יום שישי , נובמבר 27 2020
נובמבר 2019 בשירות VOD של yes

נובמבר 2019 בשירות VOD של yes


G:\VOD\VOD\היילייטס\2019\נובמבר\2019_NOVEMBER_VOD_page-1.jpg
G:\VOD\VOD\היילייטס\2019\נובמבר\2019_NOVEMBER_MOVIES_page-4.jpg

VOD >

הנוכלות – yes Original 

מירי ותקווה חוזרות!

החל מ-16.11, רק לצופי yes ו -STING TV

קומדית פשע מטורפת מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד.

מירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום – שוב יחד. החיים לקחו אותן כל פעם לצרה אחרת ובכל פעם זה נגמר בניתוק הקשר לתקופה ארוכה.

הפעם, לאחר שתקווה יוצאת מהכלא היא חוברת לאחותה מירי שאת רוב זמנה מבלה עם חבורת הבנות שמופיעות איתה במועדון הקנקי ועם רובי בנה האהוב בעל מום נדיר – זנב.

כשמסתבר שרובי זקוק לניתוח דחוף ויקר בשוויץ להסרת הזנב, מירי ותקווה חוזרות לשתף פעולה בתור זוג נוכלות ערמומיות שמנסות להשיג את הכסף כדי להציל את רובי ובדרך מסתבכות עם כוחות שגדולים מהם. 

בסדרה משולבים שירים חדשים ומקוריים של טובי היוצרים: תום פטרובר ("היהודים"), עופר ניסים, פיטר רוט,  רן שם טוב ("איזבו"), ברוך בן יצחק ("רוקפור") , יונתן פוליאקוב , אופיר קנר, עדן דרסו, ישי לוי ועוד.

בהשתתפות: יעל פוליאקוב, אילן פלד, תום פטרובר, אפי בן ישראל, אסנת בן יהודה, יהודית בואנוס אוחיון, עדה גולדפריינד, אליאב חיים ועוד

שחקנים אורחים: ארז בן הרוש, אורי גוטליב, ענת מגן שבו, מירי בוהדנה , ישי לוי, אורית שחף, דורית בר אור, שרון זליקובסקי עינת ארליך ועוד.

יוצרים ותסרטאים: יעל פוליאקוב, אילן פלד

במאי: ארז בן הרוש

הפקה:  Nutz productions

 

 VOD KIDS>

בצפר – הפקת מקור

החל מ-24.11, ב-VOD KIDS , לצופי yes ו -STING TV

הסדרה שעשתה בית ספר למערכת החינוך חוזרת בעונה חדשה במתכונת מחודשת.

״בצפר״ היא סדרת מערכונים שמציגה באור מוטרף את הנעשה מאחורי כותלי בית הספר ״אלון״, בשנה בה מודיע מנהל בית הספר יוחנן לפיד (ישראל אהרוני) שהוא פורש מתפקיד. 

בכך נפתחת מלחמת ירושה בחדר המורים. 

הסדרה עוקבת אחרי כמה דמויות של תלמידים ונושאי תפקידים שונים בבית הספר ומציגה את דרך ההתמודדות והחשיבה שלהם בנושאים שונים כגון: חרם, יום הורים, אוכל, המסע לפולין, יום האם, מלחמה, חמסין ועוד… כאשר כל פרק בסדרה מתעסק בנושא אחר.

הסגנון הקומי הפרוע של ״בצפר״ מציג באופן סאטירי וחתרני את בית הספר כדגם של החברה הישראלית של ימינו, על כל פלגיה וסכסוכיה ולא עושה חשבון או תושב״ע לאף אחד.

יוצרי העונה החדשה: ארז בן הרוש ואילן רוזנפלד

הפקה:   Nutz Productions מבית ענני תקשורת 

שחקנים: ישראל אהרוני, נדב אסולין, קים אור אזולאי, עומר חזן, יעל טל ,עדי חבשוש, יובל סגל, גיתית פישר, עומר עציון, מתן לקס, יונתן רוזבסקי ואחרים.

