יום חמישי , יולי 16 2020
במרכז: דייויד מוריסי, בריטניה עונה 2, באדיבות הוט

בריטניה עונה 2

 העונה השנייה של דרמת הפנטזיה התקופתית המושקעת

 

 

דיוויד מוריסי שב לככב בעונה החדשה של "בריטניה", הקופרודוקציה של "אמזון פריים" ו"סקיי אטלנטיק" 

 

החל מה-22.12, כל הפרקים רק ב-HOT VOD

 

"בריטניה" ("Britannia") היא דרמת פנטזיה תקופתית, שנוצרה בשיתוף פעולה בין "Sky Atlantic" ו"אמזון פריים" ונכתבה על ידי ג'ז באטרוורת' ("קצה המחר", "ספקטר"). העונה השנייה תעלה במלואה רק ב-HOT VOD בקטגוריית Xtra – סדרות איכות מהעולם, ותצטרף לעונה הראשונה שכבר זמינה בשירות.

 

"בריטניה" מגוללת את סיפור כיבוש בריטניה –"ארץ מסתורית שנשלטת על ידי נשים פראיות ודרואידים בעלי כוחות" – על ידי הרומאים. העונה השנייה נפתחת בשנת 45 לספירה, שנתיים אחרי פלישת הגנרל אאולוס לבריטניה. אמנה, שכעת מכהנת כמלכת הקלטים וגם כמאהבת של אאולוס, מנסה לגשר במשא ומתן בין הרומאים ובין השבטים הקלטיים שמסרבים להיכנע. 

 

בינתיים, אאולוס ממשיך בחיפושו האכזרי אחרי הנערה הקלטית קייט ואחר אביה העיוור, בניסיון למנוע את הגשמת הנבואה. המשימה שלו נתקלת בקשיים עם הגעתו של הקיסר קלאודיוס, שמגיע לביקור כדי לבדוק את התקדמותו של אאולוס בכיבוש. עד מהרה, אאולוס מגלה את כוונתו האמיתית של קלאודיוס.

 

את הדרמה המושקעת, שצולמה בוויילס ובפראג, מובילים המועמד לפרס ה"באפטה" דיוויד מוריסי ("המתים המהלכים", "אקסטנט") וזוכת ה"טוני" זואי וונאמייקר ("החשוד העיקרי", סרטי "הארי פוטר"). לצדם יככבו העונה גם אלינור וורתינטון-קוקס ("מליפיסנט"), אנאבל שולי ("מדיצ'י"), הוגו ספיר ("המוסקיטרים"), ג'וליאן רינד-טוט ("פרוצות") ומקנזי קרוק ("המשרד" הבריטית, "שודדי הקריביים"). 

 

החל מה-22.12, כל הפרקים רק ב-HOT VOD

 

Check Also

הנוחרים הכי גדולים בבריטניה

  הנוחרים הכי גדולים בבריטניה BRITAIN'S LOUDEST SNORERS       כמחצית מאוכלוסיית המבוגרים בבריטניה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.