יום שלישי , ינואר 19 2021
ינואר 2020 בעולם הסדרות של yes

ינואר 2020 בעולם הסדרות של yes


\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\2020_JANUARY_SERIES_page-1.jpg
\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\2020_JANUARY_SERIES_page-2.jpg

הקלאסיקה האהובה מהניינטיז חוזרת- "שולחן לחמישה", הסדרה הקלאסית זוכת גלובוס הזהב, זוכה לרימייק! \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\party-of-five-2020.jpg

את הסדרה יצרו עבורFREEFORM  איימי ליפמן וכריסטופר קייזר, היוצרים של סדרת המקור.

בעוד הסדרה המקורית עקבה אחרי חמשת ילדי משפחת סלינג'ר שהפכו ליתומים לאחר שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים, הסדרה החדשה עוקבת אחר חמשת ילדי משפחת אקוסטה, שגדלו במשפחה היספנית אמריקאית, שנאלצים להתמודד עם החיים לבד כמשפחה מאוחדת, לאחר שהוריהם מגורשים מארה"ב למקסיקו.

אמיליו (ברנדון לראקואנטה, גילם את ג'ף ב"13 סיבות") הוא הבן הבכור לבית משפחת אקוסטה: מוזיקאי צעיר ושאפתן והסיבה לכך שהוריו, חביאר וגלוריה, חצו את הגבול ממקסיקו לארה"ב לפני 25 שנים, בתקווה לחיים טובים יותר עבורו. למרות שהוא הבכור, אמיליו חסר אחריות, ונהנה מהחופש שבא עם מגורים מחוץ לבית עד שהוריו גורשו. 

אחיו האמצעי בטו (ניק גארדאדו, רובן ב"הגולדברגים") מתקשה בבית הספר ועם בנות אבל במהרה מוצא נחמה וכישרון טבעי בלהיות ה"הורה" של המשפחה ומי שמוביל אותה,  לוסיה (אמילי טוסטה, לטיסיה ב"כנופית המאיה") היא האחות השאפתנית, תלמידה מצטיינת עם שאיפות קולג' שהגירוש של הוריה הופך את עולמה ואת השקפתה לגבי סמכות והאחות הקטנה וולנטינה (השחקנית אל פריס לגאספי, שגילמה את לין הצעירה ב"וידה") בת ה-10, היא בעלת תושיה אך גם מאד פגיעה ורגישה לגבי סיכויי העתיד שלה.
ארבעת האחים הם אלו שבעת המשבר קמים ומתייצבים, דואגים לאחיהם התינוק שנותר מאחור, למסעדה ולבית ובסופו של דבר גורמים לאמיליו לקחת עליו את האחריות לשמור על אחדותם ולנהל את העסק המשפחתי.

"שולחן לחמישה" היא גרסה מרגשת, חכמה ומאד עכשווית עם טייק חדש על הסדרה הקלאסית שהופך אותה לרלוונטית מאי פעם.

יחד עם החידוש יעלו ל-yes VOD שש העונות של הדרמה המקורית, שהכניסה לחיינו את צ'רלי (מת'יו פוקס), ביילי (סקוט וולף), ג'וליה (נב קמפבל), קלאודיה (לייסי שאברט) ושרה (ג'ניפר לאב היואיט).  

שולחן לחמישה: מ- 9/1 ימי חמישי ב-21:15 ב- yes DRAMA, ב-yesVOD וב-STING TV 

 

רון חוזר לעונה שלישית והפעם זה כבר לא מצחיק. המסע האינסופי במרחב הסתמי מתחיל לתת את אותותיו ומסתמן שמשהו צריך להשתנות.
בחיפוש אחרי דירה חדשה רון פוגש את אלה- מלצרית בת 22, וחצי, שמראה לו איך לטרוף את החיים ועל הדרך גם טורפת אותו. בלי לשים לב רון מאבד את המוכר ומתמודד מול המציאות המרה שאין לו עדיין מושג מי הוא או איך לעזאזל חיים את החיים האלה.\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\ron-3.jpg

 

רון 3: ב- 9/1 יום חמישי ב-22:45 ב- yes COMEDY שידור מרתוני של כל הפרקים ברצף ומה- 10/1 וב-yesVOD וב-STING TV 

 

באמצע העשור הקודם הציגה לראשונה הסדרה המצליחה "ישנן בנות"  את עולמן של חבורת נשים לסביות ודו מיניות בלוס אנג'לס.

