יום שישי , אפריל 3 2020
Home / טכנולוגי / יח”צ: נתוני יאנדקס מיוזיק בישראל
רותם כהן, yandex music

יח”צ: נתוני יאנדקס מיוזיק בישראל

 

נתוני Yandex Music חושפים כי:

 רותם כהן, יובל דיין ולירן דנינו הינם הזמרים הישראלים עם השירים המתנגנים ביותר בלופ בשירות 

 

שירות הסטרימינגYandex Music  אסף את השירים החוזרים על עצמם ומתנגנים בתדירות הגבוהה ביותר שהקהל הישראלי האזין להם במשך השנה האחרונה. 

רותם כהן, יובל דיין ולירן דנינו הינם האמנים הישראלים שמשתמשי Yandex Music בישראל האזינו לשיריהם בלופ בתדירות הגבוהה ביותר. 

השיר "בלילות" של רותם כהן הושמע ברצף אלפי פעמים והפך להיות הרצועה המקומית החוזרת ביותר. שני שירים של לירן דנינו בבת אחת – "כל המילים" ו "עדיין ריק" – נכללו גם בראש הרשימה. בין המוזיקאים הישראלים האחרים נכללו גם עידן רפאל חביב, עידן יניב ונתן גושן.

להיטים בינלאומיים מוכרים נמצאים גם הם ברשימה: ביניהם הישראלים מעדיפים את "Old Town Road" של ליל נאס X, "Call Out My Name" של הוויקאנד ו-"bad guy" של בילי אייליש.

בנוסף, על פי נתוני Yandex Music, המשתמשים הישראלים האזינו לעתים קרובות בלופ חוזר למוזיקה קלאסית, עכשווית ומרגיעה. בנוסף "Overwhelmed" מאת הלן ג'יין לונג, "Bahota Karam" מאת וואן סאן, "Trophies" של תומאס ניומן מובילים את רשימת הרצועות החוזרות ביותר בישראל בתום היודה והמדיטציה. 

תזמון פרסום הנתונים נעשה לכבוד יום המרמיטה הבינלאומי שחל ב-2 לפברואר ברצף כבר למעלה 133 שנים ומתואם עם הסרט ""Groundhog Day (1993) בו הדמות הראשית נקלעה ללולאת זמן ונידונה לחזור על אותו היום.

רשימת ההשמעה החדשה של יום המרמיטה ניתנת להאזנה באמצעות האפליקציה עם הרצועות החוזרות ביותר שנוצרה על ידי צוות מערכת Yandex Music ישראל.

רותם כהן, yandex music

לירן דנינו, yandex music
 

***

Yandex Music הינו שירות סטרימינג שהושק בישראל בשנת 2018 וזמין בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית. נכון לעכשיו, הפלטפורמה פועלת ב -12 מדינות והיא מונה מעל 3 מיליון מנויים ברחבי העולם.

 הקטלוג הבינלאומי של Yandex Music כולל 50 מיליון שירים ועשרות אלפי שירים בעברית. החברה משתפת פעולה עם אמנים גלובליים וישראליים; צוותי העריכה והפיתוח העסקי המקומיים מחויבים ליצור את חוויית האזנה למוזיקה המותאמת אישית למשתמשים ישראלים.

Check Also

קורונה וסטרימינג: הנתונים של “נילסן”

אפקט הקורונה: הצפייה בשירותי הסטרימינג בארה”ב מזנקת – עלייה של 50% בהשוואה לשנה שעברה; נטפליקס …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.