יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 20.12 – 14.12

 

שבת 14.12

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 בויוקצ'קמג'ה – גלאטסראי (סל טורקי) 

14:20 ליברפול – ווטפורד 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – בורנמות 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 סאותהמפטון – ווסטהאם 

21:40 טוונטה – ויטסה (דסה) 

ספורטHD2

13:55 היידנהיים – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – ורדר ברמן עם פריצות למיינץ – דורטמונד 

18:25 סיכום היום בגרמניה 

19:20 דיסלדורף – לייפציג 

21:25 אנדורה – טנריפה (סל ספרדי) 

ספורטHD3

14:25 ברמינגהאם – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 לסטר – נוריץ' 

19:55 בנפיקה – פמליקאו 

ספורטHD4

14:40 (15:00) מכבי ת"א – סקציה נס ציונה  

17:15 (17:30) הפועל ק"ש – בני יהודה 

19:30 לקראת הפועל רעננה – מכבי חיפה  

19:45 (19:50) הפועל רעננה – מכבי חיפה  

21:50 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 15.12

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 בשיקטאש – גזיאנטפ (סל טורקי) 

15:50 מנ' יונייטד – אברטון 

18:15 ארסנל – מנ' סיטי 

20:55 אוסטנד – גנט 

ספורטHD2

15:50 וולבס – טוטנהאם 

19:25 ברצלונה – מלאגה (סל ספרדי) 

ספורטHD3

14:25 סנדהאוזן – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 וולפסבורג – מנשנגלאדבך 

18:50 שאלקה – פרנקפורט 

ספורטHD4

15:25 פיינורד – פ.ס.וו. איינדהובן 

17:40 אלקמאר – איאקס  

20:00 (20:15) מכבי נתניה – הפועל ת"א 

23:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

 

שני  16.12

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת שלב 32 הגדולות בליגה האירופית 

18:55 טרבזונספור – דניזליספור 

21:25 דארמשטאט – שטוטגרט (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:35 קריסטל פאלאס – ברייטון 

ספורטHD4

22:10 פורטו – טונדלה 

 

שלישי 17.12

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 אסטון וילה – ליברפול (גביע הליגה) 

ספורטHD2

21:20 דורטמונד – לייפציג 

ספורטHD3

19:20 ורדר ברמן – מיינץ 

21:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – לייפציג 

 

 

רביעי 18.12

ספורט1 + ספורט1HD

19:15 מכבי ראשון לציון – אולם (יורוקאפ, מחזור אחרון) 

21:55 מנ' יונייטד – קולצ'סטר (גביע הליגה) 

ספורטHD2

21:40 אוקספורד – מנ' סיטי (גביע הליגה) 

ספורטHD3

19:20 לברקוזן – הרטה ברלין 

21:20 חגיגה גרמנית על גבי פרייבורג – באיירן מינכן 

ספורטHD4

19:25 טלסטאר – איאקס (גביע הולנדי) 

21:40 אברטון – לסטר (גביע הליגה) 

 

חמישי 19.12

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 ציציפאס – מונפיס, טורניר אבו דאבי, טניס 

16:00 מדבדב – יון צ'ונג, טורניר אבו דאבי, טניס 

18:00 מריה שראפובה – אליה טומליאנוביץ', טורניר אבו דאבי, טניס נשים (ראווה) 

21:40 קאמבור – פיינורד (גביע הולנדי) 

ספורטHD2

19:55 לודוויגשאפן – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

 

שישי 20.12

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 נירנברג – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2) 

21:25 הופנהיים – דורטמונד 

ספורטHD2

13:00 טורניר טורניר אבו דאבי, טניס (מקום 5) 

15:00 נובאק ג'וקוביץ' – ציציפאס/מונפיס, חצי גמר טורניר אבו דאבי, טניס 

17:00 רפאל נדאל – דניל מדבדב/יון צ'ונג, חצי גמר טורניר אבו דאבי, טניס 

21:40 מידלסברו – סטוק סיטי (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

22:45 ליגת השחייה הבינלאומית (תחרות הגמר, לאס וגאס) 

 

 

 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.