עשר שנים לאחר ירידתה מגיעה סדרת ההמשך שלה, ויחד איתה חוזרות דמויות אהובות מן העבר: בת' (ג'ניפר בילס), שיין (קתרין מוניג) ואליס (לאישה היילי), ולצידן דמויות חדשות, קבוצה מגוונת של להט"בים שחווים אהבה, שברון לב, סקס, מכשולים והצלחות בלוס אנג'לס. \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\the-l-word-generation-q.jpg

 

ישנן בנות: הדור הבא: מ- 15/1 ימי רביעי ב-22:00 ב- yes EDGE וב-yesVOD 


 

דרמת מתח חדשה המבוססת על ספרו הידוע של ג'פרי דיבר "אספן העצמות".\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\lincoln-bone-collector.jpg

לינקולן ריים (ראסל הורנסבי, "בטיפול", "גרים"), חוקר משטרת ניו יורק ומומחה מבריק לזיהוי פלילי, היה בשיא הצלחתו עד שפציעה נוראית שפצע אותו רוצח סדרתי אכזרי, השאירה אותו משותק ולקחה ממנו גם את עבודתו. כשאמיליה זקס (אריאל קבל, "90210", "בולרז") – שוטרת צעירה בעלת אינטואיציה חזקה שמנסה להפוך לפרופיילרית ב- FBI – מוצאת את עצמה בדרכו של הרוצח הסדרתי, לינקולן לוקח על עצמו את החקירה מתוך המעבדה הפורנזית שהקים בביתו, והופך את אמיליה לשותפתו, לרגליים ולעיניים שלו בשטח. בזמן שצמד הבלשים יוצא הדופן משלבים כוחות במטרה לפתור את התיקים המסובכים ביותר בעיר, הם מצטרפים למרוץ ללכידת אותו רוצח סדרתי שהפגיש ביניהם, ולהיכנס שוב למשחק החתול והעכבר שלינקולן מנהל מול "אספן העצמות". 

 

אספן העצמות: לינקולן מ- 16/1 ימי חמישי ב-22:45 ב- yes ACTION, ב-yesVOD וב-STING TV 

 

מיני סדרה, דרמה תקופתית חדשה המבוססת על הרומנים שכתבה פיליפה גרגורי ("בת בולין האחרת") והיא המשך לסדרות "המלכה הלבנה" ו"הנסיכה הלבנה". \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\the-spanish-princess.jpg

הנסיכה הצעירה קתרין מארגון (שרלוט הופ, מירנדה, בת זוגו המפחידה של רמזי ב"משחקי הכס"), ביתם של שליטי ספרד איזבלה ופרדיננד נוסעת סוף סוף לאנגליה, לפגוש את בעלה המיועד ארתור נסיך וולש- יורשו של מלך אנגליה הנרי השביעי- שלו הובטחה בילדותה. קתרין ופמלייתה המגוונת- הכוללת את לינה, נערת החצר השחורה ממוצא מורי-  מתקבלים בחוסר רצון על ידי חלק מאנשי החצר, והיא נאלצת להתרגל למנהגים והדעות האנגליים. קתרין נחרדת לגלות שמי שכתב לה את המכתבים הרומנטיים שקיבלה, הוא לא ארתור בעלה העתידי, אלא הנרי הרוזן של יורק, אחיו הצעיר והיהיר של ארתור. כשארתור מת באופן פתאומי, הייעוד של קתרין בתור זו שתביא את השלום בין ספרד ואנגליה עומד בספק, עד שהיא מתאהבת בנסיך הנרי. 

