יום ראשון , ינואר 26 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

ספורט4, לוגו, 2020
ספורט3, לוגו, 2020
ספורט2, לוגו, 2020
ספורט1, לוגו, 2020

 

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 10.1 – 4.1

שבת 4.1

ספורט1

11:55 באחצ'שהיר – טורק טלקום (סל טורקי) 

14:25 רוצ'דייל – ניוקאסל (גביע אנגלי) 

16:55 פולהאם – אסטון וילה (גביע אנגלי)  

19:25 וולבס – מנצ'סטר יונייטד (גביע אנגלי) 

22:25 ויטוריה גימראיש – בנפיקה 

ספורט2

14:25 ברנלי – פיטרבורו (גביע אנגלי) 

16:55 ברייטון – שפילד וונסדיי (גביע אנגלי) 

19:25 מנצ'סטר סיטי – פורט וייל (גביע אנגלי) 

21:25 סן פאבלו בורגוס – ברצלונה (סל ספרדי) 

ספורט3

15:55 מונאקו – ריימס (גביע צרפתי) 

19:25 לסטר – וויגאן (גביע אנגלי) 

21:50 בור פרונה – ליון (גביע צרפתי) 

ספורט4

14:45 (15:00) בני יהודה – נס ציונה  

17:15 (17:30) הפועל כפר סבא – מכבי נתניה 

19:35 (19:50) בית"ר י-ם – הפועל ק"ש  

23:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 5.1

ספורט1

11:55 פנרבחצ'ה – בורסאספור (סל טורקי) 

15:55 מידלסברו – טוטנהאם (גביע אנגלי) 

17:55 ליברפול – אברטון (גביע אנגלי) 

20:10 ג'ילינגהאם – ווסטהאם (גביע אנגלי) 

ספורט2

15:55 צ'לסי – נוטינגהאם פורסט (גביע אנגלי) 

21:50 לינאס מונלרי – פ.ס.ז' (גביע צרפתי) 

ספורט3

16:25 קרשיאקה – אנדולו אפס (סל טורקי) 

19:25 ספורטינג ליסבון – פורטו 

21:55 פמליקאו – ויטוריה סטובאל 

ספורט4

15:55 צ'רלטון (חמד) – ווסט ברומיץ' (גביע אנגלי) 

19:45 לקראת הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

20:10 (20:15) הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

22:10 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

 

שני  6.1

ספורט1

18:55 ריאל מדריד – ולנסיה (סל ספרדי) 

21:50 ארסנל – לידס (גביע אנגלי) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

03:00 (בין שני לשלישי) טורניר בריסביין, טניס נשים 

 

שלישי 7.1

ספורט1

03:00 (בין שלישי לרביעי) טורניר בריסביין, טניס נשים 

18:55 טופאש בורסה – מלאגה (טופ 16, יורוקאפ) 

21:55 מנצ'סטר יונייטד – מנצ'סטר סיטי (חצי גמר גביע הליגה האנגלי) 

ספורט2

16:55 דורטמונד – סטנדארד ליאז'  

 

רביעי 8.1

ספורט1

03:00 (בין רביעי לחמישי) טורניר בריסביין, טניס נשים 

21:55 לסטר – אסטון וילה (חצי גמר גביע הליגה האנגלי) 

ספורט2

20:55 פרטיזן בלגרד – וירטוס בולוניה (טופ 16, יורוקאפ) 

 

חמישי 9.1

ספורט1

11:00 (עד 14:30 לערך) טורניר בריסביין, טניס נשים 

03:00 (בין חמישי לשישי) רבעי גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

ספורט2

19:05 גרמניה – הולנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 קרואטיה – מונטנגרו (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט3

22:10 טורינו – גנואה (שמינית גמר הגביע האיטלקי) 

 

שישי 10.1

ספורט1

11:00 (עד 13:00 לערך) רבעי גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

19:05 צרפת – פורטוגל (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 נורבגיה – בוסניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט2

21:50 שפילד יונייטד – ווסטהאם 

ספורט3

11:00 (עד 18:30) מרוץ מזחלות 

 


 

Check Also

וידאו SNL : אדם דרייבר פותח את העשור

אדם דרייבר הוא המגיש האורח הראשון של העשור בתוכנית חדשה של SNL שתשודר הלילה ב-NBC. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.