יום שלישי , ינואר 19 2021
הרופא הטוב, באדיבות הוט

ינואר 2020 בערוצי הסדרות של הוט

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\חתוכים וקטנים\hot.jpg

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_3_square.jpg

היילייטס לעיתונות – ינואר 2020

 


 

קיבוצניקים               סדרה חדשה 

תחשבו שגדלתם יחד מגיל אפס. הכל עשיתם ביחד. מקלחת, שינה, טיולים גניבות, מדורות. גדלתם באותה כיתה בקיבוץ. אתם סוג של אחים. עכשיו, כשאתם בני 30 ואחרי שכל אחד מכם תפס חיים משלו, איכשהו החיים מכריחים אתכם לעבור לגור יחד שוב ולחיות שוב כמו בקיבוץ. עם כל הסודות השנאה השקרים החברויות. את הרעיון המקורי הזה יוציאו לפועל שלישיית יוצרים שמכירים את הקיבוץ מקרוב: יונה רוזנקיאר (במאי "הצלילה", זוכה פרס פסטיבל ירושלים לסרט הטוב ביותר 2018), אבנר שפע ואמיתי אשכנזי, ואוסף כוכבים שכולל את רועי ניק, דינה סנדרסון, שי אביבי, ליהי קורונובסקי ואחרים. הסדרה תספר על חבורה של קיבוצניקים, בני כיתת "נרקיס" מקיבוץ "מעיין חיים", שאחרי הצבא התפזרו לכל עבר. פירוק הקיבוץ מכריח אותם לחזור להיות בקשר, והם מוצאים את עצמם חוזרים לחיות ביחד כמו בבית הילדים בקיבוץ, אלא שהפעם זה קורה בהאנגר תעשייתי בדרום תל אביב וכשהם בני שלושים.

יוצרים: אורי ויסברוד, יונה רוזנקיאר, אמיתי אשכנזי ואבנר שפע

במאי: בעז פרנקל (במאי "קילומטר 147" זוכה פרס אופיר)

משתתפים: רועי ניק, דינה סנדרסון, ליהי קורונובסקי, יעל אלקנה, ליאנה עיון, דניאל סבג, ג'ייד דייכס, שלומי טפיארו, אסף פרי, יואל רוזנקיאר, דני קמושביץ, שון מונגוזה, יניב ביטון, יוסי צברי, שי אביבי ומירי אלוני

הפקה: סומויוקו

החל מה-12.1, ראשון-שלישי ב20:15 ב-HOT3, ובבכורה החל מה-9.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

הרופא הטוב – עונה 3 – The Good Doctor         עונה חדשה

"הרופא הטוב" ("The Good Doctor") היא דרמת בית חולים של "סוני" ורשת ABC, מהיוצר זוכה ה"אמי" דיוויד שור ("האוס") וכוכב "אבודים" ו"הוואי חמש-אפס" דניאל דיי קים. 

את הסדרה מוביל כוכב "בייטס מוטל" ו"צ'ארלי בממלכת השוקולד" פרדי היימור, המגלם את ד"ר שון מרפי – מנתח צעיר ואוטיסט עם תסמונת סאוונט. התפקיד המאתגר זיכה את היימור במועמדות לפרס "גלובוס הזהב" ולשבחי המבקרים.

העונה השלישית נפתחת עם הטון הרומנטי אתו הסתיימה העונה השנייה. שון (היימור) יוצא בפעם הראשונה בחייו לדייט רומנטי עם ד"ר קרלי ליבר (ג'סיקה ניקול, "פרינג'", שמצטרפת לעונה הנוכחית בתפקיד קבוע) אבל מבין שהוא לא ממש יודע מה עושים בפגישה מסוג זה. ד"ר ניל מלנדז (ניקולס גונזלס, "שקרניות קטנות") מתמודד עם כך שבת זוגו, ד"ר אודרי לים (כריסטינה צ'אנג, "נאשוויל") היא כעת הבוסית שלו לאחר שקיבלה את הקידום אותו ציפה לקבל בעצמו. ד"ר ארון גלסמן (זוכה ה"אמי" ריצ'ארד שיף, "הבית הלבן"), שנאלץ לעזוב את תפקידו כמנהל ביה"ח בעקבות גידול סרטני במוחו, מקבל את תפקידו מחדש.

בסדרה חוזרים לככב העונה גם אנטוניה תומאס ("עברייני על"), היל הארפר ("הומלנד"), טמלין טומיטה ("זאב צעיר"), וויל ין לי ("וולברין"), פיונה גבלמן ("ווילפרד"), ופייג' ספארה ("כולם חוזרים הביתה").

עם עלייתה זכתה "הרופא הטוב" לנתוני רייטינג פנומנליים – יותר מ-19 מיליון צפו בפרק הבכורה, מה שהפך אותה לסדרה החדשה המצליחה ביותר של אותה שנה. היא המשיכה לשמור על נתוני רייטינג מרשימים גם בעונה השנייה, הישג מדהים בעידן הסטרימינג, וזכתה גם לשבחי המבקרים: "זו טלוויזיית נחמה אולטימטיבית" (ניו יורק מגזין), "גרסה מעודנת וכנה יותר של 'האוס'" (ואניטי פייר), "משחק רגיש של כוכב 'בייטס מוטל'" (דיילי טלגרף).

