יום שני , אוגוסט 8 2022
פברואר 2020 בעולם הסדרות של yes

פברואר 2020 בעולם הסדרות של yes

     

     

     

 

     

פברואר 2020

תמיר בן טוב (שי גולדשטיין) הוא שדר רדיו ותיק ומצליח. הוא בן 50 כמעט, אלמן ואבא של עירד בן 16.

כבר שנים שתמיר מגיש תכנית הבוקר מצליחה, אבל מאז שאשתו נהרגה בתאונה לפני שנתיים תכנית הרדיו שלו מידרדרת במהירות ואחוזי האזנה צוללים. הוא מתגורר בתל אביב עם בנו ומנסה לשקם את ההריסות שנותרו מחייו. הוא עצוב ובודד אבל נחוש לקום מחדש על רגליו. אלא שאז מודיע לו מנכ"ל התחנה החדש שיצטרך להיפרד מהרצועה היוקרתית ולעבור לשדר בלילה וגרוע מזה, הוא מצרף אליו שותפה לתוכנית החדשה. את נטע ליברמן.

 

נטע ליברמן (לאה לב) היא כוכבת רשת בת 22. היא מצחיקה, אינטליגנטית, כריזמטית ומלאת מוטיבציה והיא גם יפה אש. היא הקימה עם חברים עמוד יו טיוב בשם "דיבור חריף", הם שוברים את הרשת ונטע היא הכוכבת.  

 

נטע מעריצה את תמיר מילדותה. ממושא הערצה, תמיר הופך לקולגה ותוך זמן קצר גם לשותף לדירה, כשנטע עוברת להתגורר איתו ועם עירד – סידור נוח כלכלית לכולם. חייה הסוערים של נטע אומנם מפריעים לעיתים למהלך החיים השקט של השניים אבל מערכת יחסים נרקמת בין נטע לעירד הבן ומעוררת את החיים בבית, שכבו מאז מות האישה.

 

יוצרים ותסריטאים ראשיים: שי גולדשטיין ולאה לב

 

עורך תסריט: עוזי וייל

במאי: אופיר לובל

מפיקים: אולפני הרצליה

 

לעבור את הלילה: מ- 29/2, ימי שבת ב- 22:30 ב- yes COMEDY ב-yes VOD וב-STING TV

 

 

 

 

 

עונת הסיום למותחן הפסיכולוגי זוכה האמי וגלובוס הזהב, המשובח והמצליח של רשת Showtime, בכיכובם של קלייר דיינס ומנדי פטנקין.

סול ברנסון, היועץ לביטחון לאומי לנשיא החדש ראלף וורנר, מתמנה לעמוד

     

פברואר 2020

בראש המשא ומתן עם הטאליבן באפגניסטן. קארי מתיסון מתמודדת עדיין עם החלמתה מההתעללות האכזרית שעברה עת היתה כלואה בכלא ברוסיה, הגוף שלה מחלים, אבל הזיכרון שלה עדיין לא חזר, ובכל זאת סול מעוניין לצרף אותה לנסיעה לאפגניסטן וחושב שהידע , הניסיון וההכרות הענפה שלה עם אפגניסטן יכולים לתרום רבות למו"מ.

אל העונה מצטרפים בתפקידי משנה בו ברידג'ס בתפקיד הנשיא וורנר, סאם טרמל ("דם אמיתי") בתפקיד סגן הנשיא, ויו דנסי ("חניבעל", ובעלה במציאות של קלייר דיינס) שיגלם את ג'ון זאבל, יועץ לנשיא ויריב של סול.

 

הומלנד 8: מ-10/2 ימי שני ב- 05:00 וב- 22:00 ב-yes EDGE, ב-yes VOD וב-STING TV

 

בדרמת הפשע החדשה, בהפקתו של שון ראיין, יוצר "המגן", המבוססת על הסדרה באותו השם משנת 1975, מככב שמאר מור ("מחשבות פליליות"), בתפקיד נחת לשעבר וסמל ביחידת הימ"מ הופך למפקד יחידה מיוחדת עם התמחות טכנית, התחנה האחרונה באכיפת החוק בלוס אנג'לס.
בתור מי שנולד וגדל בלוס אנג'לס דניאל "הונדו" הארלסון (מור) נקרע בין נאמנותו העזה לאנשים איתם גדל לבין אחיו כחולי המדים, וכמהה ליצור גשר בין שני העולמות. במקביל הוא מסתגל לתפקידיו החדשים בתור אפוטרופוס לנער צעיר.

