יום רביעי , אוגוסט 12 2020
בתמונה: זוכי VideoTech Innovation awards 2019 מרחבי העולם, בהם (צד ימין בתמונה, מלמטה למעלה) רונן גוטמנוביץ', קרן דלל ולירן דן מפרטנר

פרס בינלאומי לפרטנר tv

פרטנר TV זכתה ב'אוסקר' של עולמות הסטרימינג והווידאו

 פרטנרTV , שירות הטלוויזיה הצומח בישראל בשנתיים האחרונות, זכה בקטגוריה היוקרתית של 'אפליקציית הטלוויזיה הנבחרת' לשנת 2019, בתחרות ה-VideoTech Innovation Awards הבינלאומית שהתקיימה אמש (3.12) בלונדון. התחרות נחשבת ל'אוסקר" של שירותי הסטרימינג וטכנולוגיות הווידאו, והתחרו בה ענקיות סטרימינג, טלקום וטכנולוגיה מרחבי העולם, בהן מיקרוסופט, TiVoCenturyLink VerizonZTE הסינית, DAZN המתמחה בשידורי ספורט על גבי האינטרנט, ועוד.

בתחרות, הוענקו מספר פרסים אישיים לאנשי טכנולוגיה בולטים מרחבי העולם, וגם בקטגוריה זו החדשנות הייחודית שפותחה בחטיבת הטכנולוגיות של פרטנר בלטה במיוחד. רונן (גוטה) גוטמנוביץ', מנהל טכנולוגיות TV בפרטנר, זכה בפרס 'טכנולוג הווידאו של השנה', על הובלת צוות טכנולוגיות שהגיע להישגים וחדשנות ברמה בינלאומית, אשר הביא את פרטנר TV לפתיחת יתרון תחרותי מובהק כסופר-אגרגטור מוביל בשוק הישראלי.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, מסר כי "ההתרגשות גדולה, לא בכל יום חברה ישראלית מקבלת הכרה כל כך משמעותית ובינלאומית על מובילות וחדשנות בתחום הפעילות שלה. פרטנר TV מובילה את שוק הטלוויזיה בישראל עם חוויית הצפייה ויכולות הממשק המתקדמות בעולם, והזכייה בפרס היוקרתי בתחרות בה התמודדו ענקיות טכנולוגיה, טלוויזיה וטלקום מרחבי העולם היא כל כולה בזכות הצוות המדהים של פרטנר TV שעובד ימים כלילות כדי לחדש ולשמח את הלקוחות שלנו." 

פרטנר עלתה לשלב הסופי של התחרות ב-5 קטגוריות שונות, על חדשנות טכנולוגית בשירות הטלוויזיה, באפליקציה, בממשק המשתמש ובתחום הפרסום. מדובר במספר המועמדויות הגבוה ביותר לחברה אחת בתחרות.

בין נימוקי השופטים לבחירה בפרטנר TV מבין מאות מתמודדים מרחבי העולם, היו פיתוחים ייחודיים, בהם התרעות פיקוד העורף שמופיעות בזמן אמת בכל מסך באמצעות הממיר, אינטגרציה ראשונה בעולם עם אמזון פריים וידאו על גבי ממיר, אסטרטגיה של 'סופר אגרגטור', וחדשנות בתחום הפרסום מותאם.

בתמונה: זוכי VideoTech Innovation awards 2019 מרחבי העולם, בהם (צד ימין בתמונה, מלמטה למעלה) רונן גוטמנוביץ', קרן דלל ולירן דן מפרטנר.

Check Also

וידאו: הסדרה של רידלי סקוט

שירות הסטרימינג HBO max הודיע, כי סדרת המדע הבידיוני של רידלי סקוט , RAISED BY …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.