יום ראשון , אוגוסט 9 2020
לוגו פופ טארטס

וידאו: ירושלים ו- Class.Me

העיריות נוטלות את היוזמה:

עיריית ירושלים פותחת מחר מרכז למידה עירוני מהבית למתמטיקה לכיתות י”א-י”ב

עיריית ירושלים פותחת מחר תוכנית לימודי מתמטיקה מהבית לתלמידי כיתות י”א וי”ב בשיתוף Class.Me עם מתרגל צמוד שיעמוד לרשות התלמידים בכל יום בשעות אחר הצהריים ויסייע במשימות המקוונות ובהכנה לבגרות במימון עירוני מלא. האפליקציה מותאמת לשימוש בעברית ובערבית.

מרכז הלמידה יפעל ללא תשלום למשך חודש, החל מיום רביעי 25 במרץ ויהיה אמצעי משלים לשעות אחר הצהריים לתוכנית הלמידה מרחוק של משרד החינוך הפועלת בבוקר. בשל המגבלות על מפגשים פיזיים, ההעזרות במורים פרטיים הפכה לבלתי אפשרית ומרכז הלמידה הוירטואלי יתן מענה לצורך של התלמידים בתרגול נוסף.

הלמידה תעשה בקבוצות משותפות בחלוקה על פי היקף יחידות הבגרות של התלמידים. המשתתפים יוכלו להציג שאלות בצ’אט משותף ולקבל תשובות מהמתרגל העירוני ומתלמידים אחרים. התלמידים והמורה יקבלו התראות על נושאים חדשים שעלו לדיון ועל כך שהתקבלו תשובות לשאלות, לראות בצורה מרוכזת את כל השאלות שנשאלו בעבר והדיונים שהתקיימו עליהן, כדי להימנע מלחזור עליהן. השאלה יכולה להיות מלווה בצילום רלוונטי מתוך דפי העבודה. המערכת מודדת את יכולות התלמידים וקצב התקדמותם, כדי לספק תובנות מדויקות על התקדמות התלמידים ומי שזקוקים לתשומת לב פרטנית.

האפליקציה של Class.Me כוללת פיצ’רים שמאפשרים לתלמידים לשאול שאלות בצורה אנונימית, למקרה שהם לא חוששים להחשף כלא מבינים מול אחרים. היחיד שרואה את שמו של השואל הוא המורה, שמקבל בכך אינדיקציה נוספת על רמתם של התלמידים ומקומות שהם מתקשים בהם. המערכת חוסמת מילים פוגעניות ותמונות לא ראויות, כדי להבטיח שאי יהיה אפשר לנצל את הסתרת הזהות למטרות לא ראויות ולשמור על סביבת לימוד בטוחה.

בתי ספר רבים השתמשו עד כה בלית ברירה בפתרונות טכנולוגיים לא מתאימים. הפופולרי שבהם הוא אפליקציית ווטסאפ שאינה מתאימה ליעוד זה ויוצרת עומס בלתי נסבל של מאות ואלפי הודעות עם שלל הסחות דעת ושבהם מעורבבים תכנים חינוכיים, הודעות מינהלה, התבדחויות, הודעות שרשרת ולעיתים גם שיימינג שמביאים לתוהו ובוהו ולא מאפשרים למורים ולתלמידים לעקוב בצורה מסודרת אחר הנעשה בהן והשגת יעדים לימודיים. העברת הלימוד למסגרת נפרדת יוצרת חלוקה בררוה למורה ולתלמידים בין חייהם הפרטיים ומשפחתם לבין ענייני הכיתה שמנוהלים על גבי הפלטפורמה.

אפליקצית Class.Me פותחה על ידי היזמים אמיר ליס, ניר ציוני וליאור לסרי.

היא ניתנת להורדה ללא תשלום בחנויות של גוגל פליי ואפסטור.

תלמידי ירושלים בכיתות י”א וי”ב מוזמנים להצטרף לתוכנית בקישור

https://class.me/jsl-landing

הנה סרטון הסבר

Check Also

וידאו מעולה: ה”ריינולדס קאט”

ריאן ריינולדס ממשיך לנפק סרטונים מטורללים במיוחד, יחד עם חבריו, אולי כדי להסיח את דעתנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.