הנסיכה הספרדייה: מ- 29/1 ב-yesVOD וב-STING TV  

\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\work-in-progress.jpg

קומדיה חדשה מבית Showtime ומהיוצרת אבי מקאנאני שגם מככבת  בתפקיד הראשי. יחד איתה יצרו את הסדרה גם טים מייסון שביים את הפרק הראשון ולילי ווקובסקי (המטריקס) שכותבת ומפיקה. 

הסדרה עוקבת אחרי אבי בת ה- 45 משיקאגו שמגדירה את עצמה כלסבית שמנה, שהמזל הרע והייאוש מובילים אותה באופן לא צפוי למערכת יחסים חדשה ומלהיבה עם כריס, טרנסג'נדרית צעירה שמחזירה לה את שמחת החיים.

עובדת על זה: מה- 22/1, ימי רביעי ב- 22:00 ב-yes EDGE

 

עובדת על זה: מ- 22/1 ימי רביעי ב-22:45 ב- yes EDGE וב-yesVOD 

 

 דרמת מתח בריטית המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של מרטין פרימן (שרלוק, פארגו) אימלדה סטנטון (סדרת סרטי "הארי פוטר", "מליפיסנט") ושיבון פינרן (אחוזת דאונטון, עמק האושר).\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\a-confession.jpg

סטיב פולצ'ר (פרימן), חוקר בכיר במשטרה, לוקח על עצמו את חקירת היעלמותה של שון אוקלגן, בחורה צעירה שלא חזרה מבילוי לילי. הוא משוכנע שהיא עדיין בחיים, ויוצא למרוץ נגד הזמן למצוא אותה לפני שיהיה מאוחר מדי, כשהוא מוכן לשבור את כל החוקים על מנת לעשות זאת. במהלך חקירת החשוד בחטיפה הוא מקבל החלטה קריטית שחוקיותה מוטלת בספק, עלולה לפגוע בהעמדתו לדין של החשוד, מסכנת את הקריירה שלו, ומשנה את חייו ואת חיי כל האנשים הקשורים לחקירה. 

 

ההודאה: מ- 5/1 ימי ראשון ב-22:00 ב- yes EDGE וב- yes LONDON ב-yesVOD 

 

דרמת מתח בריטית חדשה בכיכובם של הולידיי גריינג'ר ("פטריק מלרוז", "סטרייק") וקאלום טרנר ("חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד", "מתחת לפני השטח").\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\capture.jpg

מיד לאחר שזוכה מאשמת פשע מלחמה באפגניסטן, קצין בצבא בריטניה שון אמרי (טרנר), נתפס במצלמות במעגל סגור כשהוא חוטף את עורכת הדין שלו האנה רוברטס (לורה האדוק, "שומרי הגלקסיה") ומואשם ברצח שלה. בזמן שאמרי מנסה לנקות את שמו, החוקרת המבריקה והשאפתנית רייצ'ל קארי (גריינג'ר) שחוקרת את המקרה, מתחילה לחשוף קונספירציה סבוכה ומורכבת סביב אמרי, המטילה ספק בתקפותן המשפטית של התמונות שצולמו על ידי המצלמה במעגל סגור. 