צוות העילית של הונדו כולל את דיויד "דיקון" קיי, שוטר ותיק ומנוסה ב-S.W.A.T ואיש משפחה; כריסטינה "כריס" אלונסו, שוטרת מוכשרת ומאמנת הכלבים של היחידה; דומיניק לוקה, נהג מנוסה שמסיע את הצוות אל וממשימות מסוכנות; ויקטור טן היה בעבר שוטר במשטרת הוליווד ומשתמש במקורות המידע שלו בקהילה, וג'ים סטריט, השוטר הצעיר והשחצן ביותר, שהוחזר אל היחידה לאחר שפוטר, בגלל שסיכן אותה. בהנהגתו של הונדו האנשים המסורים והאמיצים מסכנים את חייהם כדי להציל חיים.

S.W.A.T: מ- 17/2, ימי שני ב- 22:45 ב- yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

 

     

פברואר 2020

הדרמה הקומית המבריקה מבית Showtime בכיכובו של ג'ים קארי חוזרת בעונה חדשה.

הסדרה עוקבת אחר ג'ף הידוע בשמו "מר פיקלס" – כוכב ילדים אייקוני, מגדלור של טוב לב וחכמה לילדיה הרכים של אמריקה שמתחיל לאבד את שפיותו בעקבות אבדן בנו.

בעונה החדשה המותג "מר פיקלס" משיק קו חדש של צעצועים וג'ף סוף סוף מסתפר. הוא עדיין סובל עליות ומורדות במצבו הנפשי שבאים יחד עם הדיכאון ממנו הוא סובל, וממשיך להמציא דרכים חדשות – לא כולן מקובלות – לגרום לשמחה בקרב ילדים בכל מקום שבו הם נמצאים.

שחקנים נוספים: פרנק לנגלה כאביו של ג'ף ומפיק התוכנית שלו; ג'ודי גריר כגרושתו ואם ילדיו; קתרין קיניר היא אחותו ויוצרת בובות התוכנית שלו; ובעונה הזו נפגוש את אריאנה גרנדה בהופעת אורח קטנה.

 

ילדותי 2 : מ-10/2 ימי שני ב- 22:50 ב-yes EDGE, וב-yes VOD

 

הדרמה האפית-היסטורית המצליחה, המבוססת על סדרת הרומנים בעלי אותו השם, פרי עטה של דיאנה גבלדון חוזרת בעונה חדשה.

העונה החמישית עוסקת בסיפור המהפכה האמריקאית, והיותה של משפחת פרייז'ר במרכז לידתה של אמריקה, תקופה אלימה ומדממת. ג'יימי וקלייר צריכים כעת לשמור לא רק על חיי אהוביהם אלא על כל קהילת המתיישבים המתרחבת בפרייז'ר ברידג', ולשם כך על ג'יימי להקריב נאמנויות מן העבר ולחבור לחיילים האנגלים כדי להגן על אדמותיו והדיירים שלו.

 

 

 

     

פברואר 2020

 

זרה 5: מ- 17/2 ב- yes VOD ומ- 18/2 ימי שלישי ב- 22:30 ב- yes DRAMA, וב-STING TV

 


ליסה ארמסטרונג (מורוון קריסטי, "סוג א'") היא אם חד הורית לשני מתבגרים שמתמודדת עם קשיים בגידולם. היא גם שוטרת, אשת קשר למשפחות שממונה לחקור את היעלמותם של אח ואחות בני 15 – חקירה שנראית בתחילה רגילה. טרגית אך מוכרת.

אבל במהרה מסתבר לה שיש משהו מאוד שונה הפעם כשלחרדתה היא מבינה שיש לה קשר למשפחה, שעלול לסכן אותה ואת החקירה עצמה. למרות שליסה יודעת שעליה לפרוש מטיפול בתיק, היא מחליטה לשמור את הסוד לעצמה וממשיכה לחקור את הפרשה הכואבת תוך שהיא מסתירה ומטייחת מידע חשוב ומתעלמת מן התוצאות האפשרויות למעשיה.

הסדרה זכתה להצלחה רבה באנגליה עם למעלה מ-7 מיליון צופים לפרק, וקיבלה השוואות רבות ל"ברודצ'רץ'".

