יום רביעי , ינואר 29 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 29.11 – 23.11

שבת 23.11

ספורט1 + ספורט1HD

14:05 סערה בממלכה (לירן שכנר עם רוני רוזנטל)

14:20 ווסטהאם – טוטנהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ברייטון – לסטר 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי 

21:45 (22:00 KO) פלמנגו – ריבר פלייט (גמר הליברטדורס) 

00:35 דפנסה אי חוסטיסיה – לאנוס 

04:00 (בין שבת לראשון) דאונטיי וויילדר – לואיס אורטיז, איגרוף 

ספורטHD2

14:25 צ'רלטון (חמד וכיאל) – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

16:50 קריסטל פאלאס – ליברפול 

18:55 קוניאספור – בשיקטאש 

20:55 (החל ב – 20:45) איאקס – הראקלס 

ספורטHD3

13:55 המבורג – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דיסלדורף – באיירן מינכן 

19:20 לייפציג – קלן 

21:25 מוסקרון – גנק 

ספורטHD4

13:30 גואנגז'ו אברגראנדה – שנגחאי (משחק העונה) 

16:50 ארסנל – סאותהמפטון  

19:00 ליגת השחייה הבינלאומית (לונדון) 

21:00 ברצלונה – פלנסבורג (כדוריד אלופות) 

01:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 24.11

ספורט1 + ספורט1HD

13:55 מידלסברו – האל סיטי (צ'מפיונשיפ) 

18:20 שפילד יונייטד – מנצ'סטר יונייטד 

22:05 בוקה ג'וניורס – אוניון 

00:35 חימנסיה – ארסנל 

ספורטHD2

11:55 אפיון בלדיספור – קרשיאקה (סל טורקי) 

15:25 גנט – אנטוורפן (רפאלוב) 

19:00 ליגת השחייה הבינלאומית (לונדון) 

ספורטHD3

14:25 שטוטגרט – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

16:25 אאוגסבורג – הרטה ברלין 

18:50 הופנהיים – מיינץ 

ספורטHD4

13:10 כרונינגן – פיינורד 

15:25 פ.ס.וו. איינדהובן – הירנביין 

17:55 מאלאטיאספור – פנרבחצ'ה 

19:55 (החל ב – 19:30) באסקוניה – ולנסיה (סל ספרדי) 

22:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט1 

 

שני  25.11

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 באחצ'שהיר – אנדולו אפס (סל טורקי) 

21:25 האנובר – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:50 אסטון וילה – ניוקאסל 

 

שלישי 26.11

ספורט1 + ספורט1HD

 

רביעי 27.11

 ספורט1 + ספורט1HD

13:30 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – בייג'ין גואן (עם פריצות ל- יעודכן בהמשך) 

 

חמישי 28.11

ספורט1 + ספורט1HD

17:40 אסטנה – מנצ'סטר יונייטד (אירופית) 

19:45 חגיגה אירופית על גבי אלקמאר – פרטיזן בלגרד (נאתכו) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי סביליה (דאבור) – קראבח 

 ספורטHD2

17:40 טרבזונספור – חטאפה (אירופית) 

19:45 וולפסברגר (וייסמן) – מנשנגלאדבך (אירופית) 

21:50 ספורטינג ליסבון – פ.ס.וו איינדהובן (אירופית) 

ספורטHD3

17:40 קרסנודאר – באזל (אירופית) 

19:45 איסטנבול בשאקשהיר – רומא (אירופית) 

21:50 לאציו – קלוז' (אירופית) 

ספורטHD4

19:45 פיינורד – ריינג'רס (אירופית) 

21:50 ארסנל – פרנקפורט (אירופית) 

 

שישי 29.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אוסנברוק – המבורג (בונדסליגה 2) 

21:25 שאלקה – אוניון ברלין 

ספורטHD2

21:40 סוונזי – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

 

 

Check Also

אנימציה: קריקטורה של נשיא עונה 3

הלילה תעלה בערוץ הכבלים-פרימיום שואוטיים בארה”ב העונה השלישית של סדרת האנימציה “קריקטורה של נשיא”. הסדרה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.