שבת , יוני 6 2020
Home / טכנולוגי / הגדה דיגיטלית
עושים סדר במשפחה, עברית, evrit

הגדה דיגיטלית

לקראת ליל הסדר "עברית" מעניקה במתנה את הגדת הפסח "עושים סדר במשפחה", הגדת פסח לילדים בליווי ביאורים של הרב בני לאו – כעת להורדה בחינם באתר "עברית"

ביום רביעי הקרוב נחגוג כולנו את ליל הסדר במתכונת של ליל הסגר. חלקנו נחגוג בקרב בני ביתנו, חלקנו לבד וחלקנו ביחד דרך זום – אך לכולנו יכולה להיות את אותה הגדה נפלאה בדיוק למי שלא הספיק לקנות הגדה, למי שרוצה להתחדש ולמי שרוצה גרסה שתתאים לכל המשפחה – "עברית" מעניקה במתנה את ההגדה "עושים סדר במשפחה" – הגדה של פסח לילדים, להורים ולכל המשפחה מאת הרב בני לאו ונילי אושרוב

לדף הספר: https://bit.ly/2xTTa9M

עושים סדר במשפחה היא הגדה של פסח לילדים, להורים ולכל המשפחה. עורך הסדר ימצא בה סיפורים היסטוריים, ביאורים מאירי עיניים ותשובות לשאלות שעשויות להגיע מכל קצות השולחן. הילדים ימצאו בה סיטואציות משפחתיות מוכרות ומעלות חיוך. עושים סדר במשפחה היא הגדה המאפשרת לחגוג את ליל הסדר כפי שהוא באמת: מסיבת יום ההולדת של העם היהודי כולו.

להגדה הוסיף פירושים הרב בני לאו, רב קהילה בירושלים, מלמד ומרצה בתחומי יהדות בכל שדרות החברה הישראלית, מגיש תכנית טלוויזיה אישית בנושאי פרשת השבוע ומחבר ספרי עיון על חכמים ונביאים; וערכה נילי אושרוב – כותבת ועורכת, משתתפת קבועה בסדרים משפחתיים, ועדיין עומדת על זכותה לשאול בכל שנה מחדש את ה"מה נשתנה".

***

ב"עברית" מתאימים את הפעילות לרוח התקופה, מוציאים לאור ספרים בפורמט דיגיטלי ומציעים מבצעים מיוחדים ומתנות למבודדים. מ"עברית" נמסר כי נרשמת עליה של עשרות אלפי מצטרפים חדשים וצמיחה בנתוני ההורדה של הספרים הדיגיטליים. לנתונים אלו נלוות גם תגובות מחממות לב מקהל הקוראים לגבי היוזמות היוצאות ברוח הימים, בהן ספר בפורמט דיגיטלי בלבד של אשכול נבו, ספר שנכתב בהמשכים ובזמן אמת מאת מירב הלפרין, ואסופת סיפורים קצרים חדשים מאת מיטב סופרי ישראל.

 

כדי להוסיף ולהקל על קהל המבודדים הצעיר, להוסיף קצת נחת להורים שילדיהם מול המסכים בין כה וכה – אלפי ספרי נוער מוצעים ב-20 ₪ במקום מחירם המלא בימים כתיקונם. 

 

גיא בן נון, מנכ"ל עברית: "אנחנו פועלים במספר חזיתות כדי להקל על קהל הקוראים, ערים לביקוש ויוצאים ביוזמות חדשות כדי להחיות את עולם הספרות בימים אלו. מרגש אותנו שסופרים רבים נרתמים לעשייה ומשמח שקהל הקוראים מצביע במכשירים ומצטרף אלינו לקריאה דיגיטלית במכשירים הסלולריים ובטאבלטים, שיכולה להקל על כולנו בתקופה המורכבת הזו".

 

"עברית" הינה חנות הספרים הדיגיטליים והמודפסים הגדולה בישראל המציעה גם אפליקציה ייעודית לקריאת הספרים. עברית מבית ידיעות אחרונות ו-YNET מאפשרת רכישה נוחה וקריאה קלה בכל טאבלט או סמארטפון ומציעה אלפי כותרים בתחומים רבים ומגוונים לקהל הולך וגדל של קוראים המצביעים ברגליים ורוצים להתקדם עם הטכנולוגיה המציעה פשטות, נוחות ושפע של ספרים במרחק נגיעה.

 

עושים סדר במשפחה, עברית, evrit

Check Also

לייט נייט : שאקיל אוניל, קרים עבדול ג’באר ועוד

תוכניות הלייט נייט לא חסו על דונלד טראמפ ועל המשטרה בארה”ב גם אמש. הקטעים- בסדר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.