שבת , יוני 6 2020
Home / טלויזיה / וידאו: לשרוד את אר קלי עונה 2
לשרוד את אר קלי, יס דוקו

וידאו: לשרוד את אר קלי עונה 2

לשרוד את אר.קלי 2: החשבון נסגר | R. Kelly: The Reckoning

בכורה: ימים ראשון-חמישי, 29.3-2.4, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD

וב-STINGTV.

שנה בדיוק לאחר שידור הסדרה “לשרוד את אר קלי”, שהביאה עדויות חדשות של עשרות נשים לפיהן הזמר והמפיק אר. קלי, ניצל אותן מינית, נפשית ופיזית והתעלל בהן במשך יותר משני עשורים – נשדר את סדרת ההמשך “לשרוד את אר.קלי 2: החשבון נסגר”, שעוקבת אחר השתלשלות האירועים מאז שידור הסדרה.

להזכירכם, בששת פרקי הסדרה המקורית רואיינו יותר מ-50 אנשים, ביניהם צעירות שנפגעו, מייסדת תנועת #MeToo, טראנה בורק, המוזיקאים ג’ון לג’נד וסטפני “ספארקל” אדוארדס, מנחת הטלוויזיה וונדי וויליאמס, אשתו לשעבר של קלי אנדריאה קלי, חברתו לשעבר קיטי ג’ונס, אחיו קארי וברוס קלי, ועוד רבים אחרים. כל אלה שרטטו היסטוריה ארוכה וכואבת של האשמות כלפי קלי שלא זכו להתייחסות בתקשורת. לפי אחת הטענות, בגלל שמדובר בנשים אפרו-אמריקאיות.

בעקבות שידור הסדרה החל גל מחאה חדש בשם #muteRKelly להסרת המוזיקה שלו מאתרי המוזיקה ומהרשתות החברתיות. זמרים רבים שעבדו עימו, כמו צ’אנס הראפר, ג’ון לג’נד, סלין דיון וליידי גאגא, יצאו בהודעות גינוי והבטחה שלא יעבדו איתו יותר והרשויות בג’ורג’יה הודיעו על פתיחה מחדש של החקירה הפלילית כנגד הזמר, שעם סיומה הואשם הזמר ב-10 סעיפים של תקיפה מינית חמורה.

סדרת המעקב אחרי הפרשה מביאה בחמישה פרקים חדשים עדויות נוספות של צעירות שהשתתפו בסדרה המקורית ומספרות על האיומים קשים על חייהן שספגו לאחר שידור הסדרה, לצד ראיונות עם הוריהן שהואשמו שלא דאגו מספיק לבנות. אחיו של קלי מספרים על ההתעללות המינית שעבר קלי בעצמו כילד בן 14 ע”י קרוב משפחה והסיפור המלא מאחורי הריאיון השערורייתי שהעניק קלי לגייל קינג , לאחר שחרורו מהמעצר.

(4X60 דק’+1X90 דק’, ארה”ב, 2020)

Check Also

מהלילה בארה”ב: TRACKERS “עקבות בשטח”

סדרת מתח ואקשן חדשה בשם TRACKERS תעלה הלילה בארה”ב, בערוץ הכבלים-פרימיום CINEMAX השייך ל-HBO . …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.