יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 7.2 – 1.2

 

שבת 1.2

ספורט1

11:55 טופאש בורסה – גזיאנטפ (סל טורקי) 

14:20 לסטר – צ'לסי 

16:50 ליברפול – סאותהמפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 מנצ'סטר יונייטד – וולבס 

21:40 האנובר – קיל (כדוריד גרמני) 

ספורט2

13:55 סט. פאולי – שטוטגרט (בונדסליגה 2) 

16:20 מיינץ – באיירן מינכן משולב עם דורטמונד – אוניון ברלין 

18:55 טרבזונספור (וואקמה) – פנרבחצ'ה 

20:55 (החל ב – 20:45) פיינורד – אמן 

ספורט3

14:45 (15:00) מ.ס. אשדוד – מכבי נתניה 

17:10 (17:30) מכבי חיפה – הפועל כפ"ס 

19:35 לקראת הפועל ת"א – הפועל חיפה

19:45 (19:50) הפועל ת"א – הפועל חיפה 

21:55 פספורט – סיכום היום בספורט 1 

ספורט4

14:25 האל סיטי – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים (דאבור) – לברקוזן 

19:20 לייפציג – מנשנגלאדבך 

 

ראשון 2.2

ספורט1

13:25 ריאל מדריד – חובנטוד בדאלונה (סל) 

15:55 מנצ'סטר סיטי – ארסנל (נשים) 

18:15 טוטנהאם – מנצ'סטר סיטי 

ספורט2

11:00 (עד 13:30 לערך) אליפות העולם במזחלות 

15:50 ברנלי – ארסנל 

17:55 גלאטסראי – קייסריספור 

20:00 (20:15) בית"ר י-ם – בני יהודה  

22:30 ריבר פלייט – קורדובה 

02:40 טאז'רס – בוקה ג'וניורס

ספורט3

14:25 פלנסבורג – מגדבורג (כדוריד גרמני) 

16:20 קלן – פרייבורג 

18:50 פאדרבורן – וולפסבורג 

ספורט4

15:25 קלאב ברוז' – אנטוורפן (רפאלוב) 

17:35 איאקס – פ.ס.וו איינדהובן 

19:40 (החל ב – 19:30) בראגה – ספורטינג ליסבון 

23:15 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

 

שני  3.2

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:25 בוכום – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורט4

20:00 (20:15) מכבי ת"א – הפועל רעננה 

 

שלישי 4.2

ספורט1

19:25 פרנקפורט – לייפציג (גביע) 

21:40 שאלקה – הרטה ברלין (גביע) 

ספורט2

19:25 קייזרסלאוטרן – דיסלדורף (גביע) 

21:40 ורדר ברמן – דורטמונד (גביע) 

02:20 (בין שלישי לרביעי) מאקרה – טולימה (ליברטדורס)

ספורט3

18:45 הפועל ק"ש – הפועל חיפה עם פריצות לסקציה נס ציונה – מ.ס. אשדוד 

00:05 אוניברסידאד דה צ'ילה – אינטרנסיונל (ליברטדורס) 

02:20 (בין שלישי לרביעי) מדיין – דפורטיבו טאצ'ירה (ליברטדורס)

ספורט4

22:00 אוקספורד – ניוקאסל (גביע אנגלי, גומלין) 

 

רביעי 5.2

ספורט1

20:55 וירטוס בולוניה – פרטיזן בלגרד (יורוקאפ) – בוטל!

21:40 טוטנהאם – סאותהפטון (גביע אנגלי, גומלין) 

ספורט2

19:45 (20:00) מכבי נתניה – הפועל ב"ש 

00:10 סרו לארגו – פלסטינו (ליברטדורס)

02:20 דה סטרונגסט – אתלטיקו טוקומאן (ליברטדורס)

ספורט3

20:00 (20:15) הפועל כפ"ס – בית"ר י-ם 

23:05 סרו פורטניו – XXXX, ליברטדורס 

02:20 XXXX – קורינתיאנס (ליברטדורס)

ספורט4

19:25 לברקוזן – שטוטגרט (גביע) 

21:40 באיירן מינכן – הופנהיים (דאבור, גביע) 

 

חמישי 6.2

ספורט1

ספורט2

19:55 מגדבורג – האנובר (כדוריד גרמני) 

ספורט3

02:20 ברצלונה/פרוגרסו – ספורטינג קריסטל (ליברטדורס)

 

שישי 7.2

ספורט1

19:25 סנדהאוזן – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

21:20 פרנקפורט – אאוגסבורג 

ספורט2

13:30 קרבות וואן, אינדונזיה 

21:40 בריסטול סיטי – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

11:00 (אליפות העולם בפיפ"א למועדונים 

16:00  אליפות העולם בפיפ"א למועדונים 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט"

21:25 גנט – אנדרלכט 

 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.