החל מה-1.1, ימי רביעי ב-20:45 רק ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

המדריך לרוצח – עונה 6 – How To Get Away With Murder       עונה חדשה

"המדריך לרוצח" ("How To Get Away With Murder"), דרמת המתח של רשת ABC ומפיקת העל שונדה ריימס ("סקנדל", "האנטומיה של גריי"), חוזרת לעונה שישית ואחרונה שתשודר רק ב-HOT3 וב-HOT VOD. לצידה של ריימס כמפיקה בפועל של הסדרה המוערכת ניצבים גם שותפתה בחברת ההפקות "שונדהלנד" בטסי בירס ("קזנובה"), היוצר פיטר נווק ("סקנדל") והמפיק ביל ד'אליה ("הבית הלבן, "בוסטון ליגל").

זוכת האוסקר ויולה דיוויס ("העזרה", "אסירים", "יחידת המתאבדים"), שקטפה את פרס האוסקר על תפקידה ב"גדרות", שבה לגלם את אנאליס קיטינג, פרופסור מבריקה למשפט פלילי שלא בוחלת באמצעים כדי לזכות את לקוחותיה ולטשטש ראיות. דיוויס זכתה באינספור פרסים ומועמדויות על התפקיד הראשי ב"מדריך לרוצח" – בהם שתי מועמדויות ל"גלובוס הזהב", שני פרסי "סאג" ופרס ה"פיפל'ס צ'ויס" – ועשתה היסטוריה כשהייתה לשחקנית השחורה הראשונה שזכתה ב"אמי" על תפקיד ראשי בדרמה.

דיוויס מובילה קאסט מרשים של שחקנים המגלמים את קבוצת הסטודנטים המובחרת שלה – קליקה אקסקלוסיבית של תלמידי משפטים מבטיחים שמצטרפים למשרד שלה וזוכים לעבוד לצידה. אלא שחייה האישיים של קיטינג והסודות המצמררים שהיא מסתירה מאלצים אותם להתמודד עם אתגרים מוסריים, לשקר, להפליל, לטייח ואפילו לרצוח למען המרצה הכריזמטית.

העונה האחרונה עוקבת אחר כיתתה של פרופסור אנאליס קיטינג בסמסטר האחרון ללימודיהם. בעונה זו  השקרים, הפחד והאשמה המחברים בין פרופסור קיטינג ותלמידיה מתבררים כהרסניים מתמיד, בעוד הם מתמודדים עם התעלומה הגדולה ביותר שלהם עד כה.  

לצידה של דיוויס ישובו לככב העונה בילי בראון ("דקסטר"), ג'ק פלאהי ("זעם"), איה נאומי קינג ("ארבע"), מאט מקגורי ("כתום זה השחור החדש"), צ'רלי וובר ("באפי קוטלת הערפדים"), לייזה וייל ("בנות גילמור") וקונרד ריקמורה ("לילות טלדגה: הבלדה על ריקי בובי") אליהם יצטרפו בעונה השישית גם זוכת ה"אמי" מרשה סטפני בלייק ("כשהם רואים אותנו") וקלן קולמן ("שקרים קטנים גדולים"). בנוסף, המועמדת לאוסקר, "אמי", ו"גלובוס הזהב" סיסלי טייסון תצטרף לעונה בתפקיד אורח מיוחד.

החל מה-5.1, ימי ראשון ב-20:45, רק ב-HOT3 וב-HOT VOD


 

 

הנסיכה הספרדית – The Spanish Princess                    סדרה חדשה

"הנסיכה הספרדית" ("The Spanish Princess") היא דרמה היסטורית חדשה מאת אמה פרוסט ("פונדק ג'מייקה", "לגדול בלי בושה", "האיש במצודה הרמה") ומת'יו גראהם ("חיים על מאדים"), המבוססת על הספרים "The Constant Princess" ו"קללת המלך" מאת סופרת רבי המכר פיליפה גרגורי (מחברת "בת בולין האחרת", "המלכה הלבנה" ו"הנסיכה הלבנה"). 

הסדרה היא סדרת המשך לסדרות המצליחות "הנסיכה הלבנה" ו"המלכה הלבנה" (ששודרה בעבר ב-HOT והיתה מועמדת לשלושה פרסי "גלובוס הזהב" וארבעה פרסי "אמי"). לקראת עליית הסדרה ישודרו ב-HOT3 בשידור יומי הסדרות "המלכה הלבנה" (החל מה-5.1, א-ה בשעה 19:00) ו"הנסיכה הלבנה" (החל מה-19.1, א-ה בשעה 19:00) וכל הפרקים יעלו ל-HOT VOD וב-NEXT TV.

כשהנסיכה המתבגרת קת'רין נוסעת לאנגליה בכדי להתחתן עם ארתור, יורש העצר של הנרי השביעי, היא משוכנעת שתביא שלום בין הממלכות היריבות של ספרד ואנגליה. ביחד עם פמליה מגוונת, קת'רין צריכה להתרגל למנהגים האנגליים החדשים ולהוכיח את שוויה אל מול חברה עוינת. כשתכנית החתונה נתקלת במכשול לא צפוי, קת'רין צריכה למצוא דרך אחרת לכונן את הסכם השלום לו ייחלה.  