 

פשע במעגל סגור: מ- 26/1 ימי שני ב-22:00 ב- yes EDGE וב- yes LONDON ב-yesVOD 


 

דרמת מתח ומסתורין חדשה מבית HBO  המבוססת על רב המכר של סטיבן קינג באותו שם ועוקבת אחר חקירת הרצח של האכזרי ילד – והכוח מסתורי שאופף את המקרה. \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\the-outsider.jpg

כאשר גופתו המושחתת של פרנקי פטרסון בן ה-11 נמצאת ביערות ג'ורג'יה, חוקר המשטרה ראלף אנדרסון (בן מנדלסון," קשר דם") יוצא לחקור ומוצא עדויות וראיות המצביעות על טרי מייטלנד (ג'ייסון בייטמן, "משפחה בהפרעה, "אוזרק"), מורה אהוד בבית הספר התיכון, מאמן בליגת הילדים, בעל ואבא אהוב.  

כשאנדרסון כבר בטוח שהוא עומד לסגור את התיק, והרוצח בידיו, הוא נתקל בראיה סותרת שמציבה את החשוד שלו בעיר סמוכה בזמן הרצח. הנסיבות המסתוריות האופפות את תיק החקירה שולחות את אנדרסון – שוטר מנוסה שבעצמו מתאבל על מות בנו – לזמן את החוקרת הפרטית הולי גיבני (סינת'יה אריבו) שיש לה יכולות על טבעיות שהוא מקווה שיוכלו להסביר את מה שלא ניתן להסביר. 

הזר: מה- 13/1 ב-  yes VOD ומה- 14/1, ימי שלישי ב- 22:00 yes EDGE וב- STING TV

קומדיה חדשה מבית HBO  שיצר ארמנדו אינוצ'י, היוצר זוכה האמי של veep.\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\avenue-5.jpg

הסדרה מתרחשת בעוד 40 שנה כשטיולים למערכת השמש הם דבר שבשגרה  ומהווים עסק ענק של מיליארדי דולרים. ראיין קלראק (יו לורי) הוא הקפטן נעים ההליכות של ה"אווניו 5" – ספינת התענוגות החללית והיוקרתית. בין 5000 אנשי הצוות והנוסעים על הספינה, נמצאים המיליארדר הרמן ג'אד (ג'וש גאד) הדמות ההפכפכה שמאחורי "אווניו 5", יד ימינו של ג'אד אייריס קימורה, מנהל שירות הלקוחות מאט ספנסר (זאק וודס, "עמק הסיליקון"), והמהנדסת בילי מקבוי. מכדור הארץ מפקחת על הטיסה ראב מולסייר (ניקי אמוקה-בירד, "לות'ר") מנהלת המשימה המנוסה של ג'אד. 

בפתיחת הסדרה, מסעה בן השמונה שבועות של "אווניו 5" סביב שבתאי נמצא בשיאו וכל המערכות פועלות כשורה, אבל כשהספינה חווה פתאום קשיים טכניים, קפטן ראיין וצוותו צריכים להרגיע את הנוסעים המתוסכלים ולמצוא דרך להתמודד עם תקריות לא צפיות על הסיפון – למרות שלא בטוח שהם מסוגלים לעמוד במשימה. 

אווניו 5:  מה- 20/1 ב- yes VOD ומה- 25/1, ימי שבת ב- 22:00  ב- yes COMEDY וב- STING TV

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\gold-digger.jpg

דרמה בריטית חדשה וסוערת של ה-BBC.
אישה אמידה בשנות ה-60 לחייה (ג'וליה אורמונד), גרושה עם 3 ילדים בוגרים, אנוכיים ומרוכזים בעצמם, פוצחת ברומן סוער עם בחור צעיר וחתיך (בן בארנס, "סיפורי נארניה", "דוריאן גריי"), במה שנראה בתחילה כריאקציה לבגידתו ועזיבתו של בעלה.

אך מיהו אותו צעיר מסתורי ומה כוונותיו? ההתנגדות של ילדיה לזיווג הזה מאיימת לקרוע לגזרים את המשפחה המעורערת מלכתחילה, ולגרור סודות אפלים מן העבר.  ואילו הצופים ישארו לתהות, מי בדיוק מנצל את מי במערכת היחסים הזאת?

