יום שני , יולי 13 2020
מה יש לאהוב בדורון, מירב הלפרין, ידיעות ספרים

מה יש לאהוב בדורון

אחת מהשאלות שחוזרת על עצמן היא מתי כבר יש למירב הלפרין ספר חדש? אחרי שני להיטיה הקודמים "בעלי לא בבית" ו"על גופתי המתה", מירב חוזרת עם ספר חדש – "מה יש לאהוב בדורון" – ומספידה גם בו את מוסד הנישואים. היא מתארת בהומור ושנינות את הדרך לרבנות, שעוברת בסצנת חילופי הזוגות.

קריאה נעימה!

 

 

ידיעות ספרים שאוהבים

"מה יש לאהוב בדורון"

מירב הלפרין

מחברת רבי המכר "בעלי לא בבית" ו"על גופתי המתה"

 

אם יש שתי מילים שאישה נשואה לא יכולה לסבול, אלה "הרפתקה" ו"גיוון". בשתיהן משתמש אבנר, בעלה של גלי, כשהוא מציע לה – בלי שום הכנה מראש – שיתנסו בחילופי זוגות. בימים רגילים, גלי היתה פורצת בצחוק מזלזל ודוחה את הרעיון על הסף. אבל אלה לא ימים רגילים כי גלי מאוהבת כבר מה יש לאהוב בדורון.jpgחודשים ארוכים בדורון אמסלם, שעובד איתה בערוץ "פצפונים" למגזר החרדי.

עוד לא קרה בינה ובין דורון כלום, אבל גלי רואה בחילופי הזוגות תעודת ביטוח מול אבנר, בעלה, למקרה שהעניינים בינה ובין דורון יתחממו. היא נכנעת ללחץ של בעלה ונגררת אחריו למסע אבסורדי ומצחיק עד דמעות בין זוגות שונים ומשונים, שמנסים גם הם להציל את חיי הנישואים שלהם משעמום ושגרה.

שני צירי עלילה מתנהלים במקביל בספרה החדש של מירב הלפרין – ההתאהבות באמסלם שהולכת ומתעצמת לממדי שיגעון מגוחכים, וחילופי הזוגות שבהם מחבלת גלי בסתר, מאחורי גבו של בעלה הנלהב.

ואם זה לא מספיק, העלילה ממשיכה להסתבך: בפעם היחידה שגלי ואמסלם נוסעים יחד לצימר עלוב במתחם דיסקרטי לבוגדים, הוא מת לה בין הידיים. מרוב הלם וזעזוע היא בורחת מהמקום ולא מספרת על כך לאיש.

בעוד היא נקרעת בין צער, ייסורי מצפון ופחד – מתרחש הבלתי צפוי ואמסלם המת נעלם למחרת מהצימר. עכשיו אפילו לה אין מושג איפה הוא. וגם לא לאשתו, משפחתו והמשטרה.

מירב הלפרין חוזרת בספר חדש, שאין בו רגע דל, הפתעה רודפת הפתעה, ואיש לא יכול לנחש איך כל הבלגן המטורף הזה יסתיים. דבר אחד בטוח: זה מצחיק, מפתיע, שובר מוסכמות, ומעניק לקורא מבט חד ורענן על חיי הנישואים ועל עולם חילופי הזוגות. ספוילר: ההבדל קטן מאוד.

Check Also

האחות האבודה

מחברת רבי-המכר הבינלאומיים "אשתו של מגדל התה", "בתו של סוחר המשי" ו"סודה של אלמנת הספירים" בספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.