בתפקיד הראשי מככבת שרלוט הופ ("משחקי הכס", "התיאוריה של הכל") ולצדה אליסיה בורצ'רו ("שליחות קטלנית: גורל אפל"), לורה קרמייקל ("אחוזת דאונטון"), אלכסנדרה מואן ("לות'ר", "דוקטור הו") ופטריק גיבסון ("שושלת טיודור", "The OA").

החל מה-30.1, ימי חמישי ב-20:45 ב-HOT3, והחל מה-29.1 ב- HOT VODוב-NEXT TV

 

 

 

הבורחים – עונה 3 –Marvel's Runaways              עונה חדשה

"הבורחים" ("Marvel's Runaways"), דרמת הפנטזיה של רשת Hulu שנוצרה על ידי ג'וש שוורץ ("האו.סי") וסטפני סאבאג' ("אחת שיודעת") ומבוססת על קומיקס באותו שם מבית "מארוול", חוזרת לעונה שלישית ואחרונה שתשודר בשידור יומי ב-3HOT ותעלה במלואה בבת אחת ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

כל בן נוער חושב שההורים שלו מרושעים. אבל מה אם הייתם מגלים שהם באמת כאלה? "הבורחים" מספרת את סיפורם של שישה בני נוער מרקעים שונים, עם כוחות על או יכולות מיוחדות, שבקושי מצליחים לסבול זה את זה – אבל חייבים להתאחד מול אויב משותף: ההורים שלהם. 

לאחר מאורעות סיום העונה השנייה, חבורת "הבורחים" מחפשים את חבריהם צ'ייס, גרט וקרולינה שנחטפו ומוחזקים כבני ערובה על-ידי ג'ונה. החבורה תיאלץ להתמודד עם אויב חסר מעצורים שרוצה את התינוק שבבטנה של לזלי. ניקו תמשוך אותם לממד אפל הנשלט על-ידי אויבת מרושעת וחזקה בשם מורגן לה פיי, אותה מגלמת אליזבת' הארלי ("אחת שיודעת", "רויאלס") שמצטרפת לעונתה האחרונה של הסדרה.

בסדרה מככבים רנזי פליז ("קז'ואל"), ליריקה אוקנו ("הרומן"), וירג'יניה גרדנר ("הגולדברגים"), אריאלה בארר ("הבחורה החדשה"), גרג סולקין ("שקרניות קטנות"), אלגרה אקוסטה ("100 דברים להספיק לפני התיכון"), אוור קאראדין ("סיפורה של שפחה"), אנג'ל פארקר ("אנג'ל", "קאסל"), ראיין סנדס, אנני וורצ'ינג ("24"), קיפ פארדיו ("שלוש עשרה") וברידג'יט בראנה ("אנג'ל").

החל מה-5.1, בשעה 14:00 ב-HOT3, ומה-1.1 כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_bidur_square.jpg

ליהיא ונעמה  – מטראש לקלאס                                                   סדרה חדשה

ליהיא גרינר, מלכת הטראש הישראלית והאישה עם הפה הכי גדול על המסך, מתייצבת לסדרת חינוך אצל האישה שהגדירה מחדש את המושג קלאס, נעמה קסרי.

נעמה, המבוגר האחראי בצמד, מחליטה לסיים את מה שהתחילה על האי ומוציאה את החברה המופרעת למסע ברחבי הארץ, במהלכו תעביר אותה בכל פרק שיעור אחר בדרכה להפוך לA-ליסט שהיא חולמת להיות.

"תימני קטן" שסיבך אותה עם משטרת ישראל ועוד אינספור סכסוכים מתוקשרים – לא בבית ספרה של קסרי. האם היא תצליח או שזאת משימה בלתי אפשרית?

החל מה-6.1, שני-רביעי ב-22:00 ב-HOT בידור, ומה-2.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_hbo_flach.jpg

 

האפיפיור החדש  –The New Pope                               עונה חדשה

"האפיפיור החדש" ("The New Pope") היא דרמה בת תשעה פרקים שיצר הבמאי האיטלקי זוכה האוסקר, "גלובוס הזהב" וה"באפטה" פאולו סורנטינו ("יפה לנצח", "זה בוודאי המקום") ומהווה המשך ל"האפיפיור הצעיר". הסדרה, שהופקה בקו-פרודוקציה של HBO, CANAL+ ו-SKY והיתה מועמדת לפרס "גלובוס הזהב" ולשני פרסי "אמי", תעלה בסמוך לשידורה בחו"ל רק ב-HOT (שני פרקים ישודרו מדי שבוע).

המועמד לאוסקר ג'וד לאו ישוב לתפקידו כלני בלארדו, שנבחר לכהן כאפיפיור האמריקני הראשון, פאיוס ה-13. ב"האפיפיור הצעיר" נחשפנו לדמותו המסתורית ומלאת הסתירות של בלארדו ולניסיונו למצוא אל שאותו יוכל למכור להמונים – וגם לעצמו, עד שנפל בפרק הסיום לתרדמת. 

"האפיפיור החדש" מתחילה באותה הנקודה בה הסתיימה ה"אפיפיור הצעיר", כשלנעליו של האפיפיור השרוי בקומה נכנס סר ג'ון בראנוקס (המועמד לאוסקר וזוכה ה"אמי" ג'ון מלקוביץ', "להיות ג'ון מלקוביץ'"), שזוכה לשם יוחנן פאולוס השלישי. עד מהרה בראנוקס מבין שלא יהיה קל להחליף את האפיפיור הכריזמטי שהספיק להפוך לקדוש עבור אלפים. בינתיים, הכנסייה נמצאת תחת מתקפה בעקבות מספר שערוריות שמאיימות למוטט את הסדר הקיים.

