שבת , יוני 6 2020
Home / טכנולוגי / וידאו יח”צ: כך נראה הממשק של teams
TEAMS מבית מיקרוסופט, צילום יח"צ

וידאו יח”צ: כך נראה הממשק של teams

במיקרוסופט רוצים מאוד, שתשתמשו ב- teams במקום בזום.

הנה סרטון הדרכה והיכרות.

בין היתר, אפשר לראות בסרטון כיצד הפלטפורמה שהושקה לפני 3 שנים, מרכזת שיחות וידאו, צ’אטים תכנים וקבצים, בסביבה אחת מאובטחת, מה שמבטל את הצורך לעבור משירות לשירות, שומר על הפוקוס ומסייע בעבודה משותפת של צוותים ותקשורת פנים-ארגונית.

הפלטפורמה מאפשרת עבודה מרחוק בסקטורים שונים, רפואה דיגיטלית ולמידה מקוונת (Teams for Education) תוך שהיא מאפשרת שיחות ועידה Online על מנת שניתן יהיה להמשיך שיגרת עסקים פנימית ומול לקוחות (B2B, B2C). שימוש מרכזי נוסף שמתאפשר הוא ביכולות ה Broadcast, העברת מסרים ממנהלים בכירים לעובדים. הפלטפורמה מותאמת לתקני הפרטיות והסקיוריטי המתקדמים ביותר.

כאשר עובדים מוסחים בקלות על ידי הפרעות, התראות, קפיצה למסכים שונים וחיפוש אחר ידע, Teams כסביבת עבודה שאין צורך לצאת ממנה לטובת ביצוע העבודה, תורמת להגברת הפרודוקטיביות האישית ובתוך צוותי העבודה על ידי מינוף האינטראקטיביות והאינטראקציות.

לפני כשבועיים, הודיעה מיקרוסופט כי השימוש ב-Teams צמח בתקופה של שבוע ב-12 מיליון משתמשים יומיים והגיע ל-44 מיליון משתמשים יומיים.

מיקרוסופט העולמית הודיעה על זמינות הפלטפורמה בחינם, על מנת לסייע ללקוחותיה, שותפיה ועובדיה בהתמודדות עם ההשלכות העסקיות בתקופה מאתגרת זו. ניתן ללחוץ על הלינק להורדה.

Check Also

לייט נייט: אנה , אלאניס, ברני ועוד

מקבץ מתוכניות הלייט נייט של חמישי בערב, תבלו. הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס ג’ימי פאלון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.