שבת , יוני 6 2020
Home / כללי / הודעת יח”צ: בן זיני ידבב ב”מרגלים לא רגילים”
מרגלים לא רגילים, 26 בדצמבר בקולנוע

הודעת יח”צ: בן זיני ידבב ב”מרגלים לא רגילים”

בן זיני ידבב בתפקיד אורח בסרט האנימציה המדובר 'מרגלים לא רגילים'

 

'מרגלים לא רגילים' היא קומדיית אנימציה מלאת אקשן לכל המשפחה אשר שמה דגש על ערכי החברות – אפילו בעולם הריגול הקשוח. בן זיני, מהכוכבים הגדולים בשמי הבידור הישראלי, ידבב בסרט בתפקיד אורח.

 

בן זיני, כוכב נוער ושחקן, בן 23. בשנת 2017 הוציא את הסינגל הראשון שלו עם בת זוגו טיילור מלכוב. זיני ומלכוב הוציאו עוד מספר סינגלים יחד.

בשנת 2018 השתתף עם מלכוב בסדרה "החיים על פי בן וטיי" ששודרה בערוץ קידז  -HOT.

ב-2019 השתתף בעונה השלישית של האח הגדול VIP והגיע למקום השלישי. בנוסף, החל באותה שנה להשתתף גם בסדרה "התחנה" בערוץ KidZ ב-HOT. השתתף בסדרה "תברחו" של HOT YOUNG, בחנוכה הקרוב יעלה המחזמר הראשון שלו יחד עם בת זוגו טיילור מלכוב,  בן וטיי "פשוט לשיר" בטין סיטי תיאטרון גבעתיים.

 

על הסרט:

מרגל העל לאנס סטרלינג (וויל סמית) והמדען וולטר בקט (טום הולנד) הם ממש כמו הפכים. לאנס רגוע, מנומס ונעים הליכות, ואילו וולטר… לא ממש. כפיצוי על חסרונותיו החברתיים ובאמצעות חכמתו והמצאותיו הטכנולוגיות, הוא יוצר גאד'טים מטורפים בהם לאנס עושה שימוש במשימותיו החשובות. אך כשהאירועים מקבלים תפנית לא צפויה, וולטר ולאנס לפתע חייבים לסמוך אחד על השני באופן חדש לגמרי. הזוג המוזר יהיה חייב ללמוד לעבוד כצוות, אחרת העולם כולו בסכנה. 'מרגלים לא רגילים' קומדיית האנימציה החדשה מתרחשת באוקטן גבוה בעולמו המסחרר של הריגול הבינלאומי.

 

בימוי: ניק ברונו, טרוי קווין.

בקולותיהם באנגלית של: וויל סמית, טום הולנד, קארן גילאן, גולדי הון, רשידה ג'ונס ודיג'יי חאלד.

Check Also

מוזיאון תל אביב נפתח מחדש

    מוזיאון תל אביב לאמנות ייפתח מחדש לקהל ביום שלישי, 2 ביוני 2020    …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.