שני פרקי הבכורה של "האפיפיור הצעיר" שברו שיאי רייטינג כשהיו לבכורה הנצפית ביותר ברשת SKY, וכך הביסו גם את בכורת "גומורה" ו"משחקי הכס" באיטליה. היא זכתה לביקורות מהללות: "מרושעת ומצחיקה, רצינית ושובבה, ארצית ונשגבת" (פנאי פלוס), "סורנטינו הציב רף אסתטי גבוה, שכעת הטלוויזיה תהיה חייבת לעמוד בו" (הארץ), "הדמויות מלאות צבע ואופי, העקיצות השנונות חריפות וצולפות, העיצוב החזותי יפה לעין ואף מסחרר" (וואלה), "צפיית חובה" (Mako).

לקאסט מצטרפים העונה שחקנים נוספים מהשורה הראשונה, בהם זוכת ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" שרון סטון ("פסיפס", "אינסטינקט בסיסי"), סילביו אורלנדו ("אפריל"), ססיל דה פראנס ("הילד עם האופניים"), חביאר קאמרה ("דבר אליה"), לודווין סנייה ("8 נשים", "סוד") והזמר מרלין מנסון ("ילדי האנרכיה"). 

החל מה-12.1, ימי ראשון ב-22:00 (2 פרקים ברצף), רק ב-HOT HBO, HOT VOD, ו-NEXT TV

 

 

זר –The Outsider                                                       חדש ב-HOT VOD

"זר" (”The Outsider") היא סדרת מתח חדשה של HBO, המבוססת על רב המכר של סופר האימה המצליח סטיבן קינג ("זה", "הניצוץ"). על העיבוד הטלוויזיוני אמון הסופר והתסריטאי ריצ'רד פרייס ("ליל האירוע"), ואת שני הפרקים הראשונים ביים זוכה "גלובוס הזהב" וה"אמי" ג'ייסון בייטמן ("אוזרק", "משפחה בהפרעה"), שגם מככב בסדרה. המיני סדרה תשודר ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב, ושני פרקי הבכורה ישודרו ברצף.

לצדו של בייטמן, משלימים את הקאסט המועמד ל"גלובוס הזהב" בן מנדלסון ("קפטן מארוול", "קשר דם", שגם נמנה עם מפיקי הסדרה), המועמד ל"אמי" ביל קאמפ ("ג'וקר", "ליל האירוע") והשחקנית והזמרת זוכת פרס הטוני סינת'יה אריבו ("הארייט").

ראלף אנדרסון (מנדלסון) הוא חוקר משטרתי המתאבל על מות בנו, שנשלח לחקור רצח מזעזע של ילד בן 11 בעיירה קטנה בג'ורג'יה. החקירה מסתבכת כשהחשוד העיקרי, טרי מייטלנד (בייטמן), שכל העדויות מצביעות לכיוונו, חושף אליבי מוצק לליל הרצח. אנדרסון מחליט לצרף לחקירה את הולי גיבני (אריבו) – חוקרת פרטית עם שיטות עבודה לא קונבנציונליות, וביחד הם חושפים לאט לאט פרטים ועובדות הגורמים להם לפקפק בכל מה שחשבו שאמיתי, בעוד כוח מרושע ועל-טבעי משפיע על מהלך החקירה.

בסדרה משתתפים גם פאדי קונסידין ("כנופיית ברמינגהאם", "המודיע"), ג'וליאן ניקולסון ("הסקס של מאסטרס", "חוק וסדר: פשע אמיתי – האחים מננדז"), יול ואסקז ("בובה רוסית") וג'רמי בוב ("ג'סיקה ג'ונס"). 

החל מה-13.1, ימי שני ב-22:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

תרגיע – עונה 10 – Curb Your Enthusiasm             עונה חדשה

"תרגיע" ("Curb Your Enthusiasm"), הקומדיה זוכת "גלובוס הזהב" וה"אמי" של HBO, נוצרה על ידי יוצר "סיינפלד" לארי דיוויד שמגלם את עצמו. הסדרה שבה למסך ב-2017 לאחר הפסקה של יותר מ-6 שנים, וכעת היא חוזרת לעונה עשירית וחדשה שתשודר ב-HOT בצמוד לארה"ב.

הסדרה "מתעדת" את חייו של לארי דיוויד, תסריטאי הוליוודי ממורמר וציני, אשתו שריל (המועמדת ל"אמי" שריל היינס), המנהל שלו, ג'ף (המועמד ל"אמי" ג'ף גארלין, "הגולדברגים") ואשתו של ג'ף, סוזי (סוזי אסמן, "ברוד סיטי"). "תרגיע", עם כמות גדושה של ציניות ומיזנתרופיה לא מזיקה, עוקבת אחר חיי היומיום של לארי ומראה כיצד בעיות קטנות ובנאליות לכאורה – כמו כוס קפה קרה או חולצה מוכתמת – יכולות להסתבך ולהתדרדר ללא שליטה. הסדרה מצולמת ללא תסריט והשחקנים מאלתרים את הדיאלוג בהתאם לקווים כלליים שניתנים להם בכל סצנה, מה שתורם לתחושת האותנטיות.