 

המפרץ: מ- 16/2 ימי ראשון ב-22:45 ב- yes EDGE וב- yes LONDON וב-yesVOD

"פני הרוע" היא דרמת מתח חדשה, מבית היוצר של רוברט ומישל קינג ("האישה הטובה, "הטובות לקרב"), מעין שילוב בין המסתורין של "תיקים באפלה" עם האדג'יות של "האשה הטובה" ואמירה על המאבק בין המדע לדת.
היא עוקבת אחרי פסיכולוגית משפטית שמצטרפת אל כומר בהתלמדות וביחד הם מנסים להבחין בין חוסר שפיות לדיבוק שטני, וחוקרים ניסים ואירועים יוצאים מגדר הרגיל מתוך רצון להבין אם אפשר להסביר אותן מבחינה מדעית או שיש בהם מן העל-טבעי.

דיויד אקוסטה (מייק קולטר, "לוק קייג'", "האישה הטובה") הוא עיתונאי לשעבר וכומר מתלמד בהווה שעובד מטעם הכנסיה

     

פברואר 2020

בבחינה של ארועים שונים הנראים על פניו כעל טבעיים: ניסים או דיווחים על שדים. דיויד מגייס את ד"ר קריסטן בוצ'ארד (קטיה הרברס, "ווסטוורלד"), פסיכולוגית חילונית שאינה מאמינה בעל טבעי, אך במהרה הסקפטיות שלה עומדת למבחן, כשהיא מבינה שישנם דברים רבים שהמדע אינו יכול להסביר.

 

פני הרוע: מ- 25/2 ימי שלישי ב- 22:00 ב- yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

סדרת מתח סקסית חדשה על פי סדרת הספרים האיקונית.

ננסי דרו (קנדי מקאן) היא נערה מבריקה ובלשית צעירה שפותרת תעלומות מסתוריות בעיר הולדתה הורסשו ביי, מיין – עד למותה בטרם עת של אימה, שמשנה את תכניותיה לצאת ללימודים בקולג'. בעודה כאובה ומתאבלת על מות אימה, ננסי נשבעת שלא תפתור יותר תעלומות וממתינה לפעם הבאה שתוכל להירשם לקולג'.

אבל כשתושב העיר נרצח ננסי מוצאת את עצמה חשודה עיקרית בפשע יחד עם קבוצה של בני נוער שנכחו בזירת הפשע: ג'ורג'י פאן (ליאה לואיס), האויבת של ננסי מבית הספר התיכון, בס מרווין, ילדה עשירה בעלת עבר מסתורי ונד "ניק" ניקרסון החבר הסודי של ננסי. החבורה נאלצת להתאחד במטרה לנקות את שמם – בדרך הם יתקלו בסודות מן העבר, בתגליות מסתוריות ואחד בשני.

 

 

ננסי דרו: מ- 18/2 ימי שלישי ב- 21:45 ב- yes DRAMA, ב-yesVOD וב-STING TV

 

העונה העשירית של דרמת המתח והאקשן האפוקליפטית, חוזרת מפגרה.

בסיום החלק הראשון נפלו רבים מגיבורי הסדרה למלכודת שהציבה בפניהם אלפא: בור עמוק ומלא במתים מהלכים. האם יצליחו לצאת משם בחיים? ומה יעלה בגורלה של אלפא? האם קרול תמצא אותה ומה יהיו תוצאות המפגש?

     

פברואר 2020

זו היא עונתה האחרונה של דנאי גורירה (מישון) בסדרה, לאחר שגילמה את דמותה של מישון במשך 7 עונות. לעומת זאת לורן כהן (מגי) צפויה לשוב ולהשתתף בפרק אחד בעונה הנוכחית, ככל הנראה בפרק הסיום שלה, לקראת שובה הקבוע לקאסט בעונה הבאה.

 

המתים המהלכים 10 חלק ב': מ-24/2 ימי שני ב- 06:00 וב- 21:15 ב-yes EDGE, ב-yes VOD וב-STING TV

 

הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה. החבורה המורחבת הסובבת את גארי (ג'יימס רודי, "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי ( דיויד ג'יונטולי, "גרים") חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו, נכנסה ללבבות רבים וממשיכה לרגש.

בפתיחת העונה, דליילה עומדת ללדת ואדי חש מחוייב לספר לקת'רין שהוא אביו של התינוק. גארי ומגי מתקשים להתמודד עם המגורים המשותפים בצל מחלת הסרטן ורום ורג'ינה ממשיכים לריב לגבי הבאת ילד לעולם.

