת את האליפות. יש רק בעיה קטנה שעליו להתמודד עימה: הוא גילה שיש לו ילדה בת שבע ממערכת יחסים קודמת.

Dwayne Johnson and Madison Pettis in The Game Plan (2007)

החל מ- 11 ביוני ב-VOD בפרטנר TV

 

אחים וחיות אחרות

הסדרה המצליחה חוזרת בפרקים חדשים. הצטרפו אל האחים כריס ומרטין קראט וצאו להכיר את עולם החי המרתק. בכל פרק ייקחו אותנו הצמד ליעד אחר ברחבי העולם במטרה לפגוש ולחקור את החיות בטבע, כל זאת בעזרתם של הצוות שלהם הנאמן שלהם: אביבה הטכנאית, קוקי, אשת המחשבים וג'ימי הטייס. יחד החבורה שומרת על החיות ומצילה אותן מפני דוניטה, זאק, וגורמנט שרוצים לפגוע בהן.

cid:image023.jpg@01D6343C.5C81F070

החל מ-14 ביוני, בימים א'-ד' בשעה 15:00 בערוץ לוגי בפרטנר TV

כל העונות זמינות ב-VOD

 

הג'ונגל מת מצחוק 1+ 2

ג'ורג' (פרייזר) בא מהג'ונגל לעיר הגדולה. הוא מגלה את הדברים הטובים בכרך, אך נאלץ לחזור לג"ונגל כדי להציל את חבריו (הקוף, התוכי והפיל) מהציידים. את העיר הוא עוזב אך אהבה גדולה הוא מגלה. הסרט מבוסס על סדרת אנימציה מסוף שנות ה-60 וחוברות קומיקס העוסקים בג'ורג' מלך הג"ונגל.

 

Brendan Fraser and Leslie Mann in George of the Jungle (1997)

החל מ- 18 ביוני ב-VOD בפרטנר TV

 

עכשיו בנטפליקס, נטפליקס כלול בפרטנר TV

 

חיל החלל

סדרה קומית על האנשים האמונים על הקמת 'חיל החלל', זרוע חדשה של צבא ארה"ב. מהתסריטאי גרג דניאלס והשחקן סטיב קארל.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏טקסט‏‏‏

'חיל החלל', עכשיו בנטפליקס. נטפליקס כלול בפרטנר TV

 

ג'פרי אפשטיין: עושר מחריד

סדרה תיעודית המביאה עדויות מפי קורבנותיו של ג'פרי אפשטיין ובוחנת כיצד ניצל עבריין המין את הונו ואת כוחו כדי לבצע את הזוועות המיוחסות לו.

'ג'פרי אפשטיין: עושר מחריד', עכשיו בנטפליקס. נטפליקס כלול בפרטנר TV

 

 

הספורט חוזר ובגדול!

הליגה הספרדית- לאחר שהספורט העולמי נכנס לעוצר, הליגה הספרדית חוזרת במשחק ראשון, הדרבי-סבילה מול ריאל בטיס.

ב-11 ליוני (אם לא יהיו הפתעות..) בערוץ ONE בפרטנר TV

 

הליגה האיטלקית- לאחר שמדינה שלמה הושבתה, הליגה חוזרת.

ב-20 ליוני (אם לא יהיו הפתעות..) בערוץ ONE2 בפרטנר TV

 

גביע המדינה- על הגביע נמשך ובחצי הגמר, הפעול תל אביב פוגשת את מכבי פ"ת, ובני יהודה את הפועל באר שבע.

9-10 ביוני בערוצי SPORT5 ו-SPORT5 4K בפרטנר TV.

 

ליגת העל חוזרת ואיתה משחקי הפלייאוף: בין מכבי תל אביבי למכבי חיפה, בית"ר ירושלים למכבי תל אביב, ובין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים.

החל מ-3 ביוני בערוצי SPORT5 ו-SPORT5 4K בפרטנר TV.

יש לבדוק גם

בואו נדבר על זה: ליגת הצדק- גירסת סניידר

   כהיערכות ל"סניידר קאט", צפה בשבוע שעבר פופ טארטס בצמד הסרטים המוליכים אל "ליגת הצדק": …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.