בעונה העשירית, לארי לוקח על עצמו פרויקט גדול רק כדי לעצבן יריב חדש, ורק אחר כך מגלה שמדובר בפרויקט הרבה יותר מורכב משציפה. לצדו של דיוויד ישובו לככב גם ג'יי בי סמובס ("דייט לילי"), ריצ'ארד לואיס ("לעזוב את לאס וגאס"), זוכה "גלובוס הזהב" טד דנסון ("פארגו", "חופשי על הבר") וסבריו גוארה ("דרוש גיבור"). בנוסף, זוהי העונה הראשונה שתשודר לאחר מותו של בוב איינשטיין ("משפחה בהפרעה"), שנפטר בינואר 2019 לאחר מאבק במחלת הסרטן. איינשטיין גילם את חברו הטוב של לארי, מרטי פאנקהאוזר, והשתתף בפרקים רבים לאורך 9 עונות הסדרה. 

לאורך השנים עשרות כוכבים הגיעו להתארח בסדרה, רובם בתפקיד עצמם. בעונה הנוכחית יגיעו להתארח זוכה "גלובוס הזהב" ג'ון האם ("מד מן"), זוכה "גלובוס הזהב" טד דנסון ("המקום הטוב", "חופשי על הבר") שישחזר את תפקידו, וג'יין קראקווסקי ("רוק 30", "קימי שמידט").

החל מה-21.1, ימי שלישי בשעה 22:00 ב-HOT HBO, ומה-20.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

אווניו 5 – Avenue 5             סדרה חדשה

"אווניו 5" ("Avenue 5") היא קומדיה עתידנית חדשה של HBO מבית היוצר של המועמד לאוסקר וזוכה ה"אמי" ארמנדו יאנוצ'י ("Veep"), שאף מביים את הפרק הראשון. הסדרה הקומית תעלה ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב.

את הקאסט עטור הכוכבים של הסדרה מוביל זוכה "גלובוס הזהב" יו לורי ("האוס", "Veep") ולצדו מככבים זאק וודס ("עמק הסיליקון"), המועמד לפרס ה"טוני" ג'וש גאד ("לשבור את הקרח") והימש פאטל ("יסטרדיי").

עלילת הסדרה מתרחשת בשנת 2060, תקופה בה תיירות חלל היא כבר עניין שבשגרה. "אווניו 5" היא חללית תענוגות שמטיסה את אורחיה ברחבי מערכת השמש ומציעה על הדרך שלל פינוקים כמו שיעורי יוגה וארוחות גורמה. את צוות הספינה מוביל קפטן ריאן קלארק (לורי), כשלצדו מנהל קשרי הלקוחות מאט ספנסר (וודס), המיליארדר הרמן ג'אד (גאד) והמהנדסת בילי מק'אבוי (לנורה קריצ'לו, "כמעט אנושיים"). במהלך סיור מסביב לכוכב שבתאי הצוות נתקל בבעיות טכניות, והוא נאלץ להרגיע את 5,000 הנוסעים על החללית. אבל כשאירועים לא צפויים מתחילים להתרחש – הצוות לא בהכרח מסוגל להתמודד איתם, והקפטן לא בהכרח יודע איך לנהל את המשבר. 

בסדרה משתתפים גם רבקה פרונט ("פולדארק"), סוזי נקאמורה ("ד"ר קן"), ניקי אמוקה-בירד ("קוורי"), ומתארחים בה אנדי באקלי ("המשרד"), קייל בורנהיימר ("ברוקלין תשע-תשע"), ניל קייסי ("עמק הסיליקון") ומת'יו בירד ("משחק החיקוי").

החל מה-21.1, שלישי ב-22:30 ב-HOT HBO, ומה-20.1 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

חסרי בושה – עונה 10 – Shameless                         עונה חדשה

"חסרי בושה" ("Shameless"), הקומדיה הנועזת של רשת הכבלים "שואוטיים" וחברת Warner Bros שגרפה שלושה פרסי "אמי" (מתוך 14 מועמדויות) ושתי מועמדויות ל"גלובוס הזהב", חוזרת לעונה עשירית שתשודר רק ב-HOT. זו היא העונה הראשונה מאז עזיבתה של כוכבת הסדרה, המועמדת ל"גלובוס הזהב" אמי רוסום ("מיסטיק ריבר", "פנטום האופרה").

על הסדרה חתום זוכה פרס ה"אמי" ושלושת פרסי ה"באפטה" פול אבוט ("בלי לפגוע", "שם המשחק", "לפגוע ולהחטיא"). אבוט ביסס את "חסרי בושה" ואת המקור הבריטי שלה, "לגדול בלי בושה", על סיפור חייו יוצא הדופן – הוא גדל במשפחה ענייה ולא מתפקדת בת שמונה ילדים, עבר אונס בגיל 11 וניסה להתאבד. הוא אובחן עם הפרעה דו-קוטבית, אושפז במוסד פסיכיאטרי וגדל במשפחות אומנה שונות. לאדפטציה האמריקאית המצליחה אחראי גם המפיק הנודע וזוכה שישה פרסי ה"אמי" ג'ון וולס ("ER", "הבית הלבן"). 