 

כאן חינוכית

במהלך חודש נובמבר, ב-VOD KIDS , לצופי yes ו -STING TV

קטגורית כאן חינוכית מתחדשת עם סדרות ועונות חדשות: שוסטר ושוסטר עונה 2+3, פילו וסופי, דן ומוזלי עונות 1+2, כאן ואומן ועונה חדשה חפרנים.

 

VOD> yes דוקו

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוץ  yesדוקו לחודש נובמבר

מקום מפלט 

החל מ-27.11, רק ב-yes ו -STING TV 

התחרות הרשמית – פסטיבל חיפה 2019  

בישראל מדווח על כ-200,000 נשים נפגעות אלימות. במקרה של סכנת חיים הן נשלחות למקלטים עם ילדיהן.

14 מקלטים בלבד מיועדים לנשים אלה, כאשר כל מקלט יכול להכיל עד 12 נשים וילדיהן בו זמנית. כל אישה יכולה לשהות במקלט 6 חודשים לכל היותר. 

בפעם הראשונה בטלוויזיה, קיבלה הבמאית איילת דקל ("צומוד") גישה למתרחש בין הכתלים של שלושה מקלטים לנשים נפגעות אלימות: חרדי, ערבי וחילוני. במשך שנה עקבה דקל אחר שיגרת החיים במקלטים הללו ואחר הקשר הנרקם במהלך העבודה בין הצוות המקצועי לנשים נפגעות האלימות. 

מנהלות המקלטים – שנאנקות תחת עומס הפניות בעוד המקלטים צרים מלהכיל את כמויות הנשים הזקוקות לעזרה –  עדות על בסיס יומי, למאבקי כוח, למקרים קשים של אלימות ולטרגדיות משפחתיות. ולמרות שכל הצוות המקצועי נותן את הנשמה, ומנסה לתת כלים להתמודדות, כל העת מרחפת ברקע השאלה – מה יעלה בגורלן של הנשים הללו כאשר ייאלצו לעזוב את המקלט?  

בימוי, תסריט והפקה:  איילת דקל | צילום: טניה אייזיקוביץ' | עריכה דנאל אל-פלג | מוזיקה אביב אלדמע, און קדוש

עיצוב פס-קול אביב אלדמע. הסרט הופק עבור yes דוקו. (61 דק', ישראל, 2019)


 

פגות תוקף

החל מ-20.11, רק ב-yes ו -STING TV 

זוכה פרס הבימוי הטוב ביותר ופרס העריכה הטובה ביותר – דוקאביב 2019

פסטיבל Tribeca 2019, פסטיבל hotDocs 2019  

המושג Leftover Women (בסינית Shengnu) מתאר נשים משכילות בערים הגדולות בסין בשנות ה-20 המאוחרות לחייהן שנשארו ברווקותן. הממשל הסיני מקדם באגרסיביות את המושג באמצעות מאמרים, סקרים, קריקטורות ודיווחים חדשותיים בהם מתויגות לשלילה נשים משכילות ורווקות כדרך להתמודד עם האיום על היציבות החברתית שנוצר עקב "מדיניות הילד היחיד" אשר הובילה למצב בו היום יש בסין כ-30 מיליון גברים יותר מנשים. 

הסרט "פגות תוקף" עוקב אחר שלוש נשים המתמודדות עם הסטיגמה של Leftover Women, ומשקף את הדיכוי של נשים הנשען על ערכים סינים מסורתיים. מערכת תעמולה מתוזמרת זו, המאורגנת על ידי הממשלה, משקפת תפיסת עולם שוביניסטית ושמרנית – תחייה מחודשת של אי שויון מגדרי בסין הפוסט-סוציאליסטית.

