יום שני , יולי 13 2020
היידי מק'לפלין , בלדה לאהבת נעוריי, ידיעות ספרים

בלדה לאהבת נעוריי

 

 

בלדה לאהבת נעוריי

 

מאת מחברת רבי-מכר של "הניו-יורק טיימס" וה-USA Today:

היידי מק'לפלין


 

לליאם ווטסבורי יש הכל: מלגת ספורט מבטיחה שתזניק אותו להיות כוכב, חברה יפהפייה ועתיד מזהיר. הכל משתנה כשמפגש לא צפוי משנה את כל עתידו, והוא מחליט להגשים את חלומו להיות מוזיקאי מצליח. שנים לאחר מכן, נדרש ליאם לחזור לעיירת הולדתו, בידיעה שהוא אינו דמות רצויה שם. עליו להתמודד עם אהבת נעוריו אותה זנח, וכיום היא אם חד-הורית, ועם העיירה כולה.

האם תצליח העיירה הקטנה שעזב לרכך את אופיו המרדני והמורכב של הכוכב הענק? ומה עוד הוא יגלה שהשאיר בעברו?

 

לא היו לי שום כוונות להיות כוכב רוק. cover.jpg

בסוף התיכון החיים שלי כבר היו מתוכננים לפרטי פרטים: מלגה שתוביל אותי לקריירה מזהירה בפוטבול, חתונה עם החברה היפהפייה שלי ג'וג'ו וחיים מאושרים בבומונט, העיירה הקטנה שבה גדלתי. כשגיליתי יום אחד שאמי ויתרה על חלומות התהילה שלה בשביל חיים מסודרים ונוחים, הגעתי להחלטה שתשנה את חיי לנצח: עזבתי את המגרש, עזבתי את ג'וג'ו ועזבתי את בומונט. החלטתי ללכת בעקבות החלום שלי.

קאט להיום. עשר שנים מאוחר יותר אני אמנם אחד הזמרים המפורסמים ביותר בעולם, והתמונות שלי מרוחות בכל מקום, אבל אני לא מרגיש שאלה החיים שרציתי. האם ההחלטה לעזוב הייתה נכונה? האם באמת הלכתי בעקבות החלום או שאולי דווקא סובבתי אליו את הגב?

עכשיו אני צריך לחזור לבומונט בעקבות טרגדיה נוראית של חבר מן העבר ואני איאלץ להתמודד עם כל השדים מן העבר: עם ההורים שלא דיברתי איתם מאז שעזבתי, עם החברים מהתיכון וגם עם ג'וג'ו, שניסתה כל השנים להגיד לי משהו חשוב. אולי הפעם אצליח להקשיב.

בלדה לאהבת נעוריי הוא ספר שובה-לב על הזדמנות שנייה לאהבה, על חלומות, על לבבות שבורים ועל הדרך לאחות אותם.

 

257 עמ' |  98 ₪

 

Check Also

האחות האבודה

מחברת רבי-המכר הבינלאומיים "אשתו של מגדל התה", "בתו של סוחר המשי" ו"סודה של אלמנת הספירים" בספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.