שבת , פברואר 22 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 24.1 – 18.1

 

שבת 18.1

ספורט1

08:00 גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

14:20 ווטפורד – טוטנהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי מנ' סיטי – קריסטל פאלאס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 ניוקאסל – צ'לסי 

21:40 אלקמאר – ווילם וו  

ספורט2

14:25 ק.פ.ר. – לידס (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ארסנל – שפילד יונייטד 

18:55 גזיאנטפ – פנרבחצ'ה 

21:25 ריאל בטיס – מלאגה (סל ספרדי) 

ספורט3

17:15 (17:30) מכבי חיפה – סקציה נס ציונה 

19:35 לקראת הפועל חדרה – מכבי ת"א 

19:45 (19:50) הפועל חדרה – מכבי ת"א  

21:50 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

ספורט4

16:20 אאוגסבורג – דורטמונד משולב עם הופנהיים (דאבור) – פרנקפורט 

18:25 סיכום היום בגרמניה  

19:20 לייפציג – אוניון ברלין 

21:20 קרואטיה – גרמניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

 

ראשון 19.1

ספורט1

13:10 ונלו – פ.ס.וו. איינדהובן 

15:25 איאקס – ספרטה רוטרדאם (הרוש) 

18:15 ליברפול – מנצ'סטר יונייטד 

ספורט2

13:55 נוטינגהאם פורסט – לוטון (צ'מפיונשיפ) 

15:55 ברנלי – לסטר 

17:55 בשיקטאש – סיבאספור 

20:00 (20:15) הפועל ת"א – הפועל רעננה 

ספורט3

15:25 סרקל ברוז' – אנטוורפן (רפאלוב) 

18:55 אנדרלכט – קלאב ברוז' (משולב) 

19:30 פמליקאו – מאריטימו (משולב) 

ספורט4

14:55 גלאטסראי – דניזליספור 

16:25 הרטה ברלין – באיירן מינכן (פריצות לגלאטסראי – דניזליספור) 

18:50 פאדרבורן – לברקוזן 

21:20 אליפות אירופה בכדוריד 

23:15 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  20.1

ספורט1

21:55 ווסט ברומיץ' – סטוק (צ'מפיונשיפ) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – הפועל חיפה 

ספורט3

16:50 קרואטיה – צ'כיה, אליפות אירופה בכדוריד

19:05 בלארוס – ספרד, אליפות אירופה בכדוריד 

21:20 אוסטריה – גרמניה, אליפות אירופה בכדוריד 

 

שלישי 21.1

ספורט1

21:20 חגיגה אנגלית על גבי שפילד יונייטד – מנצ'סטר סיטי 

ספורט2

16:50 אליפות אירופה בכדוריד 

19:05 אליפות אירופה בכדוריד 

22:00 צ'לסי – ארסנל 

ספורט3

19:25 טופ אוס – אלקמאר (גביע) 

21:40 פורטונה סיטארד – פיינורד (גביע) 

ספורט4

19:10 דארושפקה – פרטיזן בלגרד (טופ 16, יורוקאפ) 

21:20 אברטון – ניוקאסל 

 

רביעי 22.1

ספורט1

21:20 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – ווסטהאם 

ספורט2

18:25 קאזאן – גלאטסראי (טופ 16, יורוקאפ) 

22:05 מנצ'סטר יונייטד – ברנלי 

ספורט3

19:25 הראקלס – ויטסה (גביע) 

21:40 איאקס – ספאקנבורח (גביע) 

ספורט4

16:50 קרואטיה – ספרד, אליפות אירופה בכדוריד 

19:05 בלארוס-אוסטריה, אליפות אירופה בכדוריד 

21:20 טוטנהאם – נוריץ' 

 

חמישי 23.1

ספורט1

21:50 וולבס – ליברפול 

ספורט2

21:40 נאק ברדה – פ.ס.וו איינדהובן (גביע) 

 

שישי 24.1

ספורט1

21:20 דורטמונד – קלן 

ספורט2

12:30 (עד 20:00 לערך) אליפות העולם במזחלות 

21:40 נורתהמפטון – דרבי קאונטי (רוני, גביע) 

ספורט3

12:30 תחרות מזחלות 

18:50 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד 

21:20 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד 

 

Check Also

אבא שלי פדופיל

  אבא שלי פדופיל EXTREME DOCS: MY DAD IS A PAEDOPHILE       אחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.