יום שלישי , מרץ 31 2020
Home / טלויזיה / משיח 2 – בקרוב
משיח עונה 2, צילום: אוהד רומנו

משיח 2 – בקרוב

האיש והפפיון חוזר.

הוא עדיין בטוח שהוא מסעדן מהשורה הראשונה 

ושעוד רגע ממש הוא חוזר ל"טופ"

 

משיח עונה 2, צילום: אוהד רומנו

משיח עונה 2, צילום: אוהד רומנו

 

העונה שנייה של סדרת הטלוויזיה "משיח" 

תעלה בסלקום tv ב- 12.2.2020

 

13 פרקים, שידור שבועי, רק בסלקום tv

בהמשך השנה תעלה העונה גם בקשת 12

 

אודי כגן ודנה פוליג הם יוצרי הסדרה שהפכה לקאלט ישראלי: העונה הראשונה צברה למעלה ממיליון צפיות בסלקום tv, ובהמשך שודרה בקשת 12. לצד המרכיבים הקומיים המוכרים, העונה השנייה צוללת עמוק יותר והופכת את הדמויות למורכבות ואנושיות יותר, מהלך שרק מעצים את הקומדיה. בעונה השנייה מצטרף לקאסט המשובח – השחקן המוערך נדב נייטס ("ביום שהאדמה רעדה", "בשבילה גיבורים עפים").

 

אז מה יקרה בעונה השנייה?

 

משיח כמו משיח, מרוכז בעצמו וחסר מודעות, מנסה לקדם את האורחן באתרי הדירוג הבינלאומיים וגם – חושף סוד משפחתי בלתי צפוי. הזוגיות של ארמונד וטניה מאותגרת על ידי מכשולים רבים, ביניהם גם רצונה של טניה שארמונד יפסיק לעשן ובעיות אין-אונות של ארמונד.  מירבי הטבחית בהריון והיא חווה תסמיני טמטמת הריון קיצוניים. האם היא תמצא אהבה חדשה? ואיך נדב נייטס קשור לזה? וזיוי, יד ימינו הנאמן של משיח, ממשיך להעצים ולטפח את התדמית המפוארת של משיח על עצמו – אבל כשזה באמת חשוב, דוחף אותו לקבל את ההחלטות הנכונות.

 

עלילת העונה השנייה והמסקרנת של הפקת המקור "משיח" תביא את שלל הסיפורים המתרחשים באורחן שנמצא אי שם בפריפריה הישראלית, בהנהלתו של משיח (אודי כגן) – זמר מצליח בעברו  ומסעדן כושל בהווה. עובדים נוספים בפונדק הם מירבי הטבחית (דאנה איבגי), ארמונד אחראי הפריזרים (אבי קושניר), טניה המנקה (נטשה מנור) וזיו, האורגניסט ויד ימינו של משיח (עמית איצקר). כולם חולמים בגדול ומתרסקים בענק. יוצרי הסדרה: אודי כגן ודנה פוליג | הפקה: ל. בנאסולי הפקות.

 

Check Also

הודעת יח”צ: מסר ממיקרוסופט

אפליקציית Teams של מיקרוסופט עלתה ל-44 מיליון משתמשים יומיים ומוצעת בחינם לאור המצב. Teams היא מקום המפגש הווירטואלי לעבודת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.