במרכז "חסרי בושה" ניצבים הגלאגרים, בני משפחה לא מתפקדת ולא קונבנציונאלית ממעמד הפועלים המתגוררת בשכונת עוני בשיקגו. בזמן שהאב האלכוהוליסט פרנק (המועמד לאוסקר וזוכה ה"אמי" וויליאם ה. מייסי, "מגנוליה", "פארגו") עסוק בניסיונות לממן את התחביב המפוקפק שלו, ילדיו מגדלים את עצמם  בלי דמות סמכותית בחייהם, מנסים לשרוד ולא להסתבך בצרות – ולא תמיד בהצלחה יתרה.

העונה העשירית נפתחת בסימן של התחלות חדשות. חצי שנה לאחר עזיבתה של פיונה (רוסום), משפחת גלאגר עדיין מנסה ללמוד איך להסתדר בלעדיה. דבי (אמה קני, "משפחת קונור") לוקחת אחריות על האחים (והאב) למשפחת גלאגר. ליפ (ג'רמי אלן וייט, "Homecoming") הופך לאבא בעצמו. איאן (קמרון מונהאם, "גות'האם") מחדש את הקשר שלו עם מיקי בתוך הכלא וצריך להחליט אם מיקי חשוב לו יותר מהחופש שלו. קרל (אית'ן קוטקוסקי) מסיים את לימודיו בפנימייה הצבאית וצריך להחליט מה לעשות עם חייו. ליאם (כריסטיאן אייסיאה) מנסה למצוא את הזהות שלו ומתחיל ללמוד על התרבות השחורה באמריקה ביחד עם וי (שאנולה המפטון). פרנק (המועמד ל"אמי" ול"גלובוס הזהב" וויליאם ה. מייסי) משתמש ברגלו הפצועה כדי להשיג כמה שיותר תרופות מרשם במרמה.

החל מה-1.1, ימי רביעי בשעה 22:00 רק ב-HOT HBO


 

 

זמן אמיתי עם ביל מאהר – עונה 18 – Real Time With Bill Maher          עונה חדשה

"זמן אמיתי עם ביל מאהר" ("Real Time With Bill Maher") היא תוכנית אירוח קומית מבית רשת HBO, בהנחייתו של הקומיקאי והסאטיריקן ביל מאהר ("Politically Incorrect with Bill Maher") ובהשתתפות פאנל אורחים מתחלף הכולל עיתונאים, פוליטיקאים, מומחים ואנשי אקדמיה. 

בנוסף למופעי הסטנד-אפ שצילם עבור HBO, עבורם היה מועמד לכמה פרסי "אמי", מאהר אף הוציא ספרים המבוססים על התוכנית – ביניהם "החוקים החדשים" (2006) ו"החוקים החדשים החדשים" (2011), שהפכו לרבי מכר – והפיק את הסרט התיעודי "בדיחדת", במסגרתו בחן את הדתות השונות מנקודת מבט קומית ואף ביקר באתרים קדושים בארץ. מאהר אף שימש כמפיק בפועל של תוכנית התחקירים הוותיקה של HBO, "VICE".

במהלך הקריירה הארוכה שלו עמד הקומיקאי העוקצני במרכז כמה וכמה שערוריות – הוא השמיע התבטאות שנויה במחלוקת, ימים ספורים אחרי אסון התאומים, כשאמר: "לשגר טילים מ-2000 ק"מ זה להיות פחדן. להטיס מטוס נוסעים לתוך בניין, תגידו מה שתגידו, זה לא להיות פחדן, זה אומץ מטורף" – התבטאות שעלתה לו בתוכניתו "Politically Incorrect". מאהר אף עורר הדים כשצייץ ב-2014 "להתמודד עם חמאס זה כמו להתמודד עם אישה מטורפת שמנסה להרוג אותך – יש גבול לכמה זמן אתה יכול להחזיק את ידיה לפני שאתה סוטר לה". 

"זמן אמיתי", שהיתה מועמדת ל-20 פרסי "אמי" וזכתה בפרס גילדת התסריטאים ב-2016, תשוב לעונה 18 שתשודר בסמוך לשידורה בארה"ב.

החל מה-21.1, ימי שלישי בלילה ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_vod_square.jpg

בבילון ברלין – עונה 2 – Babylon Berlin         עונה חדשה

"בבילון ברלין" ("Babylon Berlin") היא דרמה תקופתית גרמנית של רשתות Sky ו-ARD, המבוססת על סדרת רבי המכר מאת וולקר קוטשר. את הסדרה, שהופקה בתקציב עתק של כ-55 מיליון יורו ונחשבת להפקה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה הגרמנית, יצר הבמאי טום טייקוור ("ראן לולה ראן", "הבושם") שהיה מועמד ל"אמי" ול"גלובוס הזהב" על עבודתו כמלחין ב"ענן אטלס" וב"סנס8". העונה השנייה תעלה במלואה ל-HOT VOD בקטגוריית XTRA – סדרות איכות מהעולם.

עלילת הסדרה מתרחשת בברלין של שנות העשרים הסוערות, ומתארת לראשונה את ההתפתחויות הפוליטיות והחברתיות שהובילו מרפובליקת ויימאר עד לעליית המפלגה הנאצית. מתחת לחזות הנוצצת של העיר, ההמונים העניים כמהים לחיים טובים יותר. זו תקופת שגשוג לפשע המאורגן ולקיצוניים הפוליטיים. 

