יום חמישי , אפריל 9 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 21.2 – 15.2

 

שבת 15.2

ספורט1

14:20 סאותהמפטון – ברנלי 

16:30 (דחוי מ – 13:00) חצי גמר (1) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

19:20 נוריץ' – ליברפול 

21:25 מכלן – אנדרלכט 

ספורט2

14:25 ווסט ברומיץ' – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

16:20 הופנהיים (דאבור) – וולפסבורג 

19:20 ברצלונה/ולנסיה – ריאל מדריד/בילבאו, חצי גמר הגביע הספרדי (סל) 

22:20 טנריפה/אנדורה – מלאגה/סראגוסה, חצי גמר הגביע הספרדי (סל) 

ספורט3

11:00 ראלי שבדיה 

14:45 (15:00) מכבי נתניה – הפועל חיפה 

17:10 (17:30) בני יהודה – הפועל ב"ש 

19:35 לקראת מכבי חיפה – הפועל חדרה  

19:45 (19:50) מכבי חיפה – הפועל חדרה 

21:55 פספורט – סיכום היום בספורט 1 

ספורט4

13:55 האנובר-המבורג משולב עם גרויתר פורת – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לייפציג – ורדר ברמן 

19:20 דיסלדורף – מנשנגלאדבך 

21:30 (דחוי מ – 14:30)  חצי גמר (2) טורניר סט פטרסבורג, טניס נשים 

 

ראשון 16.2

ספורט1

10:00 (עד 12:30 לערך) אליפות העולם במזחלות 

13:00 ראלי שבדיה 

15:50 אסטון וילה – טוטנהאם 

18:20 ארסנל – ניוקאסל 

20:30 גמר טורניר סנט פטרסבורג, טניס נשים (ראשוני מ-15:30)

ספורט2

11:00 ראלי שבדיה 

14:25 ארצגבירגה אווה – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:20 קלן – באיירן מינכן 

18:50 מיינץ – שאלקה 

21:55 פמליקאו – דפורטיבו אבס 

ספורט3

14:55 טרבזונספור – סיבאספור 

19:20 גמר הגביע הספרדי (סל) 

21:30 מרוץ הנסקאר, דייטונה 

ספורט4

15:25 איאקס – ואלוייק 

17:40 זוולה – פיינורד 

20:00 (20:15) מכבי ת"א – הפועל ק"ש 

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

 

שני  17.2

ספורט1

21:40 צ'לסי – מנצ'סטר יונייטד 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:25 בוכום – שטוטגרט (בונדסליגה 2) 

ספורט3

12:00 (עד 20:30 לערך) טורניר דובאי, טניס נשים 

 

שלישי 18.2

ספורט1

12:00 (עד 20:30 לערך) טורניר דובאי, טניס נשים 

 

רביעי 19.2

ספורט1

19:55 פלנסבורג – פיק סגד (כדוריד אלופות) 

ספורט2

21:20 מנצ'סטר סיטי – ווסטהאם 

ספורט3

12:00 (עד 21:30 לערך) טורניר דובאי, טניס נשים 

 

חמישי 20.2

ספורט1

19:45 חגיגה אירופית על גבי שחטיור – בנפיקה (אירופית) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי  וולבס – אספניול 

ספורט2

19:45 חטאפה – איאקס  (אירופית)  

21:50 רומא – גנט  (אירופית) 

ספורט3

12:00 (עד 19:00 לערך) טורניר דובאי, טניס נשים 

19:45 לודוגורץ – אינטר (אירופית) 

21:50 לברקוזן – פורטו (אירופית) 

ספורט4

19:45 קלאב ברוז' – מנצ'סטר יונייטד (אירופית) 

21:50 אולימפיאקוס – ארסנל (אירופית) 

 

שישי 21.2

ספורט1

19:25 אוסנברוק – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

21:20 באיירן מינכן – פאדרבורן 

ספורט2

15:00 חצי גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 חצי גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

21:40 דרבי קאונטי (רוני) – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

15:00 (עד 17:30 לערך) אליפות העולם במזחלות 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט"

 

Check Also

בואו נדבר על זה: ווסטוורלד עונה 3 פרק 4

אפשר כבר להכריז בפה מלא: זו העונה הטובה ביותר של “ווסטוורלד”. פיתולי הזמן נזנחו, אבל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.