יום שני , יוני 27 2022
הנספח, הוט, צילום: אוהד רומנו

דצמבר 2019 בערוצי הסדרות של הוט

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\חתוכים וקטנים\hot.jpg

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_3_square.jpg

היילייטס לעיתונות – דצמבר 2019

 


 

הנספח                 סדרה חדשה

את "הנספח" יצר ומככב בה אלי בן דוד, הקומיקאי והמוח הסאטירי המבריק מאחורי תכניות הקאלט "בובה של לילה" ו"אנחנו במפה", לצדו יככבו אלואיז גודה, חנה אזולאי הספרי, דנה סמו, אילאי לקס, פלוראנס בלוך, פטריק בראודה, אוהד קנולר וגבי עמרני. 

בן דוד מגלם את אבשלום, מוזיקאי ישראלי שעושה רילוקיישן לפאריס בעקבות העבודה היוקרתית של אשתו אנאבל (אלואיז גודה) בשגרירות ישראל.  עם הנחיתה בבירת הרומנטיקה הנצחית, נוחת אבשלום למצב טראגי-קומי: הוא לא מכיר לא את שפת המקום ולא את שפת המציאות החדשה, ועובר משבר הגירה אישי בלבו של משבר הגירה עולמי, בעיר המלקקת את פצעי פיגוע הטרור שניחת עליה. אבל אולי המשבר הגדול ביותר בחייו של אבשלום הוא זה שמתעורר בנישואיו, עכשיו כשהיוצרות התהפכו והאישה שבילתה שנים בצלו ושמה את הקריירה שלה על השתק, ניצבת בעמדת כוח, והוא מדדה אחריה. כמה חזק צריך להיות הקשר, כדי לעמוד בחרדות של ה"נספח", שנדמה לו שאשתו, "נספחת" מצליחה, עוד רגע קמה ועוזבת אותו?

"הנספח", שמבוססת על חוויותיו של בן דוד כמהגר חדש בפאריס, בודקת כיצד שינו המהפכות המגדריות את הדינאמיקות בין גברים ונשים, את מוסד הנישואין ואת המקום המתעתע, הרגיש והמורכב שבו ניצבים כעת גברים.

תסריטאי: אלי בן דוד ("בובה של לילה", "אנחנו במפה")

הפקה: אבוט המאירי ברקאי

החל מה-18.12, רביעי-חמישי ב20:15 ב-HOT3, ובבכורה החל מה-12.12 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

אחוזת הווארד – Howards End                 סדרה חדשה

"אחוזת הווארד" ("Howards End") היא מיני-סדרה בת ארבעה פרקים, המבוססת על הרומן באותו שם מאת א. מ. פורסטר ("חדר עם נוף") ונוצרה בקו-פרודוקציה בין רשת BBC הבריטית ורשת Starz האמריקנית. את הסדרה עיבד למסך הקטן התסריטאי זוכה האוסקר קנת' לונרגן ("מנצ'סטר ליד הים") והיא תעלה בשידור יומי רק ב-HOT.

עלילת הסדרה מתרחשת בשנות העשרים, סביב אחוזה אנגלית בשם "אחוזת הווארד". מרגרט והלן שלגל הן שתי אחיות צעירות, אינטליגנטיות ואידיאליסטיות שחיות יחד עם אחיהן ההיפוכונדר טיבי בלונדון. למורת רוחה של דודתן, מאז מות הוריהן מנהלות השתיים חיים עצמאיים ולא שגרתיים לנשים בתקופתן. 

אחרי מפגש בחופשה עם משפחת ווילקוקס השמרנית והעשירה, מרגרט קושרת קשרי חברות עם רות' ווילקוקס, אישה בוגרת ושומרת מסורת. כשרות' מתה בפתאומיות, מרגרת מוצאת את עצמה נמשכת לאלמן הטרי הנרי ווילקוקס, איש עסקים שיורש את אחוזת הווארד אחרי מות אשתו. בינתיים, הלן האימפולסיבית ומלאת התשוקה מתאהבת בליאונרד באסט, פקיד בנק צעיר שלכוד בהבטחתו לשאת לאישה את אהובתו ג'קי.