בימוי: שוש שלם, הילה מדליה | עריכה: ז'ואל אלקסיס | מוזיקה: רן בגנו | הפקה: הילה מדליה, שוש שלם, וסנה קודיק (executive Producer), מתי כוכבי (executive Producer), מאיה כוכבי (executive Producer), עדי כוכבי (executive Producer), יונה ויזנטל (executive Producer).הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, arte, DR ו-SVT. (84 דק', ישראל, 2019)

 

VOD>ספיישלים מיוחדים

פיצוץ של אקשן 

כל חודש נובמבר, לצופי yes, סרטי 24/7, ב – VOD

קטגוריה שלמה של אדרנלין- יריות פיצוצים, אש, עשן, ובקיצור- פיצוץ של אקשן. למעלה מ160 סרטים שמעלים את הדופק עד לקצה, כולל מגוון רב של בכורות כגון: "נקודת שוויון 2", "המרגל שזרק אותי", "נקמה חריפה", "22 מייל", "מרדף קר", "סיקאריו: הנקמה" ועוד. 

 

עליית המכונות

החל מ-31.10, לצופי yes, סרטי 24/7, ב – VOD

העולם בנובמבר 2019 הוא מקום מזוהם, מזג האוויר הולך ומתדרדר ורובוטים מחליפים את בני האדם בביצוע עבודות שונות – כך לפחות על פי קלאסיקת המדע הבדיוני "בלייד ראנר". עדיין זו תחזית אופטימית לעומת סרטי "שליחות קטלנית" שם המכונות כבר תפסו את השליטה, חוץ מכיסי התנגדות אנושיים בודדים. 

כיוון שהעתיד של "בלייד ראנר" כבר כאן, ולקראת יציאת הסרט החדש בסדרת "שליחות קטלנית", נקבל בהכנעה את את עלייתם הקרובה של המכונות עם קטגוריה מיוחדת, שתוקדש למכונות, רובוטים, רפליקנטים והאנשים שמסביבם, כולל "בלייד ראנר" "שליחות קטלנית 2" וג'נסיס, "אני רובוט", "היא" של ספייק ג'ונז ועוד.

 

יום הרווקים הסיניים

החל מ-11.11, לצופי yes, סרטי 24/7, ב – VOD

תעצרו לרגע את מסע הקניות המטורף שלכם ובואו לחגוג איתנו את יום הרווקים הסיני, עם סרטי הרווקים והרווקות הכי מצחיקים, מרגשים ומלאי אהבה שיש! סרטים כמו "האמת המכוערת", "לדפוק חתונה", "הדייט שהביך אותי", "היא" ועוד.

 

חוגגים 50 לג'רארד באטלר

החל מ-13.11, לצופי yes, סרטי 24/7, ב – VOD

שחקן סרטי האקשן האהוב, המצליח והידוע חוגג 50 ואנחנו נחגוג עם מגוון מסרטיו: "מאורת הגנבים", "לצוד את האויב","הגלישה הגדולה במאווריקס"…

 

קולונע על אמנות ואמנים – VOD STORE

ספריית קולנוע לב מקדישה את חודש נובמבר לסרטים על אמנות הציור, הפיסול והצילום מרחבי העולם, ולאמני ציור, פיסול וצילום מהעולם. מסוורין קרויר, גדול ציירי סקנדינביה, ועד לפייר אוגוסט-רנואר הצרפתי, מדניס סטוק שמצלם את ג'יימס דין בתמונה הנודעת, ועד לחייה הסוערים של קאמי קלודל, מן הדיוקן האחרון שצייר ג'קומטי ועד למזגו הקשה של האמן וויליאם טרנר. ולקינוח – הצצה לאוסף הסרטים הראשונים של האחים לומייר, שלקחו את אמנות הצילום צעד ענק קדימה – לראינוע.


