יום ראשון , ספטמבר 25 2022
כרצונך , מיכל חזון, ידיעות ספרים

כרצונך

 

כרצונך

מאת מיכל חזון

 

מה קורה לגברים בעמדות מפתח המחפשים ריגושים שהם מעבר לרגיל ולמוכר? 

מיכל חזון מוציאה לאור את העולם שנמצא במחשכים, העולם שכולם שמעו עליו אבל מעטים מרשים לעצמם לדבר עליו בפרהסיה. 


 

כרצונך הוא הספר שנוגע באומץ, ללא כפפות, בנושא הגבולות המטושטשים של יחסי מטפל-מטופל, כשהמטפל נהפך למטופל והמכור נהפך לממכר. כריכה - כרצונך.png

 

אדי בלום, פרופסור לאנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, אב לשניים שהתגרש לאחרונה, מחפש דרכים לשבור את השגרה. באתר היכרויות לצורכי סקס הוא פוגש פאם פאטאל יפהפייה ומסתורית המציגה עצמה כ"מלכה אמיתית, שווה ואינטליגנטית, שמעוניינת בעבד מסור עד כלות". מכאן המדרון חלקלק והדרך להתרסקות קצרה, וחייו של בלום, שנופל ברשתה של המלכה, קורסים. 

 

ד"ר יאיר גאון, פסיכיאטר המתמחה בטיפול בהתמכרויות, ירושלמי מסורתי שנשוי באושר, נכנס לתמונה במטרה לחלץ את פרופ' בלום מן התהום שאליה נקלע. בתוך חדר הטיפולים, בין ארבעה קירות ובארבע עיניים, חושף בפניו בלום, טיפין-טיפין, חלק מהסיבות שהובילו אותו להתמכרות האובססיבית והפכו את חייו לרכבת הרים שדוהרת אל האבדון.

 

הספר מציג מערכת יחסים מורכבת המתפתחת בין שני גברים האוחזים בעמדות בכירות לבין אישה מסעירה שזהותה נותרת עלומה עד לסוף המפתיע. 

 

מיכל חזון סופרת הילדים והנוער, עשתה בעצמה את מה שהיא מבקשת בעלילת הספר לעשות לדמויות ויצאה מאזור הנוחות שלה. היא חקרה רבות את עולם ה-BDSM, סיפור חייה ורצונה להביא לקוראים סיפור יותר עוצמתי מ"50 גוונים של אפור", נתנו בידיה את המפתח לכתיבת הרומן. "כרצונך" הינו הרומן השני אחרי רב המכר "בית הסודות" שראה אור ב-2014.


 

360 עמ' |  98 ₪

 

 

יש לבדוק גם

תוכנת היצירתיות

  "מדריך טיולים מבריק למסע אל העולם הממשמש־ובא של הבינה המלאכותית". הסופרת ג'נט וינטרסון   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.