את הסדרה מוביל קאסט עטור כוכבים, בהם זוכת "גלובוס הזהב" טרייסי אולמן ("המופע של טרייסי אולמן"), המועמדת ל"גלובוס הזהב" היילי אטוול ("הסוכנת קרטר"), זוכת ה"אמי" ג'וליה אורמונד ("רוחות של תשוקה"), מת'יו מקפדיין ("גאווה ודעה קדומה", "יורשים"), פיליפה קולטהרד ("תופסת"), ג'וזף קווין ("משחקי הכס"), רוזלינד אלעזר ("פרוצות"), אלכס לאות'ר ("סוף הפאקינג עולם"), ג'ו בניסטר ("The Isle") וג'ונה האוור-קינג (שלוהק לאחרונה לתפקיד הנסיך אריק ב"בת הים הקטנה").

החל מה-8.12, ראשון-רביעי ב-22:15 רק ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV


 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_hbo_flach.jpg

 

בלי לפגוע – No Offence                     עונה חדשה

"בלי לפגוע" ("No Offence"), סדרת הדרמה הבריטית של Channel 4 והיוצר זוכה פרס ה"אמי" וה"באפטה" פול אבוט ("חסרי בושה", "שם המשחק", "לפגוע ולהחטיא"), חוזרת לעונה שלישית שתשודר רק ב-HOT. כשני מיליון צפו בעונה החדשה של הסדרה, שהיתה מועמדת ל"באפטה" בקטגורית הדרמה הטובה ביותר.

"בלי לפגוע" עוסקת בתחנת משטרה מתפוררת בחלק הלא-נכון של מנצ'סטר, בשוטרות העשויות ללא-חת שמנהלות אותה ובמיוחד בבלשית ויויאן דירינג (המועמדת ל"באפטה" ג'ואנה סקנלן, "אבק כוכבים"), העומדת בראש הצוות העייף והממורמר.

בעונה השלישית, ויויאן והצוות שלה מוצאים את עצמם מול האויב הקשה ביותר – הימין הקיצוני. אחרי שמערכת בחירות מקומית הופכת לקרב עקוב מדם, נאלצים השוטרים של מנצ'סטר לחקור את העולם המושחת של העשירים ובעלי הכוח המושכים בחוטים, כדי למצוא את הרוצח המתנקש – לפני שיהיה מאוחר מדי.

לצדה של סקנלן ישובו לככב העונה גם איליין קאסידי ("האחרים"), אלכסנדרה רואץ' ("הצייד: מלחמת החורף", "מרושעות"), וויל מלור ("ברודצ'רץ'"), קולין סלמון ("קריפטון", סרטי ג'יימס בונד) ופול ריטר ("הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם").

אבוט הוא ללא ספק השם המרתק ביותר בהפקה – היוצר הבריטי ביסס את "לגדול בלי בושה" המקורית, שזכתה גם לעיבוד אמריקאי מצליח ("חסרי בושה", שמשודרת אף היא ב-HOT HBO), על סיפור חייו יוצא הדופן – הוא גדל במשפחה ענייה ולא מתפקדת בת שמונה ילדים, עבר אונס בגיל 11 וניסה להתאבד. הוא אובחן עם הפרעה דו-קוטבית, אושפז במוסד פסיכיאטרי וגדל במשפחות אומנה שונות. למרות ואולי בגלל כל זאת, הוא הפך לאחד היוצרים הנועזים ביותר בטלוויזיה וגרף את פרסי ה"אמי" וה"באפטה" על עבודותיו במהלך השנים.

החל מה-15.12, ראשון-חמישי ב-21:15 ב-HOT HBO ב-HOT VOD

 

דן סודר: ספיישל סטנד אפ – Dan Soder: Son Of Gary   סטנד אפ

ספיישל הסטנד אפ הראשון של הקומיקאי והשחקן דן סודר ("מיליארדים", "איימי שומר", "הסטנדאפיסטים") ב-HBO, שצולם לפני קהל חי באולם בוארי בניו יורק. 

בספיישל החדש שלו מתמודד סודר עם שאלות הרות-גורל שעולות באמצע שנות השלושים לחיינו: האם להביא ילדים? האם לרצות שיאהבו אותך זה דבר רע? האם כלבי משטרה נמצאים בצד שלנו? סודר מוצא הומור בכל סיטואציה קשה (או משמימה), מתינוקות שבוכים במטוסים ועד לזיכרונות מאמו החד הורית שנאלצה לגדל לבדה ילד משונה למדי.