 

VOD>סדרות – חינם

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוצי הסדרות לחודש נובמבר

חומריו האפלים

החל מ-4.11, בסדרות חדשות , לצופי yes ו -STING TV

סדרת פנטזיה חדשה מבית BBC  ו- HBO  המבוססת על הטרילוגיה זוכת הפרסים של פיליפ פולמן שנחשבת יצירת מופת מודרנית של סיפורת דמיונית . 

הסדרה מתרחשת בעולם מקביל בו לכל בני האדם יש "דמון"- יצור בצורת בעל חיים שהוא התגלמות הרוח של בן האדם אותו הוא מלווה. 

ליירה (דפני קין) היא יתומה צעירה ואמיצה החיה עם החונך שלה בקולג' ג'ורדן שבאוקספורד. היא מגלה בטעות מזימה מסוכנת ואפלה שמעורבים בה לורד עזריאל (ג'יימס מקאבוי) ומריסה קולטר (רות וילסון) וכשהיא יוצאת לחפש חבר אובד, היא חושפת שרשרת של חטיפות ילדים הקשורות לחומר מסתורי הנקרא "אבק". 

בסדרה מככבים ג'יימס מק'אבוי, רות וילסון, דפני קין, הלן מקרורי, אומיד ג'לילי, לין-מנואל מירנדה ועוד. 

 

למה נשים רוצחות

החל מ-18.11, בסדרות חדשות , לצופי yes ו -STING TV

קומדיה שחורה מבית היוצר של מארק צ'רי ("עקרות בית נואשות").

 הסדרה עוקבת אחר חייהן של שלוש נשים מפסדינה, החיות בשלושה עשורים שונים כשכל אחת מהן מתמודדת עם חוסר נאמנות בנישואיה: בת' אן סטנטון (ג'ניפר גודווין, "עד עצם היום הזה") היא עקרת בית בשנות ה-60 המגלה שבעלה בוגד בה.

סימון גרוב  (לוסי לו, "אלמנטרי") היא אשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל. היא מגלה שקרל הוא בעצם הומוסקסואל ופותחת ברומן עם בחור צעיר ממנה. 

טיילור הארדינג (קירבי הוול-בפטיסט, "להרוג את איב") היא עורכת הדין בשנת 2018 בנישואין פתוחים, שמערכת היחסים שלה עם בעלה עומדת במבחן כששניהם נמשכים לאותה אישה. 

הסדרה בוחנת איך תפקידן של הנשים השתנה, אבל איך תגובתן לבגידה, לא השתנתה.

 

ריי דונובן – עונה חדשה

החל מ-18.11, בסדרות חדשות , רק לצופי yes ו -STING TV

עונה חדשה לדרמת הפשע המדוברת של רשת Showtime, בכיכובו של שחקן הקולנוע ליב שרייבר כשלצידו ג'ון ווייט הותיק כאביו, תפקיד עליו זכה בפרס גלובוס הזהב, חוזרת לעונה שביעית. אל העונה מצטרפים ג'וש המילטון ("13 סיבות") קארי קונדון ("סמוך על סול") ולואיסה קראוס. 

בעונה השביעית, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, "האישה הטובה") שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק, שוטר מקומי שרודף אחר האמת ולקוחות ותיקים וחדשים – ריי נאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו.  באנצ'י, שמקווה למצוא התחלה חדשה, גר בינתיים בדירתו של ריי ועובד בבית מרקחת. טרי מקבל הצעה לטיפול חדש במחלתו, דריל מנסה למצוא את מקומו בשבט דונובן, וברידג'יט וסמית'י מתמודדים עם חיי הנישואין. 


 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

אנאבל 3 – Annabelle Comes Home 

החל מ- 04/11

אימה

בימוי: גארי דאוברמן. ארה"ב, 2019.