את הסדרה יצרה וכתבה מרני דיקנס, אחת מהקולות הצעירים שמטפחים ב-BBC  ויוצרת הסדרה "שלוש עשרה".  


 

גולד דיגר: מ- 19/1 ימי ראשון ב-22:00 ב- yes DRAMA, ב-  yes LONDONב-yesVOD וב-STING TV 


 

הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה. החבורה המורחבת הסובבת את גארי (ג'יימס רודי, "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי ( דיויד ג'יונטולי, "גרים") חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו, נכנסה ללבבות רבים וממשיכה לרגש.\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\a-million-little-things-2.jpg

בפתיחת העונה, דליילה עומדת ללדת ואדי חש מחוייב לספר לקת'רין שהוא אביו של התינוק. גארי ומגי מתקשים להתמודד עם המגורים המשותפים בצל מחלת הסרטן ורום ורג'ינה ממשיכים לריב לגבי הבאת ילד לעולם. 

אל העונה מצטרפים מספר שחקנים חדשים ודמויות חדשות: צ'נדלר ריגס (קארל מ"המתים המהלכים") הוא פי. ג'יי, בחור צעיר שמנסה לחשוף את האמת לגבי משפחתו, ג'ייסון ריטר ("הורים במשרה מלאה") מגלם את אריק, אדם מעברה של פטרישה שעתיד לגרום לשינויים רבים; וגם דראה דה-מתאו ("הסופרנוס", "עקרות בית נואשות") תגיע לתפקיד אורח קצר. רון ליוינגסון שמגלם את דמותו של ג'ון בפלשבקים, יקבל זמן מסך מועט יותר בעונה החדשה.  

מיליון דברים קטנים 2: מה- 27/1 ב- yes VOD ומה-12/2 ימי רביעי ב- 22:00 ב- yes DRAMA וב-STING TV


 

העונה השלישית חוזרת כהמשך ישיר לפרק סיום עונת הסתיו של "האנטומיה של גריי" ובהמשך לאירועים הטרגיים, כשוורן מתאבל על ההפלה שעברה ביילי, קפטן הררה גילה שמחלת הסרטן חזרה, ויק וג'קסון מתחזקים מערכת יחסים חדשה, ומכונית מתרסקת אל תוך הפאב השכונתי שכולם מבלים בו. שני פרקי פתיחת העונה של "תחנה 19" ושל "האנטומיה של גריי" ישודרו אחד אחר השני והם מהווים פרקי קרוס אובר. העונה החדשה מתוארת על ידי היוצרות כעונה שונה מקודמותיה: "היא תהיה מלוכלכת ומבולגנת יותר גם מבחינת הנראות שלה וגם מבחינה רגשית. החברויות הרבה יותר מסובכות העונה, הדמויות פחות מנומסות, פחות נחמדות, יותר תחרותיות". \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\station-19-3.jpg

 

תחנה 19 עונה 3: מה- 26/1 ב- yes VOD ומ-27/1 ימי שני ב- 21:00 ב- yes DRAMA וב-STING TV

 

HBO מציגה 10 פרקים חדשים בכיכובו של היוצר/ מפיק/ קומיקאי לארי דיויד בתפקיד… היוצר/ מפיק/ קומיקאי לארי דיויד. כל פרק יציג סיטואציות מחיי היומיום של דיויד, בהן הוא נקלע למצבים מביכים עם דמויות בדיוניות ואמיתיות. \\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\curb-your-enthusiasm-10.jpg

הקאסט הקבוע של הסדרה חוזר גם הוא: ג'ף גרלין (מנהל האמנים ג'ף גרין), סוזי אסמן (סוזי אשתו של ג'ף), שריל היינס (שריל אשתו לשעבר של לארי) וג'יי. בי. סמוב (לאון, חברו של לארי שגר איתו).

גם העונה, השחקנים האורחים לוקחים חלק גדול בסדרה, מגלמים את עצמם או מגוון דמויות. ביניהם: קייטלין אולסון, ג'ון האם, ג'יין קרקובסקי ועוד.