שבת ה-14.12 ב-21:00 ב-HOT HBO, והחל מה-8.12 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_vod_square.jpg

 

בריטניה – עונה 2 –Britannia                      עונה חדשה

"בריטניה" ("Britannia") היא דרמת פנטזיה תקופתית, שנוצרה בשיתוף פעולה בין "Sky Atlantic" ו"אמזון פריים" ונכתבה על ידי ג'ז באטרוורת' ("קצה המחר", "ספקטר"). העונה השנייה תעלה במלואה רק ב-HOT VOD בקטגוריית Xtra – סדרות איכות מהעולם, ותצטרף לעונה הראשונה שכבר זמינה בשירות.

"בריטניה" מגוללת את סיפור כיבוש בריטניה –"ארץ מסתורית שנשלטת על ידי נשים פראיות ודרואידים בעלי כוחות" – על ידי הרומאים. העונה השנייה נפתחת בשנת 45 לספירה, שנתיים אחרי פלישת הגנרל אאולוס לבריטניה. אמנה, שכעת מכהנת כמלכת הקלטים וגם כמאהבת של אאולוס, מנסה לגשר במשא ומתן בין הרומאים ובין השבטים הקלטיים שמסרבים להיכנע. 

בינתיים, אאולוס ממשיך בחיפושו האכזרי אחרי הנערה הקלטית קייט ואחר אביה העיוור, בניסיון למנוע את הגשמת הנבואה. המשימה שלו נתקלת בקשיים עם הגעתו של הקיסר קלאודיוס, שמגיע לביקור כדי לבדוק את התקדמותו של אאולוס בכיבוש. עד מהרה, אאולוס מגלה את כוונתו האמיתית של קלאודיוס.

את הדרמה המושקעת, שצולמה בוויילס ובפראג, מובילים המועמד לפרס ה"באפטה" דיוויד מוריסי ("המתים המהלכים", "אקסטנט") וזוכת ה"טוני" זואי וונאמייקר ("החשוד העיקרי", סרטי "הארי פוטר"). לצדם יככבו העונה גם אלינור וורתינטון-קוקס ("מליפיסנט"), אנאבל שולי ("מדיצ'י"), הוגו ספיר ("המוסקיטרים"), ג'וליאן רינד-טוט ("פרוצות") ומקנזי קרוק ("המשרד" הבריטית, "שודדי הקריביים"). 

החל מה-22.12, כל הפרקים רק ב-HOT VOD

 

 

אנגרי בויז – Angry Boys                  העונה במלואה

הקומיקאי זוכה פרס ה"לוגי" כריס לילי ("We Can Be Heroes") יצר ומככב בקומדיה המוקומנטרית זוכת פרס האקדמיה האוסטרלית לקולנוע וטלוויזיה, שנוצרה בשיתוף בין HBO ואיגוד השידור האוסטרלי. כל פרקי הסדרה, ששודרה במשך עונה אחת, יעלו ב-HOT VOD וב-NEXT TV. 

לילי מגלם ב-"אנגרי בויז" לא פחות משש דמויות שונות – צמד תאומים עבריינים בגיל ההתבגרות, סבתם – סוהרת במוסד לעבריינים צעירים, ראפר אפרו-אמריקאי, אם יפנית מניפולטיבית ואלוף גלישה.

לצדו של לילי מככבים בסדרה גם דבורה ג'ונס ("קצה האגם"), שרה סאת'רלנד, קלייד בוריין ("שכנים"), ריצ'רד לוסון ("פולטרגייסט"), ג'ורדן דאנג ("גיבורים") וגרג פיירול ("ראש").

מה-18.12, כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

עד עצם היום הזה – עונה 7 –Once Upon A Time                  חדש ב-HOT VOD

העונה השביעית של דרמת הפנטזיה של ABC, שמביאה לחיים שורה של דמויות מאגדות מוכרות, מצטרפת לעונות 1-6 שכבר זמינות ב-HOT VOD. 

בעונה השביעית, תושבי היער המכושף נאלצים להתמודד עם האתגר הגדול ביותר עד כה כשהמלכה הרעה, קפטן הוק ועוץ לי גוץ לי חוברים להנרי מילס המבוגר ולבתו לוסי במטרה להביא תקווה לעולם שלהם ושלנו.