ראת', קצין משטרה מסתורי מגיע מקלן לברלין, כדי לשמש כסגנו של ראש יחידת מחלק מוסר, מפקד וקולגה נאמן עם אג'נדה נסתרת שהופכת לאיום רציני. בין שני הגברים הללו נמצאת שארלוט, צעירה מבריקה שנאבקת לשפר את חיי משפחתה האומללים ומנהלת חיים כפולים. העונה השנייה נפתחת כשקבר אחים מתגלה ביער. בעבודתו עם מחלק הרצח, ראת' מגיע למסקנות מצמררות, ואילו אחותה של שארלוט מגלה תגלית מטרידה.

"בבילון ברלין" הוצגה לראשונה בפסטיבל "מיפ טיוי" בקאן וגרפה את פרס חבר המושבעים של התחרות. לאחר עלייתה זכתה בפרסי ה"אמי" הגרמני, כמו גם בפרסי האקדמיה הגרמנית לטלוויזיה, והעונה הראשונה זכתה לציון 100% באתר הביקורות "Rotten Tomatoes". 

בסדרה, שחודשה לעונות נוספות, מככבים וולקר ברוך ("נער קריאה"), ליב ליסה פרייס ("מקביל"), האנה הרצספרנג ("נער קריאה"), קארל מרקוביץ ("מלון גרנד בודפשט"), לארס איידינגר ("סנס8"), סבסטיאן אורזנדאוסקי ("The Tower") וכריסטיאן פרידל ("סרט לבן").

החל מה-25.12, רק ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_zone_square.jpg

 

שיקגו PD – עונה 4 – Chicago PD       עונה חדשה

"שיקגו PD" ("Chicago PD"), סדרת האקשן המצליחה של רשת NBC, המפיק זוכה ה"אמי" דיק וולף (יוצר המותג הטלוויזיוני "חוק וסדר") והתסריטאי-מפיק מאט אולמסטיד ("NYPD"), חוזרת לעונה רביעית שתשודר רק ב-HOT. השניים עומדים גם מאחורי סדרות "שיקגו" – בהן "שיקגו Fire" ו"שיקגו Med" (המשודרות אף הן ב-HOT Zone), ו-"Chicago Justice".

"שיקגו PD", שעלתה לאוויר ב-2014 והוצגה בפרק פיילוט בסיום העונה הראשונה של "שיקגו Fire", חודשה מאז לשבע עונות. כ-10 מיליון צופים צפו בממוצע בעונה הרביעית.

מחוז 21 של משטרת שיקגו מתחלק לשתי קבוצות שונות בתכלית: שוטרי המקוף, שמסיירים בעיר במדים ומתמודדים עם הפשע ברחובות, ויחידת המודיעין – הצוות שנלחם באיומים משמעותיים על העיר, כמו פשע מאורגן, סחר בסמים ומקרי רצח. את יחידת המודיעין מוביל סמל הנק ווייט (ג'ייסון בג'ה, "קליפורניקיישן"), איש שלא חושש לכופף את החוקים במרדף אחרי הצדק. רק החזקים שורדים תחת פיקודו הקשוח והתובעני. למרות עבר בעייתי עם הבוס שלו, הבלש אנטוניו דוסון (ג'ון סדה, "הפסיפיק") שואף לנהל את היחידה בעצמו – גם אם המשמעות היא להתמודד עם ווייט מדי יום. 

לצדם מככבים גם סופיה בוש ("מגרש ביתי"), ג'סי לי סופר ("חבורת בריידי"), פטריק ג'ון פלוגר ("4400"), מרינה סקוורצ'אטי ("זה מסובך"), לארויס הוקינס ואליאס קוטיז ("הסיפור המופלא של בנג'מין באטן").

העונה הרביעית של "שיקגו PD" כוללת פרקי קרוסאובר עם "שיקגו Fire" (עונה 5), עם "שיקגו Justice" (עונה 1) ועם "שיקגו Med" (עונה 2). בסדרה מגיעים להתארח העונה כוכבי סדרות "שיקגו" ג'סי ספנסר ("האוס"), מוניקה ריימאנד ("האישה הטובה"), טיילור קיני ("יומני הערפד") ואחרים.

החל מה-23.12, ראשון-חמישי ב-22:00 (2 פרקים ברצף) ב-HOT Zone, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

NCIS לוס אנג'לס – עונה 10 – NCIS: Los Angeles                 עונה חדשה

המועמד ל"גלובוס הזהב" כריס או'דונל ("ניחוח אישה", "באטמן") והמוזיקאי זוכה ה"גראמי" אל אל קול ג'יי ("יום ראשון הגדול" ומנחה "קרב הליפסינק") חוזרים לככב בעונה העשירית של "NCIS לוס אנג'לס" ("NCIS: Los Angeles"), סדרת הבת של הדרמה הפופולארית בעולם, "NCIS". 

מאז עלייתה לאוויר, היתה סדרת האקשן של רשת CBS והיוצר שיין ברנן ("NCIS", "CSI מיאמי") מועמדת לפרס ה"אמי" ולפרס ה"פיפל'ס צ'ויס" וגרפה שישה פרסי "טין צ'ויס". 

