שבת , יולי 4 2020
הספר הירוק, yes

בידוד בשלייקס

25/3/2020

עבור אוכלוסיית הגיל השלישי הנמצאת בבתים בשל משבר הקורונה

חברת yes משיקה את ערוץ "בידוד בשלייקס" 

ערוץ חינמי עם תכנים ייעודיים לגיל הזהב 

עם סרטים, סדרות, דוקו, תכני כושר ייעודיים, מופעים, קלאסיקות ישראליות ותכנים נבחרים מערוצי הבריאות, אוכל והטיולים 

"בידוד בשלייקס", החל ממחר ב-yes VOD  והחל מיום חמישי ה-2.4 באפיק 18 ב-yes

 

yes גאה להשיק לראשונה בישראל ערוץ פופ אפ חינמי חדש לצופים בני הגיל השלישי, "בידוד בשלייקס". בערוץ, שישדר במהלך שעות היום, המיועד כולו לצופים בני הגיל השלישי, מגוון תכנים עשיר, הכולל סרטים, סדרות, הופעות וקונצרטים, דוקומנטריים, Life Style ותכני כושר.
הערוץ יכלול גם תכנים רלוונטיים לימי הבידוד – מידע שימושי, סרטונים עדכניים מבית משרד הבריאות וכן שיעורי כושר לגיל השלישי בהדרכת מיטב המדריכים של רשת "SPACE" בהפקה מיוחדת אשר צולמה בימים אלו ומותאמת במיוחד לכושר בסביבה הביתית המאולתרת: יוגה, פילאטיס, מתיחות, זומבה ועוד. 

הערוץ ישדר מגוון עשיר של תכנים הכולל סרטים וסדרות חדשים לצד קלאסיקות נוסטלגיות, תכנים דוקומנטריים, קונצרטים ומופעים, תוכניות אוכל, בריאות וטיולים ברצועות יומיות.

בתחום הסדרות יעלו סדרות חדשות כמו "יופי של גיל" בכיכובם של רובסון גרין ופולי ווקר מבית ה-BBC ודבי הורספילד ("פולדארק"), "עידן הזהב" מיוצר אחוזת דאונטון ג'וליאן פלוואוס ורצועה יומית של סדרות איכות כמו "החברה הגאונה", "זרה", "מקום בלב", "שטיסל", "המלכה הלבנה", "קירי" ועוד. 

ברצועת הסרטים יככבו יצירות כמו "אהבה בשלייקס" בכיכובם של ניצה שאול ויהודה ברקן, "מלון מריגולד האקזוטי השני", "מאמא מיה", "הספר הירוק", "חיבוקים שבורים", "גלוריה בל" לצד קלאסיקות מודרניות כמו "פורסט גאמפ", "תנאים של חיבה" ו"השטן לובשת פראדה" ויהלומי כל הזמנים כמו "חלף עם הרוח", "שיר אשיר בגשם", "קצין וג'נטלמן", "חמים וטעים" עם מרלין מונרו ועוד. בתחום היצירות הדוקומנטריות יככבו סרטים כמו "חסד מופלא" "דיין המשפחה הראשונה", "יומני אוסלו", "החיים הסודיים של בני 4", "מריה קאלאס: במילותיה", "לאונרד כהן: ציפור על תיל", "כנר על הגג: נס על הבמה" "אריתה פרנקלין", "פרלמן" "תשאלו את ד"ר רות'", "החיים הנסתרים של שייקה אופיר" ועוד.

כמו כן במסגרת שת"פ תוכן ייחודי עם "ענני תקשורת" הערוץ יכלול רצועות תכנים יומיות מערוצי הבריאות, האוכל והטיולים אשר ישדרו שיעורי פילאטיס עם דליה מנטבר, יוגה עם ענת הראל, סדרות על יעדים אקזוטיים בעולם, תוכניות בישול ואפיה כגון "מרתה אופה" עם מרתה סטיוארט, "24 שעות לגיהנום וחזרה" עם גורדון רמזי לצד תוכניות בישול ישראליות עם נבחרת השפים ובשלנים של ערוץ האוכל: אבי ביטון, עומר מילר, מיקי שמו, הילה אלפרט ורבים וטובים אחרים.

 

Check Also

עדכוני קורונה: דחייה בפתיחת סינמה סיטי

עדכון – מתחמי הסינמה סיטי יפתחו לקראת סוף חודש יולי   מתחמי הסינמה סיטי מודיעים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.