אל העונה מצטרפים מספר שחקנים חדשים ודמויות חדשות: צ'נדלר ריגס (קארל מ"המתים המהלכים") הוא פי. ג'יי, בחור צעיר שמנסה לחשוף את האמת לגבי משפחתו, ג'ייסון ריטר ("הורים במשרה מלאה") מגלם את אריק, אדם מעברה של פטרישה שעתיד לגרום לשינויים רבים; וגם דריאה דה-מתאו ("הסופרנוס", "עקרות בית נואשות") תגיע לתפקיד אורח קצר. רון ליוינגסון שמגלם את דמותו של ג'ון בפלשבקים, יקבל זמן מסך מועט יותר בעונה החדשה. 

מיליון דברים קטנים 2: מ- 12/2 ימי רביעי ב- 22:00 ב- yes DRAMA, ועכשיו ב-yesVOD וב-STING TV

 

סדרת הבת המצליחה, ללהיט זוכה האמי "שובר שורות", המתחקה אחר עלילותיו של סול גודמן בשנים שלפני "שובר שורות", חוזרת בעונה חדשה.

ג'ימי מקגיל (בוב אודנקירק) מקבל החלטה שסופה שתשנה הכל – לעסוק בעריכת דין תחת השם "סול גודמן", והחלטה זו עתידה בקרוב  

     

פברואר 2020

ליצור גלים עמוקים לא צפויים של שינוי עבור כל האנשים שחולקים את עולמו.

 

 

 

 

סמוך על סול 5: מ- 26/2 ימי רביעי ב- yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

 

הדרמה המדוברת המבוססת על סדרת רבי המכר "הרומנים הנפוליטנים" פרי עטה של אלנה פרנטה, היא שיתוף פעולה בין HBO לרשת RAI האיטלקית, שזכתה להצלחה ולשבחים רבים.

הסדרה דוברת האיטלקית עוקבת אחר חברותן ארוכת השנים של שתי ילדות-נערות-נשים בנאפולי של שנות ה-50 של המאה העשרים.  

העונה החדשה מבוססת ברובה על הספר השני "הסיפור של שם המשפחה החדש", מתחילה מיד עם סיום עלילות קודמתה, ותעקוב אחר לאנו ולילה במהלך החופשה שלהן באיסקיה וכשהן חוזרות לחייהן בנתיבים נפרדים, כשלילה עובדת בחנות הנעליים בשכונה הישנה נאפולי ואלאנה חוזרת לבית הספר בפיזה.

 

 

 

החברה הגאונה 2: מ-11/2, שני פרקים בשבוע, ב-yesVOD וב-STINGTV

הקומדיה בכיכובם של דקס שפרד ("הורים במשרה מלאה") ולייק בל ("בוסטון ליגל") שיצרו בל ואליזבת מריוות'ר ("הבחורה החדשה"), שבה בעונה חדשה.

מייק וריו- זוג צעיר מניו יורק, הוא מבקר מוזיקה והיא תרפיסטית-

     

פברואר 2020

עוזבים את העיר הגדולה ועוברים לגור בחווה בנברסקה, שמייק ירש מדודתו. לאחר שעזבו הכל, כולל עבודותיהם ומשפחותיהם החונקות, הם מבינים במהרה שהחיים הפשוטים אינם קלים כמו שחשבו והם צריכים ללמוד איך לעמוד בפני סערה של אתגרים וקשיים המסתערים עליהם בחיי החווה החדשים שלהם.

 

 

 

 

 

בלגן בבית 2:  מה- 8/2 ימי שבת ב-19:55   ב- yes COMEDY, ב- yes VOD וב- STING TV

 

סדרת הרשת שהפכה לבת בית ב-HBO נוצרה על ידי קטיה בליכפלד ובן סינקלייר ובוחנת את חייהם הפרטיים המסקרנים ולעיתים אקצנטריים של תושבי ניו יורק שמקשר ביניהם דבר אחד: סוחר המריחואנה שלהם. תוך שאנחנו עוקבים אחרי הבחור חסר השם (המכונה "הבחור") שרוכב על אופניים ומחלק את מרכולתו ברחבי ניו יורק, אנחנו נחשפים לבתיהם והרוטינות של מגוון לקוחותיו העירוניים, לכל אחד מהם סיבותיו שלו לקיים עסקים עם "הבחור".

העונה החדשה עוקבת אחר סיפוריהם של כמה מדיירי העיר שעוסקים בהצלחה, כישלון, אהבה ואבדן וגם תיכנס יותר לעומק אל חייו הפרטיים של הבחור. רשת משוכללת של דמויות בלתי נשכחות יבחנו את מערכת היחסים שלהן עם ניו יורק ויגעו בנושאים כמו מוות, הורות, מיניות, פנטזיה, הזדקנות וכיוצא באלה.

