שבת , אוקטובר 24 2020
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: – 31.1 – 25.1

 

שבת 25.1

ספורט1

11:55 באחצ'שהיר – גלאטסראי (סל טורקי) 

14:35 ברנטפורד – לסטר (גביע) 

16:50 סאותהמפטון – טוטנהאם (גביע) 

19:20 האל סיטי – צ'לסי (גביע) 

04:00 (בין שבת לראשון) דני גארסיה – איוואן רדקאץ', איגרוף 

ספורט2

10:30 ראלי מונטה קרלו 

15:00 ראלי מונטה קרלו 

16:50 ווסטהאם – ווסט ברומיץ' (גביע) 

18:55 פנרבחצ'ה – בשאקשהיר 

21:25 גנט – גנק 

02:40 (בין שבת לראשון) גודוי קרוס – ריבר פלייט 

ספורט3

16:20 חגיגה גרמנית על גבי פרנקפורט – לייפציג 

19:20 באיירן מינכן – שאלקה 

21:25 חובנטוד בדאלונה – סראגוסה (סל ספרדי) 

ספורט4

14:45 (15:00) הפועל כפ"ס – הפועל ת"א 

17:10 (17:30) הפועל ק"ש – הפועל ב"ש 

19:30 לקראת מכבי ת"א – מ.ס. אשדוד 

19:45 (19:50) מכבי ת"א – מ.ס. אשדוד 

21:55 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 26.1

ספורט1

14:50 מנצ'סטר סיטי – פולהאם (גביע) 

16:50 טרנמיר – מנ' יונייטד (גביע) 

18:50 שרוסברי – ליברפול (גביע) 

ספורט2

10:00 ראלי מנטה קרלו 

13:00 ראלי מונטה קרלו 

15:25 כרונינגן – איאקס 

17:20 גמר אליפות אירופה בכדוריד, גברים 

20:00 (20:15) בית"ר י-ם – נס ציונה 

02:40 (בין ראשון לשני) בוקה ג'וניורס – אינדפנדיינטה 

ספורט3

14:55 גוזטפה – בשיקטאש 

16:55 פמליקאו – סנטה קלרה 

19:25 פאסוס דה פריירה – בנפיקה 

ספורט4

14:10 גזיאנטפ – פנרבחצ'ה (סל טורקי) 

16:20 ורדר ברמן – הופנהיים (דאבור) 

18:50 לברקוזן – דיסלדורף 

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  27.1

ספורט1

 WWE- Monday Night RAW 03:00

ספורט2

18:55 מאלאטיאספור – טרבזונספור (וואקמה)  

21:50 בורנמות – ארסנל (גביע) 

 

שלישי 28.1

ספורט1

19:55 ריאל סוסידאד – אוסאסונה (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

21:55 טנריפה – אתלטיק בילבאו (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

ספורט2

18:55 טופאש בורסה – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

21:40 אסטון וילה – לסטר, חצי גמר גביע הליגה, גומלין 

ספורט3

19:25 אנז'ה – רן (גביע צרפתי) 

21:50 מונאקו – סט. אטיין (גביע צרפתי) 

ספורט4

21:40 מילאן – טורינו, רבע גמר גביע איטלקי 

 

רביעי 29.1

ספורט1

18:55 גלאטסראי – קאזאן (יורוקאפ) 

21:40 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד, חצי גמר גביע הליגה, גומלין 

ספורט2

21:35 ווסטהאם – ליברפול 

ספורט3

19:25 פו – פ.ס.ז' (גביע צרפתי) 

21:40 אינטר – פיורנטינה (רבע גמר גביע איטלקי, משולב)

ספורט4

19:55 קולטורל לאונסה – ולנסיה (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

21:55 ריאל סראגוסה – ריאל מדריד (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

 

חמישי 30.1

ספורט1

21:25 המבורג – נירנברג (בונדסליגה 2) 

ספורט2

19:55 ברצלונה – לגאנס (שמינית גמר הגביע הספרדי)

21:55 מיראנדס – סביליה (שמינית גמר הגביע הספרדי)

ספורט3

21:50 ניס – ליון (גביע צרפתי) 

 

שישי 31.1

ספורט1

19:25 ארצגבירגה אווה – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2) 

21:20 הרטה ברלין – שאלקה 

ספורט2

14:30 קרבות וואן, מנילה  

21:40 דרבי קאונטי (רוני) – סטוק (צ'מפיונשיפ

ספורט3

10:30 (עד 17:30 לערך) אליפות העולם במזחלות 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט"

18:55 איסטנבול בשאקשהיר – גנצ'לרבירליאי 

20:55 בנפיקה – בלננסס 

23:10 ריו אבה – פמליקאו  

 

 

Check Also

בואו נדבר על זה: סיום העונה של “ארץ לאבקראפט”

   וואו.   איזה פרק לסיים את העונה!   מרהיב עין, מפחיד, משוגע לגמרי- סיכום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.