"NCIS לוס אנג'לס" עוקבת אחרי עלילותיהם של חברי צוות לוס אנג'לס של יחידת ה-NCIS, האחראית לחקירות הפליליות של חיל הים ומתמחה במשימות סמויות. בראש הצוות עומדים הסוכן המיוחד ג'י קאלן (או'דונל), מומחה בזהויות בדויות ועבודה סמויה, ושותפו הסוכן סאם האנה  (אל אל קול ג'יי) – איש צבא לשעבר, מומחה לתרבות המזרח התיכון, שלחם באפגניסטן ובעיראק.

לצדם של או'דונל ואל אל קול ג'יי שבים לככב העונה גם הכוכבת הישראלית בר פאלי ("רווח וכאב", "נון סטופ"), שחוזרת לגלם את דמותה של אנה קולצ'ק, זוכת האוסקר לינדה האנט ("שנה בצל הסכנה"), בארט פואה, אריק כריסטיאן אולסן ("תוכנית גיבוי") ורנה פליס סמית. 

העונה מצטרפים לקאסט פיטר ג'ייקובסון ("האוס", "האמריקאים"), ג'ראלד מק'רייני ("בית הקלפים", "החיים עצמם"), ואסאי מורלס ("אוזרק", "המדריך לרוצח"). בנוסף, לראשונה בהיסטוריה של סדרות NCIS, קת'רין בל חוזרת לתפקיד אורח בתפקידה האיקוני כשרה מקנזי מסדרת האם המקורית "ג'אג".

במהלך ינואר, ב-HOT Zone

 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_vod_young_square.jpg

 

ספיישל רובוטים – חינם     קטגוריה מיוחדת

הרובוטים הכי מגניבים משתלטים על- HOT VOD young בספיישל מגניב במיוחד, בחינם! במסגרת הספיישל נשיק 3 סדרות חדשות:

רובוטריקים פריים – בעזרת שלושה בני ברית אנושיים, הרובוטריקים שוב מגנים על כדור הארץ מפני הסתערותם של השקרניקים ומנהיגם מגהטרון, רובוטריקים רסקיו בוטס – 4 רובוטריקים צעירים מצטרפים לחבורה ומרכיבים את צוות הצלה: היט-ווייב, צ'ייס, בליידס ובולדר. הם נשלחים בהוראת אופטימוס פריים, כדי ללמוד את השיטות בהם משתמשים בני האדם להצלה בעתות חירום, רובוטבוי – רובוטבוי הוא רובוט מלחמה הנבנה על ידי פרופסור מושימו. עקב ניסיונותיו של ד"ר קמיקזי לגנוב את רובוטבוי, מושימו שלח את רובוטבוי למעריץ הגדול שלו, טומי בן ה-10 שמתמודד מול מזימותיו של ד"ר קמיקזי המנסה לגנוב את רובוטבוי כדי להשתלט על העולם בעזרתו. תכנים נוספים בספיישל:

4 העונות של טובוט, טובוט אתלון, מורובוט, אני פרנקי ועוד

החל מה-14.1, חינם ב-HOT VOD young

 

תכנים שעולים בחודש ינואר

 

תאריך עלייה

תוכן

ימי שידור

שעת שידור

ערוץ

23/12/2019

שיקגו PD 4

א-ה

22:00

HOT Zone

25/12/2019

בבילון ברלין 2

 –

 –

HOT VOD

01/01/2020

הרופא הטוב 3

רביעי

20:45

HOT3

01/01/2020

חסרי בושה 10

רביעי

22:00

HOT HBO

05/01/2020

הבורחים 3

א-ה

14:15

HOT3

05/01/2020

המלכה הלבנה

א-ה

19:00

HOT3

05/01/2020

המדריך לרוצח 6

ראשון

20:45

HOT3

12/01/2020

קיבוצניקים (החל מ-9.1 ב-HOT VOD)

א-ג

20:15

HOT3

12/01/2020

האפיפיור החדש

ראשון

22:00

HOT HBO

13/01/2020

זר

שני

22:00

HOT HBO

14/01/2020

ספיישל רובוטים

 –

– 

HOT VOD young

19/01/2020

הנסיכה הלבנה

א-ה

19:00

HOT3

21/01/2020

תרגיע 10 (החל מ-20.1 ב-HOT VOD)

שלישי

22:00

HOT HBO

21/01/2020

אווניו 5 (החל מ-20.1 ב-HOT VOD)

שלישי

22:30

HOT HBO

21/01/2020

זמן אמיתי עם ביל מאהר 18

שלישי

– 

HOT HBO

30/01/2020

הנסיכה הספרדית

חמישי

20:45

HOT3

יעודכן בהמשך

NCIS לוס אנג'לס 10

 –

 –

HOT Zone


 

תכנים שמסתיימים בחודש ינואר

 

תאריך ירידה

תוכן

יום

שעה

ערוץ

06/01/2020

שיקגו PD 4

שני

22:00

HOT Zone

16/01/2020

הנספח

חמישי

20:15

HOT3

16/01/2020

הבורחים 3

חמישי

14:15

HOT3

16/01/2020

המלכה הלבנה

חמישי

19:00

HOT3

28/01/2020

הנסיכה הלבנה

שלישי

19:00

HOT3


 

Check Also

הוט מכריזה על רכש חדש

    HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם HOT חתמה על הסכם רכש עם Fremantle לשידורן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.