בדרמת הפנטזיה, שהיתה מועמדת לשבעה פרסי "אמי", מככבים לאנה פרייה ("ספין סיטי"), קולין או'דונהיו ("הפולחן"), אנדרו ג'יי ווסט ("המתים המהלכים"), דניה רמירז ("הסופרנוס"), גבריאל אונוור ("שושלת טיודור"), אליסון פרננדז ("כתום זה השחור החדש"), רוברט קרלייל ("טריינספוטינג") וג'ניפר מוריסון ("האוס", "איך פגשתי את אימא").

החל מה-4.12, כל הפרקים ב-HOT VOD

 

המתים המהלכים – עונות 5-6 –The Walking Dead                   חדש ב-HOT VOD

"המתים המהלכים" ("The Walking Dead") היא דרמת אימה מצליחה של רשת AMC המבוססת על קומיקס באותו שם מאת רוברט קירקמן. את סדרת הדרמה, שהיתה מועמדת לפרס "גלובוס הזהב" וזכתה בשני פרסי "אמי", יצרו הבמאי המועמד לשלושה פרסי אוסקר פרנק דרבונט ("חומות של תקווה") והמפיקה גייל אן הרד ("שליחות קטלנית", "הנוסע השמיני"). העונה החמישית והשישית מצטרפות לארבע העונות הראשונות של הסדרה שכבר זמינות במלואן ב-HOT VOD.

ריק גריימס, שוטר המתעורר מתרדמת ארוכה בבית חולים נטוש, מגלה שהעולם שהכיר איננו – הוא נשלט על ידי זומבים אוכלי אדם שמספרם הולך וגדל. ריק חובר לקבוצת ניצולים בפאתי אטלנטה ויחד הם מנסים לשרוד, כשסביבם מתים שעוקבים אחרי כל צעד שלהם. האם ריק והאחרים יוכלו לשמור על אנושיות ולהילחם על חייהם בעולם החדש והמחריד? והאם, בתוך התנאים העלובים והיריבויות האישיות ביניהם, יצליחו בסופו של דבר גם לשרוד זה את זה?

עלילת העונה החמישית נפתחת זמן קצר אחרי סוף העונה הקודמת, כשניצולי "טרמינוס" יוצאים לוושינגטון הבירה במטרה למצוא תרופה. גורלה של הקבוצה לוט בערפל כשהם מתחילים לאבד חברים, ולא פחות מכך – כשמצטרפים אליהם מקומיים חדשים, ואיתם גם קונפליקטים חדשים.

בסדרה מככבים אנדרו לינקולן ("אהבה זה כל הסיפור"), לורי כהן ("על טבעי"), מליסה מקברייד, מייקל קודליץ ("סאות'לנד"), דני גוריירה, סטיבן יאון, צ'נדלר ריגס ונורמן רידוס ("הקדושים מבוסטון").

החל מה-11.12, כל הפרקים ב-HOT VOD  


 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_comedy_centra_square.jpg

 

שני גברים וחצי – עונות 1-5 – Two and A Half Men             חדש

חמש העונות הראשונות של הסיטקום המצליח של רשת CBS, מבית היוצר של צ'אק לורי ("ממי", "המפץ הגדול"), מגיעות לשידור יומי ב-HOT קומדי סנטרל ו-HOT VOD.

זוכה "גלובוס הזהב" צ'ארלי שין ("ספין סיטי", "וול סטריט") מגלם את צ'ארלי הארפר, רווק נהנתן, הולל ורודף נשים, שאורח חייו משתבש כשלביתו עוברים גם אחיו הנוירוטי והלוזר אלן (ג'ון קרייר, "לרקוד עם טייסים") ובנו של אלן, ג'ייק (אנגוס טי. ג'ונס, "הג'ונגל מת מצחוק 2").

למרות המורכבות החדשה בחייהם ויחסיהם המנוכרים של שני האחים, צ'ארלי ואלן חולקים מטרה אחת – שניהם אוהבים את ג'ייק ורוצים בטובתו. הם חייבים לעשות הכל כדי לשמור על המשפחה מתפקדת ולהפוך אותו לגבר טוב יותר – ועל הדרך גם את עצמם.

