שבת , אוגוסט 15 2020
מאז שנדב, כאן 11

מאז שנדב

 

הקרנת בכורה ב-כאן 11 בערב יום הזכרון: "מאז שנדב"

סיפור התמודדותם של אבי ויובל ריימונד ששכלו את בנם נדב במבצע "צוק איתן" בשנת 2014 בסרט שיצרה ענבל שפרינצק-גואלמן. הסרט ישודר ביום שני, 27 באפריל, ערב יום הזכרון, בשעה 22:15 ב-כאן 11.

 

 

נדב ריימונד היה חייל בחטיבת הצנחנים כשישראל יצאה למבצע "צוק איתן" ביולי 2014. ב-28 ביולי הוא הוצב עם שבעה מחבריו סמוך לקיבוץ נחל עוז, לצורך הגנה על המרחב שבין הקיבוץ לעזה. בשעת ערב, הגיחו לפתע כתשעה מחבלים מפתח מנהרה בתוך שטח מדינת ישראל ותקפו את החיילים ששהו במוצב. כמה מהם חדרו למוצב, ירו והשליכו עשרות רימונים. החיילים הלכודים בפילבוקס השיבו אש ובמקום התפתח קרב בטווח קצר מאוד. חמישה חיילים נהרגו ובהם נדב ז"ל.

הסרט "מאז שנדב" שיצרה ענבל שפרינצק-גואלמן, וישודר ביום שני, ערב יום הזכרון, 27 באפריל, בשעה 22:15, ב-כאן 11, מתעד את הוריו של נדב, אבי ויובל ריימונד, שלוש שנים לאחר נפילתו. כשכל אחד מבני הזוג מכונס בכאבו, הם מחפשים את הדרך חזרה האחד אל השנייה, במהלך החיפוש יובל בת ה- 47 מפתיעה כשהיא אומרת שהייתה רוצה בילד נוסף. הסרט מלווה את בני הזוג וילדיהם במסע מרגש של שינוי: טיפול זוגי חשוף ומטלטל, שדרכו נבנית זהותם החדשה לנוכח החיים החדשים הקרבים ובאים.

בימוי וצילום: ענבל שפרינצק גואלמן 

עריכה: חן שלח, קובי נתנאל 

מוזיקה מקורית: אלברטו שוורץ 

עיצוב פסקול ומיקס: לי זהר שר 

עיצוב גרפי: אורי אשכנזי 

גריידינג: אורן ברגמן 

אולפני פוסט פרודקשיין: PHD Advanced

הסרט הופק ע"י כאן 11 תאגיד השידור הציבורי ובתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
 

Check Also

אודיו: זו ילדותי השנייה ב”זהו זה קורונה”

הערב יבצעו משתתפי “זהו זה!” בתוכנית את השיר “ילדותי השנייה” שכתבו אהוד מנור ומתי כספי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.