 

 

סדר אותי 4: מ- 8/2 ב- yes VOD ומ- 12/2 ימי רביעי ב- 23:00 ב- yes EDGE, וב-STING TV

     

פברואר 2020

עונה חדשה ל"בול", הדרמה המצליחה בכיכובו של מייקל וות'רלי (NCIS) בהשראת סיפור הקריירה המוקדמת של ד"ר פיל מקגרו ("ד"ר פיל"), מייסד אחת מפירמות הייעוץ המשפטי המצליחות בכל הזמנים. ד"ר בול הוא מפעיל הבובות האולטימטיבי, מבריק, חצוף ומקסים. הוא משלב פסיכולוגיה, יכולות אינטואיטיביות גבוהות ומערכות נתונים מתקדמות כדי להבין מה גורם למושבעים, לעורכי הדין, לעדים ולנאשמים, לפעול.

הסדרה חודשה לעונה רביעית למרות הסקנדל שפורסם במהלך העונה השלישית ובו האשימה אלייזה דושקו ("באפי, קוטלת הערפדים") – אחת השחקניות בסדרה – את וות'רלי בכך שהעיר לה על הסט הערות מיניות ופוגעניות ובהמשך גרם לפיטוריה כנקמה על כך שהתלוננה. בעקבות הסקנדל, "אמבלין", חברת ההפקה של סטיבן ספילברג, הודיעה שלא תמשיך להפיק את הסדרה ושניים מהמפיקים הראשיים פרשו גם הם.

 

 

בול 4: מ- 9/2 ימי ראשון ב- 22:00 ב- yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

 

העונה ה-15 של דרמת המתח שגרמה לנו לנעול דלתות ולחפש מאפיינים של רוצח סדרתי בכל אדם זר, חוזרת בעשרה פרקים שהם גם העונה האחרונה לסדרה. העונה תעסוק בלכידתו של רוצח הזיקית (מייקל מוזלי, "אוזרק") שהסוכן רוסי רודף אחריו עוד מהעונה הקודמת, וגם רוצחים אחרים שפגשנו בעונות קודמות צפויים להפציע בתפקידי אורח בעונת הסיום.

 

 

 

 

     

פברואר 2020

 

 

מחשבות פליליות 15: מ- 9/2 ימי ראשון ב- 22:45 ב- yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

עונת הסיום לסדרה שליוותה אותנו בשש השנים האחרונות ומגיעה כעת לקיצה: העונה החדשה של הדרמה המוזיקלית מבית היוצר של לי דניאלס בכיכובם של טרנס האוורד וטראג'י פי. הנסון, מתחילה חצי שנה מסיום אירועי העונה הקודמת ובפתיחתה, לושיוס הוא פושע נמלט שמתחבא מפני ה- FBI, קוקי עזבה את חברות המוזיקה המשפחתיות ועסוקה בקידום החברה שלה, מנחה תוכנית אירוח יומית ומקימה מרכז קהילתי. אנדרה נשוי לטרי ושניהם מצפים להולדת ילדם. הוא יושב בראש "אימפריה" ומנסה בכל כוחו לשמור עליה מפני אויבים מבחוץ שמנסים להיכנס פנימה וחכים מנסה לקבל את התפקיד הראשי בסרט הראשון של "אימפריה" בו יגלם את אביו לושיוס.

 

 

 

אימפריה 6: מ- 16/2 ימי ראשון ב- 21:15 ב- yes DRAMA, ב-yesVOD וב-STING TV

 

המותחן רווי האדרנלין וחובק העולם, עם עלילות שנדמה שנלקחו מהכותרות העולמיות, חוזר בעונה חדשה ואחרונה, עם צוות הדור החדש של "סקשן 20" כשבמרכז העלילה הצוות עומד בפני איומים ואויבים שונים. הצוות כולל את "מאק" מקאליסטר (וורן בראון, "לות'ר"), סמואל ואייט (דניאל מקפרסון), וגרייסי נובין (אלין סומרווטה).

כבכל עונה, ישלחו חברי סקשן 20 למנוע איום חדש על השלום העולמי. הם יעמדו בפני סכנות לחייהם ויתבקשו לבצע משימות הרות גורל בחלקים שונים של הגלובוס שבהם היתפסות או חשיפת מידע

     

פברואר 2020

סודי יכולים להסתיים במוות ומדינתם לא תיקח אחריות על הפעולה.

