שבת , יוני 6 2020
Home / טכנולוגי / יח”צ: קיסר הגיטרה
יהודה קיסר, צילום: יובל אראל

יח”צ: קיסר הגיטרה

אתגר הרשת החדש: קיסר הגיטרה

אליפות ה-Air Guitar הראשונה של ישראל מזמינה אתכם לנצל את זמן ההסגר, ולהעלות סרטונים שלכם מתאמנים לקראתה. ההרשמה נפתחת בימים אלה בעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר. 

השופט הראשי בתחרות: יהודה קיסר. הפרס הראשון: גיטרה חשמלית

ההרשמה וההשתתפות – בחינם

חובבי מוזיקה וכאלו שמחפשים לפתח תחביב חדש ישמחו לשמוע שהנהלת דיזנגוף סנטר תערוך בשיתוף חנות המוזיקה "כלי זמר" את אליפות ישראל הראשונה ב-Air Guitar (גיטרת אוויר), ריקוד המחקה תנועות מוגזמות של גיטריסטים שפורטים על הגיטרה בהופעות רוק. ההרשמה לתחרות נפתחה בעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר, לשם אנשים מוזמנים להעלות סרטונים שלהם, במהלכם ינסו להמחיש שהתחברו לג'ימי הנדריקס הפנימי שלהם.

האימונים לאליפות ישראל יכולים להעביר כמה שעות מהנות שבמהלכה המשפחה הישראלית המתבודדת תוכל לצבור חוויות נעימות ולבלות ביחד זמן איכות ואף להפיג מתחים שמצטברים אצל כולנו. על המשתתפים התחרות להעלות לעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר סרטון של לא יותר מדקה, עד ליום חמישי ה-30.4.2020. הביצועים הטובים ביותר שייבחרו על ידי קהל הגולשים ועל ידי חבר השופטים, יעברו לשלב הסופי של הופעה בלייב באירוע שיתקיים בדיזנגוף סנטר, לאחר החזרה לשגרה. באירוע זה ישפוט יהודה קיסר, מגדולי הגיטריסטים בארץ ומאבני היסוד של המוזיקה הים תיכונית בישראל. שהפרס לזוכה במקום הראשון הוא גיטרה חשמלית מתנת כלי זמר. 

לינק להרשמה לאליפות: https://www.facebook.com/events/1583557955101366/

 

יהודה קיסר, קרדיט צילום: יובל אראל

 

Check Also

לייט נייט : שאקיל אוניל, קרים עבדול ג’באר ועוד

תוכניות הלייט נייט לא חסו על דונלד טראמפ ועל המשטרה בארה”ב גם אמש. הקטעים- בסדר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.