יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 14.2 – 8.2

שבת 8.2

ספורט1

14:00 סערה בממלכה – הקבינט (חלק א')

14:20 אברטון – קריסטל פאלאס 

16:55 רדינג – האל סיטי (צ'מפיונשיפ) 

19:20 ברייטון – ווטפורד 

21:25 בילבאו – מלאגה (סל ספרדי 

שעה? גארי ראסל ג'וניור – טוגסטסוגט נייאמבייאר 

ספורט2

11:55 גזיאנטפ – דארושפקה (סל טורקי) 

14:25 וויגאן – פרסטון (צ'מפיונשיפ) 

17:25 פמליקאו – ויטוריה גימראיש 

19:25 נוטינגהאם פורסט – לידס (צ'מפיונשיפ) 

22:20 פורטו – בנפיקה 

02:40 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – אתלטיקו טוקומאן 

ספורט3

13:55 המבורג – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי פרייבורג – הופנהיים (דאבור) 

19:20 לברקוזן – דורטמונד 

22:30 חימנסיה (מראדונה) – פטרונאטו 

ספורט4

11:00 (עד 13:30 לערך) אליפות העולם בפיפ"א למועדונים 

14:40 (15:00) הפועל ת"א – הפועל ק"ש 

17:15 (17:30) הפועל רעננה – מכבי נתניה 

19:30 לקראת הפועל חיפה – מכבי ת"א 

19:45 (19:50) הפועל חיפה – מכבי ת"א 

21:55 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 9.2

ספורט1

13:10 אוטרכט – איאקס 

15:25 אלקמאר – פיינורד 

17:55 קסימפאשה – גלאטסראי 

20:00 (20:15) הפועל ב"ש – סקציה נס ציונה 

ספורט2

12:00 (עד 15:55 לערך) אליפות העולם בפיפ"א למועדונים 

15:55 שפילד יונייטד – בורנמות 

18:20 מנצ'סטר סיטי – ווסטהאם 

02:40 (בין ראשון לשני) אוניון – ריבר פלייט 

ספורט3

15:25 סטנדארד ליאז' (שמיר) – קלאב ברוז' 

18:25 מנצ'סטר יונייטד – צ'לסי (נשים) 

20:30 (דחוי מ – 17:00) גמר אליפות העולם בפיפ"א למועדונים 

22:00 מרוץ הנסקאר, דייטונה 

ספורט4

11:55 איסטנבול TU  – קרשיאקה (סל טורקי) 

14:10 בויוקצ'קמג'ה – אנדולו אפס (סל טורקי) 

16:20 מנשנגלאדבך – קלן 

18:50 באיירן מינכן – לייפציג 

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  10.2

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:25 הולשטיין קיל – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

 

שלישי 11.2

ספורט1

ספורט2

21:50 בלפור – רן (רבע גמר גביע) 

ספורט3

12:00 (21:00 לערך) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

24:05 אינטרנסיונל – אוניברסידאד דה צ'ילה (ליברטדורס, גומלין)

02:20 (בין שלישי לרביעי) דפורטס טולימה – מקארה (ליברטדורס, גומלין)

ספורט4

24:05 דפורטיבו טאצ'ירה – אינדפנדיינטה (ליברטדורס, גומלין)

 

רביעי 12.2

ספורט1

12:00 (20:00 לערך) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

21:40 אינטר – נאפולי (חצי גמר גביע) 

24:05 סרו פורטניו – אוניברסיטאריו (ליברטדורס, גומלין)

02:20 (בין רביעי לחמישי) אתלטיקו טוקומאן – דה סטרונגסט (ליברטדורס, גומלין)

ספורט2

19:25 אלקמאר – נאק ברדה (רבע גמר גביע) 

21:40 ויטסה – איאקס (רבע גמר גביע) 

24:05 פלסטינו – סרו לארגו (ליברטדורס, גומלין) 

02:20 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – גוארני (ליברטדורס, גומלין)

ספורט3

19:25 דיז'ון – פ.ס.ז' (רבע גמר גביע) 

22:00 ליון – מארסיי (רבע גמר גביע) 

ספורט4

19:55 קיל – וספרם (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 13.2

ספורט1

21:40 מילאן – יובנטוס (חצי גמר גביע) 

ספורט2

19:55 ברצלונה – ולנסיה (רבע גמר גביע ספרדי, סל) 

22:25 ריאל מדריד – בילבאו (רבע גמר גביע ספרדי, סל) 

02:20 (בין חמישי לשישי) ספורטינג קריסטל – ברצלונה (ליבטרדורס, גומלין)

ספורט3

12:00 (19:30 לערך) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

19:55 וצלאר – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני) 

21:55 אפינאל – סט. אטיין (רבע גמר גביע) 

24:00 (דחוי מ – 21:00) ראלי שבדיה 

ספורט4

19:25 גו אהד איגלס – אוטרכט (רבע גמר גביע) 

21:40 הירנביין – פיינורד (רבע גמר גביע) 

 

שישי 14.2

ספורט1

19:25 היידנהיים – נירנברג (בונדסליגה 2) 

21:20 דורטמונד – פרנקפורט 

ספורט2

12:00 רבע גמר (1) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

14:00 רבע גמר (2) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

16:00 רבע גמר (3) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

18:00 רבע גמר (4) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

21:50 וולבס – לסטר 

ספורט3

21:40 האל סיטי – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט"

19:55 טנריפה – אנדורה (רבע גמר גביע ספרדי, סל) 

22:25 מלאגה – סראגוסה (רבע גמר גביע ספרדי, סל) 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.