יום ראשון , ינואר 26 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 3.1 – 28.12

 

שבת 28.12

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 סערה בממלכה, צופית גרנט (חלק ב')

14:20 ברייטון – בורנמות 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – אסטון וילה (3 משחקים) 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ווסטהאם – לסטר 

21:35 ברנלי – מנ' יונייטד 

04:00 ג'רבונטה דייויס – יוריאורקיס גמבואה, איגרוף 

ספורטHD2

16:50 ניוקאסל – אברטון 

19:20 נוריץ' – טוטנהאם 

21:25 סראגוסה – באסקוניה (סל ספרדי) 

ספורטHD3

14:10 איסטנבול TU – גלאטסראי (סל טורקי) 

16:25 טרבזונספור – קייסריספור 

18:55 גלאטסראי – אנטליאספור 

ספורטHD4

14:45 (15:00) מכבי ת"א – הפועל כפ"ס  

17:10 (17:30) הפועל ק"ש – מכבי חיפה 

19:30 לקראת הפועל ב"ש – מ.ס. אשדוד 

19:45 (19:50) הפועל ב"ש – מ.ס. אשדוד 

21:50 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

          

 

ראשון 29.12

ספורט1 + ספורט1HD

15:45 ארסנל – צ'לסי 

18:20 ליברפול – וולבס 

21:00 (דחוי מ – 19:30) טקס פרסי סיום השנה, דובאי 

ספורטHD2

16:55 האדרספילד – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

19:50 מנצ'סטר סיטי – שפילד יונייטד 

ספורטHD3

16:25 אנדולו אפס – דארושפקה (סל טורקי) 

19:20 ברצלונה – ריאל מדריד (סל ספרדי) 

ספורטHD4

16:05 גביע שפנגלר, הוקי קרח 

20:00 (20:15) סקציה נס ציונה – הפועל ת"א 

23:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  30.12

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 בויוקצ'קמג'ה – פנרבחצ'ה (סל טורקי) 

21:40 דרבי קאונטי – צ'רלטון (חמד וכיאל, צ'מפיונשיפ) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

16:05 חצי גמר גביע שפנגלר, הוקי קרח 

21:10 חצי גמר גביע שפנגלר, הוקי קרח 

 

שלישי 31.12

ספורט1 + ספורט1HD

13:05 גמר גביע שפנגלר, הוקי קרח  

22:00 תכנית סיכום שנת 2019 באיגרוף

 

רביעי 1.1

ספורט1 

14:20 ברייטון – צ'לסי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – לסטר 

19:20 מנצ'סטר סיטי – אברטון 

21:40 ארסנל – מנצ'סטר יונייטד 

ספורט2

14:20 ברנלי – אסטון וילה 

16:50 סאותהמפטון – טוטנהאם 

19:20 ווסטהאם – בורנמות 

ספורט3

16:55 וויקום – איפסוויץ' (ליג 1, משחק עונה) 

19:20 נוריץ' – קריסטל פאלאס 

ספורט4

16:50 ניוקאסל – לסטר 

19:10 ווסט ברומיץ' – לידס (צ'מפיונשיפ) 

 

 

חמישי 2.1

ספורט1 

21:50 ליברפול – שפילד יונייטד 

ספורט2

21:40 סוונזי – צ'רלטון (חמד וכיאל, צ'מפיונשיפ)

 

שישי 3.1

ספורט1 

15:30 מזחלות 

21:50 בורדו – לה מאן (גביע צרפתי) 

ספורט4

17:00 "הפרלמנט" 

 

Check Also

סטוקהולם

  סטוקהולם     בכורה ארצית – רק ב-yes 25.1 | בספריית yes VOD 24/7 30.1 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.