יום שלישי , אוגוסט 16 2022
פרטנר טיוי, יח"צ, 2019

משרד החינוך עד הבית- סלקום ופרטנר tv

ההודעה של סלקום טיוי:

 

משרד החינוך עד הבית.

 

על רקע הפסקת מתווה הלמידה מרחוק בשכבות היסודי, ועל רקע יציאתם לחופשה של מורי החינוך היסודי, סלקום נרתמת לשידור תכני ערוצי הלימודים המקוונים של משרד החינוך.

 

לאור ההחלטה כי הלמידה מרחוק תנותב מעתה לשידורים חיים שמשרד החינוך משדר ברשת, סלקום פעלה להתממשק למערכת המקוונת של משרד החינוך, ותשדר את שיעורי הלימוד הרשמיים של שכבות א'-יב', בעברית ובערבית (סה"כ 24 ערוצים), על גבי המסך הביתי של סלקום tv.

ערוצי הלימוד יעלו באופן יומי ובשידור חי החל מתחילת השבוע לכיתות היסודי ולשכבות החטיבה והעל יסודי.

 

השידורים יתקיימו מדי יום בין השעות 08:00-14:00 על-ידי מורים מקצועיים ואיכותיים מהשורה הראשונה, במגוון תחומי לימודי הליבה ועד תכנים מקצועיים.

הערוצים יופיעו בקטגוריה ייעודית, ויהיו זמינים ללא עלות למנויי סלקום tv.

 

העברת תכני ערוצי הלימוד המקוונים על גבי מסך הטלוויזיה, מגיעה לאור ההחלטה כי המורים יצאו לחופשה ולא יוכלו לשמור על קשר עם התלמידים באמצעות המייל או קב' הווטסאפ.

 

היתרון העצום בהעברת תכני הלימוד דרך הטלוויזיה, הוא בהפחתת העומס מהמערכות המקוונות של משרד החינוך (מערכת שידורים לאומית) ובמתן אפשרות לעשרות אלפי תלמידים להישאר מחוברים ללמידה מרחוק בצורה יעילה.

לכל כיתה יוצע שידור התוכן הלימודי הן בשפה העברית והן בשפה הערבית, כך שבפועל יכללו השידורים 24 כיתות מקוונות לשכבות א'-יב', לרבות שיעורי מתמטיקה לכיתות יסודי, לחטיבה ולבגרות.

 

השידורים יעלו באופן יומי ובשידור חי החל מתחילת השבוע לכיתות היסודי ולשכבות החטיבה והעל יסודי (לא באמצעות ניגון לינקים של יוטיוב). לכל כיתה יוצע שידור התוכן הלימודי הן בשפה העברית והן בשפה הערבית, כך שבפועל יכללו השידורים 24 כיתות מקוונות בהתאמה ל- 24 אולפני השידור של משרד החינוך.

 

כחלק נוסף בהירתמות החברה בתקופה זו של השבתת מערכת החינוך, סלקום מעניקה לצוותי הלימוד בבתי הספר שירות "כיתה בענן" במסגרתו החברה מספקת סיוע טכנולוגי ללא עלות להפעלת מערך של שיעורי וידאו מרחוק לתלמידים. החברה ערוכה לשימוש גובר ברוחב הפס בימים אלה וביצעה את ההרחבות הנדרשות בעולמות הסלולר, הטלוויזיה והאינטרנט.

 

 

ההודעה של פרטנר טיוי:

 

למידה מרחוק בטלוויזיה: כל ערוצי משרד החינוך בפרטנר TV

פרטנר טיוי
פרטנר TV משדרת בערוצי הטלוויזיה הלינאריים את תכני השיעורים המקוונים של משרד החינוך, לכיתות א'-יב'.

פרטנר התממשקה לתכני 'מערכת שידור לאומית' של משרד החינוך ומשדרת את כל השיעורים בעברית ובערבית בערוץ 500 ומעלה בטלוויזיה. מערך השיעורים מתחיל מדי יום בשעה 08:00, בהתאם למערכת השעות שמתפרסמת על ידי משרד החינוך.


השיעורים מועברים על ידי נבחרת מורים בתחומים שונים: עברית, מתמטיקה, מדע וטכנולוגיה, אנגלית ועוד.


היכולת של התלמידים לצפות בשיעור על גבי מסך הטלוויזיה בזפזופ פשוט, מנגישה אתה שגרת הלימודים בצורה ידידותית ונוחה, על גבי מסך גדול.
 

העלייה המהירה לאוויר התאפשרה בזכות השימוש בתשתיות הענן של AWS והתמיכה הצמודה של צוות אמזון בישראל.

יש לבדוק גם

קרקס פלורנטין- תאריכים מעודכנים

קרקס פלורנטין בצומת העיפרון מציג:   רינת גבאי ובן זיני 'שכחו אותי בקרקס'  אוגוסט 2022 – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.