יום ראשון , ינואר 26 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע 17.1 – 11.1

 

שבת 11.1

ספורט1

06:00 חצי גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

08:00 חצי גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

14:05 סערה בממלכה (שייע פייגנבוים)

14:20 קריסטל פאלאס – ארסנל  

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – סאותהמפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 טוטנהאם – ליברפול 

23:15 (דחוי מ – 17:00) גמר טורניר קטאר בטניס 

ספורט2

14:25 ברנטפורד – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – נוריץ' 

19:55 בואבישטה – פמליקאו 

22:25 ויטוריה סטובאל – ספורטינג ליסבון 

ספורט3

11:55 בשיקטאש – באחצ'שהיר (סל טורקי) 

14:10 גלאטסראי – טורק טלקום (סל טורקי) 

16:50 צ'לסי – ברנלי 

19:05 ספרד – גרמניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

20:55 (דחוי מ – 16:25) באיירן מינכן – נירנברג 

22:55 (דחוי מ – 17:55) דורטמונד – מיינץ 

ספורט4

14:45 (15:00) הפועל חיפה – מ.ס. אשדוד 

17:10 (17:30) הפועל רעננה – הפועל ב"ש 

19:30 לקראת מכבי נתניה – מכבי חיפה 

19:45 (19:50) מכבי נתניה – מכבי חיפה 

21:50 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 12.1

ספורט1

06:00 גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

13:25 אסטודיאנטס – ריאל מדריד (סל ספרדי)

15:50 בורנמות – ווטפורד 

20:00 (20:15) בני יהודה – הפועל ת"א 

02:30 (בין ראשון לשני) טורניר אדלייד, טניס נשים 

05:30 (בין ראשון לשני) טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט2

13:55 קארדיף – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

18:20 אסטון וילה – מנצ'סטר סיטי 

ספורט3

16:50 שוייץ – פולין (אליפות אירופה בכדוריד) 

19:05 צרפת – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט4

14:10 אורמנספור – אנדולו אפס (סל טורקי) 

17:55 ולנסיה – חובנטוד בדאלונה (סל ספרדי) 


 

שני  13.1

ספורט1

07:00 טורניר אדלייד, טניס נשים 

11:30 טורניר אדלייד, טניס נשים 

19:05 איסלנד – רוסיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 סרביה – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

02:30 (בין שני לשלישי עד 06:00) טורניר אדלייד, טניס נשים 

 

שלישי 14.1

ספורט1

07:30 טורניר אדלייד, טניס נשים 

10:00 טורניר אדלייד, טניס נשים 

21:55 טוטנהאם – מידלסברו (גביע אנגלי, משחק חוזר) 

04:30 (בין שלישי לרביעי, עד 07:30 ברביעי לערך) טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט2

15:55 נאפולי – פרוג'ה (גביע איטלקי) 

18:55 לאציו – קרמונזה (גביע איטלקי) 

21:40 אינטר – קליארי (גביע איטלקי) 

ספורט3

21:40 מלאגה – חובנטוד בדאלונה (טופ 16, יורוקאפ) 

 

ספורט4

19:05 אוסטריה – צפון מקדוניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 פורטוגל – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד)

 

רביעי 15.1

ספורט1

15:55 פיורנטינה – אטאלנטה (גביע איטלקי) 18:55 מילאן – ספאל (גביע איטלקי) 

21:40 יובנטוס – אודינזה (גביע איטלקי) 

02:30 (בין רביעי לחמישי, 2רבעי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט2

21:35 מנצ'סטר יונייטד – וולבס (גביע אנגלי, משחק חוזר) 

ספורט3

07:30 טורניר אדלייד, טניס נשים 

21:40 וירטוס בולוניה – דארושפקה (טופ 16, יורוקאפ) 

ספורט4

19:05 איסלנד – הונגריה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 רוסיה – דנמרק (אליפות אירופה בכדוריד)

  

חמישי 16.1

ספורט1

07:30 (2 רבעי גמר טורניר אדלייד 

22:10 פארמה – רומא (גביע איטלקי) 

02:30 (בין חמישי לשישי) חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

 

שישי 17.1

ספורט1

10:00 חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

21:20 שאלקה – מנשנגלאדבך (חזרה מהפגרה) 

ספורט2

21:40 פולהאם – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

21:25 מכלן – סטנדארד ליאז' 

ספורט4

20:55 פורטו – בראגה 

23:10 ספורטינג ליסבון – בנפיקה 

 

 

 

 

Check Also

וידאו SNL : אדם דרייבר פותח את העשור

אדם דרייבר הוא המגיש האורח הראשון של העשור בתוכנית חדשה של SNL שתשודר הלילה ב-NBC. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.