משחק: פטריק וילסון,  ורה פארמיגה

תקציר:  ג'ודי וורן היא בתם בת ה- 10 של חוקרי העל-טבעי אד וורן ולוריין וורן שחיה בשלווה בביתם הבטוח. אולם בלי ידיעתה, במרתף הביתי כלואה ונעולה בתוך ארון זכוכית מכושף, הבובה רדופת השדים "אנאבל" שרק ממתינה לנקום. לילה אחד, כשההורים יוצאים מהבית ומשאירים את ג'ודי לבד עם הבייביסיטר שלה מרי אלן וחברתה דניאלה, אנאבל משתחררת, ויחד עם שאר החפצים הרדופים והמקוללים שהתעוררו לחיים, שמה את ג'ודי והשמרטפית למטרה. הבובה המקוללת אנאבל חוזרת בסרט השביעי ביקום הקולנועי של "לזמן את הרוע"

 

החיוך האטרוסקי – The Etruscan Smile

החל מ- 04/11

דרמה

בימוי:  עודד בן נון  ומיכל ברזיס ("איה").  ארה"ב/אנגליה, 2018.

משחק: בריאן קוקס,  רוזנה ארקט, תורה בירץ'

תקציר: רורי מק'ניל הוא סקוטי מחוספס הנאלץ לעזוב את ביתו ולנסוע לטיפול רפואי בסן פרנסיסקו. הוא עובר לגור עם בנו אותו לא ראה שנים ועם כלתו המכורה לעבודה, ומתעב כל רגע. להפתעתו, כשהוא חושב שלחיים כבר אין יותר מה להציע, משתנה כל עולמו דרך הקשר עם נכדו הפעוט.

מבוסס על רב המכר מאת חוסה לואיס סמפדרו

 

פעולת חילוץ: תוכנית בריחה 3 – Escape Plan 3

החל מ- 07/11

אקשן/מתח

בימוי: ג'ון הרצפלד. ארה"ב, 2019.

משחק: סילבסטר סטאלון, דייב בטיסטה,  50 סנט  

תקציר:  שעת לילה מאוחרת. דמות לא מוכרת פורצת למשרדי חברת האבטחה של ריי ברסלין (סילבסטר סטאלון), זהו שן לו, שומר ראש ומומחה באמנויות לחימה, שכשל במשימת אבטחת האישים שהיה מופקד עליה- בתו של האיש העשיר ביותר בסין נחטפה במשמרת שלו, והוא חייב לנקום ולהחזיר אותה מהשבי. ריי ברסלין ושותפיו למשימות מיחדות: דה-רוסה (דייב בטיסטה) והאש (50 סנט), יוצאים למשימת חילוץ מהכלא השמור ביותר בעולם, תחנת השטן, כלא ממנו אף אחד לא יצא בחיים.

 

תל אביב על האש – Tel Aviv on Fire

החל מ- 07/11

דרמה קומית סאטירית

בימוי:  סאמח זועבי. ישראל, 2019.

משחק: קייס נאשף,  יניב ביטון, יוסף סוויד

תקציר: סלאם הוא עוזר הפקה בצילומי אופרת סבון ברמאללה. שקר קטן שסלאם מספר לאסי, קצין בצה"ל, מוביל לקידומו הפתאומי לתפקיד תסריטאי מן השורה. אבל יש לו רק בעיה אחת – הוא לא יודע לכתוב. כדי שלא יפטרו אותו סאלם כורת ברית חשאית עם אסי, שעוזר לו לכתוב את הסצנות. בתמורה סלאם מביא לאסי חומוס פלסטיני משובח וגם מבטיח לסיים את הסדרה בחתונה, כמו שאסי דורש. אלא שסלאם מתקשה לקיים את ההבטחה…

זוכה פרס אופיר לתסריט הטוב ביותר, נציג לוקסמבורג בתחרות האוסקר, זוכה פרס הסרט והתסריט הטובים ביותר בפסטיבל חיפה 2018, וזוכה פרס השחקן הטוב ביותר (קייס נאשף) בפסטיבל ונציה

 

החיים הסודיים של חיות המחמד 2  – The Secret Life Of Pets 2

החל מ- 11/11

אנימציה/ילדים

בימוי:  כריס רנו. ארה"ב, 2019.