 

תרגיע 10:  מה- 20/1 ב- yes VOD ומה- 25/1, ימי שבת ב- 21:30  ב- yes COMEDY וב- STING TV

 

בלילה שבין יום ראשון ושני נשדר את טקס גלובוס הזהב ה-77 בשידור ישיר מבוורלי הילס בהנחיית הקומיקאי הבריטי ויוצר "המשרד" ו"ניצבים" ריקי ג'רוויס בפעם החמישית שלו כמנחה הטקס. רשימת המועמדויות לטקס טרם פורסמה, אך ארגון העיתונות הזרה של הוליווד פרסם את שמותיהם של שני זוכים בפרסי כבוד: אלן דג'נרס צפויה לקבל פרס על שמה של קרול ברנט, וטום הנקס, זוכה 8 פרסי גלובוס הזהב יקבל את הפרס היוקרתי על שמו של ססיל בי. דמיל, על תרומתו הרבה לתעשיית הסרטים.\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\2020-golden-globe-awards.jpg

 

טקס פרסי גלובוס הזהב 2020: בלילה שבין ראשון לשני ה- 6/1, ב- 02:00 ב- yes EDGE  

 

חוזרות מהפסקה:

לאחר חופשת חג המולד המסורתית, הסדרות הבאות חוזרות מהפסקה לשידור סדיר:

27/1 האנטומיה של גריי 16 שני ב- 21:45

האנטומיה חוזרת מהחופשה במשבצת שידור חדשה  – מיד אחרי תחנה 19. שתי הסדרות צפויות לקרוסאוברים ולשילובים עליליתיים אורגניים – כלומר לא בכל שבוע, ולא כל הדמויות אבל במידת הצורך. הכותבת הראשית כריסטה ורנוף מבטיחה גם ששינוי השעה יוביל את האטנומיה לדרך סקסית יותר העונה ולחזרה לשורשיה, כפי שניתן היה לראות בפרק שלפני ההפסקה עם צירופו של ריצ'ארד פלאד ("שיימלס") כרופא חדש שקיבל את הכינוי "מק-אלמן".

15/1 החיים עצמם 4 רביעי ב- 21:00

23/1 המתמחה 3 חמישי ב- 21:45

11/1 שחור כזה 6 שבת 17:50

11/1 משפחה מודרנית 11 שבת 18:15

11/1 משפחת סימפסון 31 שבת 18:40

18/1 הגולדברגים 7 שבת 19:05

 

טרו קריים:


\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\smilry-face-killers.jpg

סדרת פשע אמיתי חדשה שבוחנת קורבנות פוטנציאליים של רוצח הסמיילי-תיאוריה שפיתחו מספר חוקרים באשר לסדרת מיתות של גברים צעירים שנמצאו טבועים במקורות מים במרכז ארה"ב בין 1990 ל- 2010, לפיה הגברים לא טבעו אלא נרצחו על ידי רוצח סדרתי או רוצחים סדרתיים. בלפחות שניים עשר מהמקרים נתגלה גרפיטי של סמיילי באזור בו הונחה גופת הקורבן, ומשם נגזר שם התאוריה. 

כל פרק בסדרה עוסק בקורבן אחד ובוחן את המידע בתיק החקירה, האם, ואיך הוא מסתדר עם התיאוריה, והאם המשך החקירה במהלך הפרק משנה את המסקנות.  כל החקירות בפרקים חולקות משתנים משותפים: כל הקורבנות היו גברים בגיל הקולג' שנעלמו לאחר יציאה עם חברים, גופותיהם נמצאו מאוחר יותר במקווי מים ונקבע שטביעתם היתה תאונה. 