 

 

 

מכת המחץ 7: מ- 15/2 ב- yes VOD ומ- 18/2 ימי ראשון ב- 22:45 ב- yes ACTION, וב-STING TV

 

"אבא מטפלת" היא סדרה קומית מבית היוצר של יואב גרוס, רז יובן, אלעד חן ויובל סמו, המגלם בה גם את התפקיד הראשי.

עלילת הסדרה עוקבת אחר אייל מנסיני (סמו), אב לבת יחידה, שקד, שנאלץ לקטוע את  שגרת הבטלה שלו לאחר שידו אינה משגת לקנות לה מתנת יום הולדת.

בגיל 40 הוא מחליט למצוא עבודה ולשם כך ממציא את עצמו מחדש כ-"לילי סיירוס", אופר החלומות של משפחת דנינו-מינאז' האמידה פלוס פלוס.

לצד סמו יופיעו בסדרה רבקה מיכאלי, גיה באר גורביץ', דאנה איבגי, דין הפנר ומור עזריה.

 

חברה הפקה – יואב גרוס

יוצרים – יובל סמו, רז יובן ואלעד חן

במאי – יוגב יפת

 

אבא מטפלת: מה- 23/2 ב- TeenNick, ב-yesVOD וב-STING TV

סדרות מתחילות בחודש פברואר:

תאריך ב-VOD

תאריך בערוץ

סדרה

יום

שעה

ערוץ

08/02/2020

08/02/2020

בלאגן בבית 2

שבת

19:55

yes COMEDY

08/02/2020

12/02/2020

סדר אותי 4

רביעי

23:00

yes EDGE

09/02/2020

09/02/2020

בול 4

ראשון

22:00

yes ACTION

09/02/2020

09/02/2020

מחשבות פליליות 15

ראשון

22:45

yes ACTION

10/02/2020

10/02/2020

הומלנד 8

שני

05:00+ 22:00

yes EDGE

     

פברואר 2020

10/02/2020

10/02/2020

ילדותי 2

שני

22:45

yes EDGE

11/02/2020

 

החברה הגאונה 2

 

 

yes VOD

16/02/2020

16/02/2020

אימפריה 6

ראשון

21:15

yes DRAMA

17/02/2020

17/02/2019

S.W.A.T

שני

22:45

yes ACTION

17/02/2020

18/02/2020

זרה 5

שלישי

22:30

yes DRAMA

15/02/2020

18/02/2020

מכת המחץ 7

שלישי

22:45

yes ACTION

16/02/2020

16/02/2020

המפרץ

ראשון

22:45

yes EDGE

18/02/2020

18/02/2020

ננסי דרו

שלישי

21:45

yes DRAMA

24/02/2020

24/02/2020

המתים המהלכים 10 חלק ב'

שני

06:00+21:15

yes EDGE

25/02/2020

25/02/2020

פני הרוע

שלישי

22:00

yes ACTION

26/02/2020

26/02/2020

סמוך על סול 5

רביעי

22:00

yes ACTION

29/02/2020

29/02/2020

לעבור את הלילה

שלישי

22:30

yes COMEDY

 

סדרות מסתיימות בחודש פברואר:

תאריך בערוץ

סדרה

יום

שעה

ערוץ

01/02/2020

חד הוריים

שבת

19:55

yes COMEDY

02/02/2020

NCIS LA 6

ראשון

22:45

yes ACTION

04/02/2020

בועטות 2

שלישי

22:00

yes DRAMA

05/02/2020

פרוצות 3

רביעי

22:00

yes DRAMA

09/02/2020

למה נשים רוצחות

ראשון

21:15

yes DRAMA

09/02/2020

ההודאה

ראשון

22:50

yes EDGE

10/02/2020

כנופיית המאיה 2

שני

22:45

yes ACTION

19/02/2020

בחשיכה

רביעי

22:00

yes ACTION

19/02/2020

חדר 104 עונה 3

רביעי

23:30

yes EDGE

23/02/2020

החץ 8

שני

22:00

yes ACTION

23/02/2020

גולד דיגר

ראשון

22:00

yes DRAMA

 

 

יש לבדוק גם

אוגוסט 2022 ב- yes דוקו

  לכבוד תחילת שנת הלימודים נשדר עונה חדשה של הסדרה המצליחה –    החיים הסודיים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.