החל מה-15.12, ראשון-חמישי ב-22:30 ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD


 

X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_vod_young_square.jpg

 

תברחו – חינם                       סדרה חדשה

HOT VOD young גאה להציג את "תברחו" – דרמת מתח חדשה לנוער, רק לילדי HOT. 

ניב מזמין את כל החברים שלו לחגוג לו יחד יום הולדת במסיבת פיג'מות, אך בעצם קובע להם בילוי בחדר בריחה מתוחכם שמבוסס על החיים שלהם. כשהם נכנסים לחדר הבריחה הם מבינים שהם כלואים שם. הם לא יכולים לצאת עד שלא יפתרו את כל החידות שהולכות ונהיות מטרידות ומאוד אישיות. החבורה המפוחדת נאלצת לעבור בין החדרים, כשכל חדר מעוצב כמו מקום אמיתי מתוך החיים שלהם, ולקוות שיצליחו לפתור את החידות ולצאת משם בשלום. בשביל זה הם יצטרכו להבין מה החוט שמקשר בין כל החדרים, לפענח מי כלא אותם, ולמה?

עם: בן זיני, טיילור מלכוב, אגם בוחבוט, מיקה צור, עומר דהן, רומי אבירם, אורי איתן ושחר טובוך. 

כתיבה ובימוי: טל גולדברג ("אני לא מאמין, אני רובוט!") ואילן רוזנפלד (הפיג'מות, חצויה) 

הפקה: דורי מדיה דרסט

במהלך דצמבר, חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV

 

צפוף – עונה 3 – חינם                       עונה חדשה

הסיטקום הכי צפוף בטלוויזיה חוזר בעונה חדשה – דניאל הבן התגייס ומגיע הביתה בעיקר בסופי שבוע, דניאל הבת מנצלת את העובדה הזו להשתלטות עוינת על החדר שלו, בעיקר כי היא חייבת מקום לארח את החבר הרציני החדש והמיליונר שלה – רוי. מיכל, אמא של דניאל הבת ותמר עברה לגור בבניין ומנסה להתקרב מחדש לבנות. אבישי עדיין לא החזיר את המפתח ספייר ודניאל הבן עדיין עם איילת. בעצם כבר לא. אה רגע, בעצם כן.

החל מה-26.12, בבכורה חינם ב-HOT VOD young וב-NEXT TV

 

 

ספיישל ריקוד – חינם               קטגוריה מיוחדת

תרימו, תעיפו, תזיזו, והכי חשוב אל תפסיקו לרקוד! HOT VOD young מזמין אתכם לספיישל שיכניס אתכם לקצב עם סדרות הריקוד הטובות ביותר. במסגרת הספיישל נשיק עונה חדשה לנסיכת הזמן – סדרה אודות לינה, נסיכה מרוסיה, שלומדת בביה"ס לבלט בפריז 1905. כשהיא מגלה שהוריה רוצים להחזיר אותה לרוסיה, ולהפריד בינה ובין הנרי, החבר שלה, היא מחליטה לברוח, אך עוברת בטעות דרך פורטל זמן, ומגיעה לפריז 2018. בעונה השנייה, לינה תקועה בשנת 2019 יחד עם החבר שלה הנרי, שמתקשה להסתגל לחיים המודרניים, בעוד הנמסיס שלה, ת'יאה, עברה בפורטל הזמן ועכשיו היא עצמה נמצא בשנת 1905, שם היא משנה את העבר על מנת שתהיה כוכבת בעתיד, עונה חדשה לבקסטייג': שנה חדשה מתחילה בבית הספר לאמנויות "קיטון". חברויות חדשות, יריבויות חדשות ואפילו תלמידים חדשים, יצטרכו להתמודד עם תחרות קשה ביניהם ובין בתי ספר נוספים. האם הלחץ יפריד בניהם או יקרב בניהם? את השנה הזו הם לא ישכחו. תכנים נוספים: נולדו לרקוד – עונות 1-6, אקדמיה לריקוד – עונות 1-3, ועוד.

