יום חמישי , אוגוסט 6 2020
אחוזת הווארד, באדיבות הוט

אחוזת הווארד

HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם

מהתסריטאי זוכה האוסקר קנת' לונרגן ("מנצ'סטר ליד הים")

היילי אטוול וטרייסי אולמן מככבות במיני-סדרה "אחוזת הווארד", על פי הרומן של א. מ. פורסטר

 

החל מה-8.12 רק ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

"אחוזת הווארד" ("Howards End") היא מיני-סדרה בת ארבעה פרקים, המבוססת על הרומן באותו שם מאת א. מ. פורסטר ("חדר עם נוף") ונוצרה בקו-פרודוקציה בין רשת BBC הבריטית ורשת Starz האמריקנית. את הסדרה עיבד למסך הקטן התסריטאי זוכה האוסקר קנת' לונרגן ("מנצ'סטר ליד הים") והיא תעלה בשידור יומי רק ב-HOT.

 

עלילת הסדרה מתרחשת בשנות העשרים, סביב אחוזה אנגלית בשם "אחוזת הווארד". מרגרט והלן שלגל הן שתי אחיות צעירות, אינטליגנטיות ואידיאליסטיות שחיות יחד עם אחיהן ההיפוכונדר טיבי בלונדון. למורת רוחה של דודתן, מאז מות הוריהן מנהלות השתיים חיים עצמאיים ולא שגרתיים לנשים בתקופתן. 

 

אחרי מפגש בחופשה עם משפחת ווילקוקס השמרנית והעשירה, מרגרט קושרת קשרי חברות עם רות' ווילקוקס, אישה בוגרת ושומרת מסורת. כשרות' מתה בפתאומיות, מרגרת מוצאת את עצמה נמשכת לאלמן הטרי הנרי ווילקוקס, איש עסקים שיורש את אחוזת הווארד אחרי מות אשתו. בינתיים, הלן האימפולסיבית ומלאת התשוקה מתאהבת בליאונרד באסט, פקיד בנק צעיר שלכוד בהבטחתו לשאת לאישה את אהובתו ג'קי.

 

את הסדרה מוביל קאסט עטור כוכבים, בהם זוכת "גלובוס הזהב" טרייסי אולמן ("המופע של טרייסי אולמן"), המועמדת ל"גלובוס הזהב" היילי אטוול ("הסוכנת קרטר"), זוכת ה"אמי" ג'וליה אורמונד ("רוחות של תשוקה"), מת'יו מקפדיין ("גאווה ודעה קדומה", "יורשים"), פיליפה קולטהרד ("תופסת"), ג'וזף קווין ("משחקי הכס"), רוזלינד אלעזר ("פרוצות"), אלכס לאות'ר ("סוף הפאקינג עולם"), ג'ו בניסטר ("The Isle") וג'ונה האוור-קינג (שלוהק לאחרונה לתפקיד הנסיך אריק ב"בת הים הקטנה").

 

החל מה-8.12, ראשון-רביעי ב-22:15 רק ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV


 

Check Also

דור הפורנו

  דור הפורנו GENERATION PORN       מעולם לא היה קל יותר לצפות בתוכן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.