שבת , יוני 6 2020
Home / טכנולוגי / קורונה: סיור וירטואלי בבית הנשיא
נשיא המדינה ראובן ריבלין ובכירי תעשיית הטלוויזיה האמריקנית, צילום: מארק ניימן / לע"מ

קורונה: סיור וירטואלי בבית הנשיא

בית הנשיא מזמין את אזרחי ישראל לסיור וירטואלי במרכז המבקרים שהוקפא לאור הנחיות הקורונה

 

סיור במוזיאון הלובר, בדיסני-וורלד, בפארקים לאומיים ברחבי העולם – ועכשיו גם בבית הנשיא! בין עוד פרק בסדרה האהובה לסיר העשירי שהעמדתם על הגז, מצאו לכם רגע לקפוץ אלינו לירושלים, ולבקר בבית העם, בית הנשיא, לו היסטוריה ענפה ומרתקת.

 

נשיא המדינה מזמין את אזרחי ישראל לסיור וירטואלי במרכז המבקרים של בית הנשיא, היום, יום שלישי, ו' בניסן, 31 במארס. לפני ארבע שנים נפתח לראשונה בית הנשיא למבקרים ומדי שנה מבקרים בו עשרות אלפי בני אדם, אך לאחרונה הוקפאו הסיורים בשל הנחיות המאבק בנגיף הקורונה.

 

בכל שבוע יוקרן חלק אחר מתוך הסיור ברשתות החברתיות של נשיא המדינה. מנכ"ל בית הנשיא הראל טובי הזמין את האזרחים לצפות בסיור ואמר: "את הביקור הווירטואלי יצרנו עכשיו למען הילדים והמשפחות המסוגרים בבית, אך הוא איננו תחליף לדבר האמיתי. תיהנו מהסיור הווירטואלי, אך אל תשכחו: כשחוזרים לשגרה – בואו לסיור אמיתי במרכז המבקרים של בית הנשיא".

 

בסיור הראשון ייחשפו הצופים לסיפור ההיסטורי של בניית בית הנשיא, ויכירו את "שדרת פסלי הנשיאים" בגינת המשכן. בסיור הבא, יסיירו הצופים במרחבים הטקסיים של בית הנשיא לרבות ההיסטוריה, הסיפורים הקטנים והאנושיים, האמנות והארכיאולוגיה הפזורים בו. ובסיור האחרון, תוצג לאזרחים גינת בית הנשיא המפורסמת בה מארח נשיא המדינה מדי שנה את טקס "כל ישראל מירושלים" ו-120 החיילים המצטיינים ביום העצמאות. בהמשכו יוכלו להתרשם משדרת עצי המנהיגים שניטעו לאורך השנים בביקורים שונים של ראשי מדינות בהם יורש העצר הבריטי, הנסיך צ'ארלס, נשיאי ארצות הברית, ברק אובמה ודונלד טראמפ והעץ שנשתל לזכר רעיית הנשיא, נחמה ריבלין ז"ל.

 

עם כניסתו לתפקיד, הנחה נשיא המדינה כי בית הנשיא יהיה ביתו של העם בישראל כולו ויאפשר לכל אשר חפץ בו לבוא, להכיר ולהתרשם מהמשכן. מאז פתיחתו הרשמית של מרכז המבקרים בשנה השנייה לכהונה, עברו בשערי המשכן כמאה אלף מבקרים.

 

הסיורים ישודרו בעמודי הרשתות החברתיות של נשיא המדינה:

ערוץ היוטיוב הרשמי:

youtube.com/user/PresidentRivlin

(גם בכתוביות בערבית ובאנגלית)

פייסבוק:

Reuven Ruvi Rivlin – ראובן רובי ריבלין

https://www.facebook.com/ReuvenRivlin/

אינסטגרם:

presidentruvi @

https://instagram.com/presidentruvi

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

לייט נייט : שאקיל אוניל, קרים עבדול ג’באר ועוד

תוכניות הלייט נייט לא חסו על דונלד טראמפ ועל המשטרה בארה”ב גם אמש. הקטעים- בסדר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.