 

רוצח הסמיילי: מ- 27/1, ימים א-ה ב- 21:15 ב-  yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

\\filesrv.yesdbs.co.il\HQ-Content_Public\Yes Series Channels\היילייטס\2020\ינואר\עיצובים מאסף\mark-of-a-killer.jpg

 סדרת פשע אמיתי חדשה. כל הרוצחים הסדרתיים רוצחים כדי לספק את הפנטזיות הגדולות ביותר שלהם,  אבל הרוצחים המתוארים ב"סימן רצחני", לוקחים את העניין צעד אחד קדימה כשהם מבצעים מעשים אכזריים, ואוספים מאפשרים להם להרחיב את הפנטזיות ולחיות   את ההתרגשות שהם חווים מהפשעים, עוד ועוד. 

הסדרה עוקבת אחרי סיפורי החקירה של רוצחים המשאירים את חתימתם על גופות הנרצחים, מלווה את הבלשים שצריכים לפתור את התיק, ומביאה ראיונות עם קרימינולוגים ופסיכולוגים העוסקים במחקר פשיעה, עם בני משפחה וחברים של הקורבנות. 


 

סימן רצחני: מ- 19/1, ימים א-ה ב- 21:15 ב-  yes ACTION ב-yesVOD וב-STING TV

 

סדרות מתחילות בינואר: 

תאריך ב-VOD

תאריך בערוץ

סדרה

יום 

שעה

ערוץ

05/01/2020

05/01/2020

הודאה

ראשון

22:00

yes EDGE

06/01/2020

06/01/2020

טקס פרסי גלובוס הזהב 2020

שני

02:00

yes EDGE

09/01/2020

09/01/2020

רון 3

חמישי

22:45

yes Comedy

09/01/2020

09/01/2020

שולחן לחמישה 

חמישי

21:15

yes Drama

13/01/2020

14/01/2020

הזר

שלישי

22:00

yes EDGE

15/01/2020

15/01/2020

ישנן בנות: הדור הבא

רביעי

22:00

yes EDGE

16/01/2020

16/01/2020

אספן העצמות: לינקולן

חמישי

22:45

yes Action

19/01/2020

19/01/2020

גולד דיגר

ראשון

22:00

yes Drama

19/01/2020

19/01/2019

סימן רצחני 

א-ה

21:15

yes Action

20/01/2020

25/01/2020

אווניו 5

שבת

22:00

yes Comedy

22/01/2020

22/01/2020

עובדת על זה

רביעי

22:45

yes EDGE

20/01/2020

25/01/2020

תרגיע 10

שבת

21:30

yes Comedy

26/01/2020

27/01/2020

תחנה 19- עונה 3

שני

21:00

yes Drama

26/01/2020

26/01/2020

פשע במעגל סגור

שני

22:00

yes EDGE

27/01/2020

27/01/2020

רוצח הסמיילי

א-ה

21:15

yes Action

27/01/2020

12/02/2020

מיליון דברים קטנים 2

רביעי

22:00

yes Drama

29/01/2020

01/03/2020

הנסיכה הספרדייה

ראשון

21:45

yes Drama

 

סדרות מסתיימות בינואר:

תאריך בערוץ

סדרה

יום 

שעה

ערוץ

08/01/2020

פילדלפיה זורחת 14

רביעי

22:00

yes EDGE

08/01/2020

הליצן העצוב 4

רביעי

22:30

yes EDGE

15/01/2020

בין הקצוות 2

רביעי

22:30

yes EDGE

19/01/2020

ריי דונובן 7

שני

22:00

yes EDGE

19/01/2020

נפרדנו כך

ראשון

22:00

yes Drama

19/01/2020

בפטיסט

ראשון

22:00

yes EDGE

23/01/2020

המודיע

חמישי

22:00

yes EDGE


 

Check Also

גלים

  גלים   בכורה! החל מ-15.1 | ספריית yes סינמטק ב-yes VOD 19.1 | שלישי, 21:00 בערוץ yes  MOVIES  DRAMA …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.