דיבוב: קווין הארט, טיפאני האדיש, האריסון פורד (לראשונה מדבב בסרט מצוייר!), לייק בל

תקציר: המשך עלילותיהם של מקס וחבריו חיות המחמד, בזמנם הפנוי לאחר שבעליהם עוזבים את הבית לעבודה. הפעם, מקס, הטרייר החמוד, מתמודד עם כמה שינויים משמעותיים בחייו ובראשם התינוק החדש של הבעלים שלו קייטי…

להיט נוסף מבית אולפני אילומיניישן ("המיניונים")

 

מסיבה סוף – Ma

החל מ- 13/11

אימה

בימוי:  טייט טיילור. ארה"ב, 2019.

משחק: אוקטביה ספנסר (זוכת האוסקר), ג'ולייט לואיס ("רוצחים מלידה")

תקציר: חבורת תיכוניסטים מתחברים לאישה המכונה "מא" שמזמינה אותם לחגוג במרתף שלה, קונה עבורם אלכוהול ומבלה איתם כאילו הייתה אחת מהחבר'ה. התנאי היחיד שלה: לא לעלות לקומה העליונה. לאחר כמה שבועות, מתחיל להתגלות הסוד של דודה מא…

מהיוצרים של הלהיטים "תברח" ו"אמת או חובה"

 

אל תשכחי אותי – Don't Forget Me

החל מ- 14/11

דרמה

בימוי:  רם נהרי. ישראל, 2019.

משחק: ניתאי גבירץ, מון שביט

תקציר: זהו היום הטוב ביותר בחייו של ניל, כשחבר מציע לו להצטרף ללהקת הגאראז' המצליחה שלו. זהו היום הגרוע ביותר בחייה של תום, היא מאושפזת במחלקה להפרעות אכילה, המחזור החודשי שלה הופיע מחדש וזה אומר שהיא השמינה. בעקבות מפגש מקרי ביניהם, ניל מסייע לתום בבריחה מבית החולים ויחד הם נמלטים ממוסדות, משפחות וציפיות חברתיות.

 

לייט נייט– Late Night

החל מ- 14/11

קומדיה

בימוי:  נישה גנטרה. ארה"ב, 2019.

משחק: אמה תומפסון, מינדי קלינג, ג'ון לית'גו

תקציר: קת'רין היא המנחה האגדית של תוכנית לייט נייט מוכרת, בראשה היא עומדת כבר עשרות שנים. כשהיא מגלה שמנהלת הערוץ מתכננת להחליף אותה,  קת'רין מבינה שעליה לגוון ולרענן את צוות הכותבים שלה, שמורכב כולו מגברים לבנים. בהחלטה של רגע היא שוכרת את מולי – צעירה ממוצא הודי עם אפס ניסיון בתחום הקומדיה, אבל עם המון מוטיבציה. החיבור הראשוני בין השתיים הוא קטסטרופלי. אבל יכול להיות שכל אחת מהן היא בדיוק מה שהשנייה צריכה?

 

אגלי דולס– Ugly Dolls

החל מ- 14/11

אנימציה מדובבת לעברית

בימוי:  קלי אסבורי. ארה"ב, 2019.

תקציר: בעיר החמודה והשונה 'אגליוויל', מוקסי חסרת הדאגות וחברותיה האגלי דולס יגלו מה זה אומר להיות שונה, יתמודדו עם הרצון להיות אהובות ולבסוף יגלו שלא חייבים להיות מושלמים כדי להיות מדהימים, כי מי שהם באמת זה מה שהכי חשוב…

 

מלך האריות (2019)– (Lion King (2019

החל מ- 21/11

הרפתקאות (גם בדיבוב לעברית)

בימוי:  ג'ון פאברו ("ספר הג'ונגל"). ארה"ב, 2019.

