שבת , אוקטובר 31 2020
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 28.2 – 22.2

שבת 22.2

ספורט1

13:50 סערה בממלכה – אהוד אולמרט

14:10 צ'לסי – טוטנהאם  

16:50 חגיגה אנגלית על גבי קריסטל פאלאס – ניוקאסל 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 לסטר – מנצ'סטר סיטי 

21:30 (דחוי מ – 17:00) גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

שעה? דאונטיי ווילדר – טייסון פיורי, איגרוף **שעה תעודכן בהמשך

ספורט2

14:25 ברנטפורד -בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

16:20 ורדר ברמן – דורטמונד 

19:20 שאלקה – לייפציג 

ספורט3

13:55 המבורג – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי מנשנגלאדבך – הופנהיים (דאבור) 

18:55 סטנדארד ליאז' (שמיר) – אנטוורפן (רפאלוב) 

20:55 (החל ב – 20:45) פיינורד – פורטונה סיטארד 

24:35 אינדפנדיינטה – חימנסיה (מראדונה)

ספורט4

14:45 (15:00) הפועל ק"ש – מכבי נתניה  

17:10 (17:30) מ.ס. אשדוד – מכבי חיפה 

19:30 לקראת הפועל חדרה – בית"ר י-ם 

19:45 (19:50) הפועל חדרה – בית"ר י-ם  

21:55 פספורט – סיכום השבת בספורט 

 

ראשון 23.2

ספורט1

15:50 מנצ'סטר יונייטד – ווטפורד עם פריצות לוולבס – נוריץ' 

18:20 ארסנל – אברטון 

ספורט2

15:55 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי (נשים) 

17:55 פנרבחצ'ה – גלאטסראי 

19:55 (החל ב – 19:30)  ספורטינג ליסבון – בואבישטה 

22:25 פורטו – פורטימוננסה 

24:30 (ראשוני מ – 16:55) פאסוס דה פריירה – פמליקאו 

ספורט3

15:25 ויטסה (דסה) – פ.ס.וו איינדהובן 

17:40 הראקלס – איאקס 

20:00 (20:15) הפועל ב"ש – הפועל כפ"ס 

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

24:35 בוקה ג'וניורס – גודוי קרוס 

02:40 אסטודיאנטס – ריבר פלייט 

ספורט4

14:25 ארמיניה  בילפלד – האנובר (בונדסליגה 2) 

16:20 לברקוזן – אאוגסבורג 

18:50 וולפסבורג – מיינץ 

22:30 מרוץ נסקאר, לאס וגאס 

 

שני  24.2

ספורט1

21:20 פרנקפורט – אוניון ברלין 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 ריזספור – איסטנבול בשאקשהיר 

21:50 ליברפול – ווסטהאם 

ספורט3

13:00 (עד 20:30 לערך) טורניר דוחא טניס נשים 

21:25 ז'יל ויסנטה – בנפיקה 

 

שלישי 25.2

ספורט1

02:20 (בין שלישי לרביעי) אתלטיקו טוקומאן – אינדפנדיינטה מדז'ין (ליברטדורס, גומלין)

ספורט2

13:00 (עד 20:30 לערך) טורניר דוחא טניס נשים 

00:05 ריבר פלייט (אורוגוואי) – אתלטיקו גראו (סודאמריקנה, גומלין)

02:20 (בין שלישי לרביעי) ספורט הואנקיו – ארחנטינוס ג'וניורס (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

02:20 (בין שלישי לרביעי) גויאס – סול דה אמריקה (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט4

02:20 (בין שלישי לרביעי) ריבר פלייט (פראגוואי) – דפורטיבו קאלי (סודאמריקנה, גומלין)

 

רביעי 26.2

ספורט1

18:50 בראגה – ריינג'רס (אירופית, גומלין) 

02:20 (בין רביעי לחמישי) אינטרנסיונל – דפורטס טולימה (ליברטדורס, גומלין)

ספורט2

16:55 דארושפקה – טורק טלקום (סל טורקי) 

19:10 פנרבחצ'ה – גלאטסראי (סל טורקי) 

00:05 נסיונאל (פראגוואי) – באהייה (סודאמריקנה, גומלין)

02:20 (בין רביעי לחמישי) אוניברסידאד קתוליקה – לאנוס (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

13:00 (עד 20:30 לערך) טורניר דוחא טניס נשים 

00:05 ליברפול (אורוגוואי) – יאנרוס (סודאמריקנה, גומלין)

02:20 (בין רביעי לחמישי) דפורטיבו פאסטו – הוצ'יפאטו (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט4

19:55 פלנסבורג – צליה (כדוריד אלופות) 

02:20 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (סופרקאפ דרא"מ, גומלין)

 

חמישי 27.2

ספורט1

19:45 חגיגה אירופית 

21:50 חגיגה אירופית על גבי איאקס – חטאפה 

ספורט2

16:55 בשיקטאש – אפיון בלדיספור (סל טורקי) 

19:45 פורטו – לברקוזן (אירופית, גומלין)  

21:50 מנצ'סטר יונייטד – קלאב ברוז' (אירופית, גומלין) 

00:05 פלאסה קולוניה – סאמורה (סודאמריקנה, גומלין)

02:20 (בין חמישי לשישי) אאודקס איטליאנו – קוסקו (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

14:30 (עד 19:00 לערך) רבעי גמר טורניר דוחא טניס נשים 

19:45 לאסק – אלקמאר/אספניול – וולבס (אירופית, גומלין) 

21:50 אינטר – לודוגורץ (אירופית, גומלין)  

00:05 גואראני – פלסטינו (ליברטדורס, גומלין)

02:20 (בין חמישי לשישי) פורטלזה – אינדפנדיינטה (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט4

19:45 גנט – רומא (אירופית, גומלין)  

21:50 ארסנל – אולימפיאקוס (אירופית, גומלין)  

שישי 28.2

ספורט1

11:00 (עד 15:00 לערך) אליפות העולם במזחלות 

19:25 קרלסרוהה – נירנברג (בונדסליגה 2) 

21:20 דיסלדורף – הרטה ברלין 

ספורט2

16:00 חצי גמר טורניר דוחא טניס נשים  

18:00 חצי גמר טורניר דוחא טניס נשים 

21:50 נוריץ' – לסטר 

ספורט3

14:30 קרבות וואן, סינגפור 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט"

18:55 אלניאספור – בשיקטאש 

20:55 ווילם וו – כרונינגן

 

Check Also

נובמבר 2020 בעולם הסדרות של yes

    לראשונה בטלוויזיה בישראל, דרמה המתרחשת מאחורי הקלעים של מסעדת שף, בקרביים של אחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.