החל מה-5.12, חינם ב-HOT VOD young 

 

 

נס חנוכה ב- YOUNG – סדרה חדשה כל יום – חינם   ספיישל

HOT VOD young מגדיר מחדש את נס חנוכה ומביא לכם ניסים ונפלאות, כל יום: סדרה חדשה בחינם, ליום אחד בלבד, בכל יום בחנוכה. בין התכנים שיעלו במהלך החג: מפרץ ההרפתקאות – עונה 5, סמי הכבאי – עונה 11, בובספוג – עונה 11, אחיות, לגו נינג'גו – עונה 8, מיקי ומכוניות המירוץ – עונה 1, ועוד.

מה-22.12 ועד 31.12, חינם ב-HOT VOD young 

 

 

השבוע הכי מפחיד בעולם – חינם   ספיישל

לקראת יום שישי ה-13, ניקלודיאון ו- HOT VOD  young מזמינים אתכם לספיישל מיוחד של בובספוג עם הפרקים הכי מפחידים מהסדרה – בחינם! ביום שישי ה-13 יצטרף לספיישל פרק חדש ומפחיד במיוחד

מה-8.12 ועד 14.12, חינם ב-HOT VOD young 

 

ספיישל חנוכה – חינם

רק ילדי HOT VOD young חוגגים את חנוכה עם מגוון תכניות מדליקות ומעשירות לחג! במסגרת הספיישל יעלו פרקים מיוחדים לחנוכה מתוך מגוון הפקות המקור: יש לי חג עם רינת וחברים, חורף עם קצפת ותות, חיפזון וזהירון, חג שמח עם רינת ויויו, רוני וקשיו, לולי חוגג חנוכה ועוד, מבחר שירים לחג האורות מתוך ילדות ישראלית ועץ השירים, הצגות חנוכה אהובות – שובם של המכבים, גיבורי האור: ניסים ונפלאות וכמובן, הדלקת הנרות המסורתית של בובו וזץ ויצירותיהם לחג.

מה-15.12 ועד 30.12, חינם ב-HOT VOD young 

 

תכנים שעולים בחודש דצמבר

 

תאריך עלייה

תוכן

ימי שידור

שעת שידור

ערוץ

04/12/2019

עד עצם היום הזה 7

 –

HOT VOD

05/12/2019

ספיישל ריקוד

 –

HOT VOD young

08/12/2019

אחוזת הווארד

א-ה

22:15

HOT3

08/12/2019

השבוע הכי מפחיד בעולם

 –

HOT VOD young

11/12/2019

המתים המהלכים 5-6

 –

HOT VOD

14/12/2019

דן סודר: ספיישל סטנד אפ (החל מ-8.12 ב-HOT VOD)

שבת

21:00

HOT HBO

15/12/2019

בלי לפגוע 3

א-ה

21:15

HOT HBO

15/12/2019

שני גברים וחצי 1-5

א-ה

22:30

HOT קומדי סנטרל

15/12/2019

ספיישל חנוכה

 –

HOT VOD young

18/12/2019

הנספח (החל מה-12.12 ב-HOT VOD)

ד-ה

20:15

HOT3

18/12/2019

אנגרי בויז

 –

HOT VOD

22/12/2019

בריטניה 2

 –

HOT VOD

22/12/2019

נס חנוכה ב-young

 –

HOT VOD young

26/12/2019

צפוף 3

 –

HOT VOD young

יעודכן בהמשך

תברחו

 –

HOT VOD young


 

תכנים שמסתיימים בחודש דצמבר

 

תאריך ירידה

תוכן

יום

שעה

ערוץ

01/12/2019

חדר 104 3

ראשון

23:00

HOT HBO

09/12/2019

עמק הסיליקון 6

שני 

23:00

HOT HBO

09/12/2019

גברת פלטשר

שני 

23:30

HOT HBO

12/12/2019

שיקגו Fire 6

חמישי

22:00

HOT Zone

16/12/2019

השומרים

שני

22:00

HOT HBO

16/12/2019

הוואי חמש-אפס 9

שני

22:45

HOT Zone

24/12/2019

חומריו האפלים

שלישי

22:00

HOT HBO

25/12/2019

פורטלנדיה 8

רביעי

22:00

HOT HBO

 

יש לבדוק גם

חוק וסדר עונה 21 בישראל

חוק וסדר 21 Law & Order "חוק וסדר " ("Law & Order") היא דרמה משטרתית של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.