יום שישי , יולי 3 2020
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 15.11 – 9.11

 

שבת 9.11

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 באחצ'שהיר – קרשיאקה (סל טורקי) 

14:20 צ'לסי – קריסטל פאלאס 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – שפילד יונייטד 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 לסטר – ארסנל 

22:20 אינדפנדיינטה דל ואז'ה – קולון, גמר הסודאמריקנה 

ספורטHD2

14:25 נוטינגהאם פורסט – דרבי (צ'מפיונשיפ) 

16:25 גלאטסראי – דארושפקה (סל טורקי) 

19:55 סנטה קלרה – בנפיקה 

22:25 פמליקאו – מורירנסה 

ספורטHD3

13:55 הולשטיין קיל – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הרטה ברלין – לייפציג

19:20 באיירן מינכן – דורטמונד 

ספורטHD4

14:40 (15:00) הפועל ק"ש – הפועל ת"א 

17:10 (17:30) סקציה נס ציונה – הפועל ב"ש 

19:35 (19:50) מכבי ת"א – הפועל חיפה 

21:50 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 10.11

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 מנצ'סטר יונייטד – ברייטון עם פריצות לוולבס – אסטון וילה

18:10 ליברפול – מנצ'סטר סיטי 

22:00 (22:08) סיאטל – טורונטו, גמר ה – MLS 

01:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

ספורטHD2

14:20 מנשנגלאדבך – ורדר ברמן 

16:20 וולפסבורג – לברקוזן 

19:25 ריאל מדריד – מלאגה (סל ספרדי) 

22:00 רוג'ר פדרר – דומיניק תים, טורניר המאסטרס, לונדון 

ספורטHD3

14:10 פנרבחצ'ה – בשיקטאש (סל טורקי) 

16:00 נובאק ג'וקוביץ' – מתאו ברטיני, טורניר המאסטרס, לונדון 

20:25 ספורטינג ליסבון – בלננסס 

22:55 בואבישטה – פורטו 

ספורטHD4

13:10 איאקס – אוטרכט 

15:25 אנטוורפן (רפאלוב) – קלאב ברוז' 

17:45 אולבורג – ברצלונה (כדוריד אלופות

20:00 (20:15) בני יהודה – מ.ס. אשדוד 

22:20 (החל ב – 21:30) מרוץ הנאסקר, אריזונה 

 


 

שני  11.11

ספורט1 + ספורט1HD

16:00 דניל מדבדב – סטפנוס ציציפאס, טורניר המאסטרס, לונדון 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 קרלסרוהה – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

ספורטHD4

22:00 רפאל נדאל – אלכסנדר זברב, טורניר המאסטרס, לונדון 

 

שלישי 12.11

ספורט1 + ספורט1HD

16:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

ספורטHD4

22:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

 

רביעי 13.11

ספורט1 + ספורט1HD

16:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

19:15 (19:30) מכבי ראשון לציון – וירטוס בולוניה (יורוקאפ) 

ספורטHD2

19:55 קריסטיאנסטאד – דינאמו בוקרשט (כדוריד אלופות, משולב) 

20:55 פורטו – קיל (כדוריד אלופות, משולב) 

ספורטHD4

22:00 טורניר המאסטרס, לונדון 


חמישי 14.11

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 טורקיה – איסלנד (מוק' היורו) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – מונטנגרו 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

20:35 ספרד – צפון מקדוניה (מוק' יורו עד גיל 21, משולב) 

21:35 צרפת – מולדובה (מוק' היורו, משולב) 

ספורטHD3

16:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

22:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

ספורטHD4

18:55 זאגרב – צליה (כדוריד אלופות) 

21:35 אנגליה – מונטנגרו (מוק' היורו) 

 

שישי 15.11

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 חגיגה אירופית על גבי פינלנד – ליכטנשטיין 

21:35 חגיגה אירופית על גבי רומניה – שבדיה 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

16:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

19:50 הונגריה – אורוגוואי (ידידות) 

22:00 טורניר המאסטרס, לונדון 

ספורטHD3

שעה? קרבות וואן, בייג'ין 

ספורטHD4

17:00"הפרלמנט"

18:50 ברזיל – ארגנטינה 

21:35 בוסניה – איטליה (מוק' היורו) 

 

Check Also

יולי 2020 בסלקום tv

יום רביעי 1.7.2020   עונה שלישית לקומדיה השחורה "משלחת חיפוש"   Search Party S3   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.