דיבוב: דונלד גלובר/לירון לב, ביונסה/עדי לב

תקציר: עיבוד לייב-אקשן לקלאסיקת האנימציה של אולפני דיסני.

 סימבה מעריץ את אביו, המלך מופאסה ולוקח ברצינות גמורה את עתידו המלכותי. אך לא כולם בממלכה חוגגים את הולדתו של גור האריות החדש. סקאר, אחיו של מופאסה והיורש לשעבר של כס המלכות, זומם תכניות משלו. הקרב על צוק התקווה מזוהם כולו בבגידה, טרגדיה ודרמה שנגמרת לבסוף בהגלייתו של סימבה. בעזרת זוג חברים חדשים ומסקרנים, סימבה ימצא את דרכו לבגרות וייקח בחזרה את כס המלכות ששייך לו באופן חוקי.

מקום 7 ברשימת סרטי הקולנוע המכניסים בכל הזמנים (מעל 1.6 מיליארד דולר)

 

אישה עובדת– Working Woman

החל מ- 21/11

דרמה

בימוי:  מיכאל אביעד. ישראל, 2019.

משחק: לירון בן שלוש (זוכת פרס אופיר), מנשה נוי, אושרי כהן

תקציר: החיים בעבודה של אורנה הופכים לבלתי נסבלים. הבוס שלה בחברת הנדל״ן, בני, מעריך ומקדם אותה, אך בה בעת מנסה לפתותה ומטריד אותה. בעוד המסעדה החדשה שפתח בעלה לא מתרוממת, אורנה הופכת למפרנסת העיקרית לשלושת ילדיהם. כאשר עולמה מתנפץ, היא נאלצת לאסוף את שבריה, ולהילחם בדרכה שלה על עבודתה, ועל ערכה העצמי.

 

שוטר על הדרך– Stuber

החל מ- 27/11

קומדיה, אקשן

בימוי:  מייקל דאוז. ארה"ב, 2019.

משחק: דייב בטיסטה ("שומרי הגלקסיה"), קומייל נאנג'יאני ("חולי אהבה")

תקציר: כאשר נהג האובר העדין והמנומס, אוסף נוסע שמתגלה בהמשך כשוטר במרדף אחרי רוצח אלים, הוא נקלע לסיטואציה מפחידה בה הוא מנסה נואשות להיאחז בשפיותו, חייו ובדירוג חמשת הכוכבים שלו.

 

מותו וחייו של ג'ון פ' דונובן – Death And Life Of John F. Donovan

החל מ- 28/11

דרמה

בימוי:  קסבייה דולן. קנדה/בריטניה, 2018.

משחק: קיט הרינגטון ("משחקי הכס"), נטלי פורטמן, סוזן סרנדון, קתי בייטס

תקציר: עשור לאחר מותו של כוכב הטלוויזיה הנערץ ג'ון פ' דונובן, שחקן צעיר נזכר בחליפת המכתבים שנרקמה ביניהם בילדותו ומחליט לחשוף את התכתובת. סרטו הראשון של קסבייה דולן בשפה האנגלית הוא מלודרמה מסוגננת, עוצמתית ומרגשת המאופיינת בחתימתו הייחודית של הבמאי – יחסי אמהות ובנים, להיטים מוסיקליים וצילום מרהיב של אנדרה טורפן.

 

המוסד – !Hamossad

החל מ- 28/11

קומדיה

בימוי:  אלון גור אריה. ישראל, 2019.

משחק: צחי הלוי, טל פרידמן, עדי הימלבלוי, דביר בנדק, שלומי קוריאט, אפרת דור

תקציר: סוכן מוסד חובר לסוכנת של ה-CIA במטרה לעצור ארגון טרור המתכנן להשמיד את העולם עם טלפונים סלולריים. אם ייכשלו במשימה, לא יזכה ראש המוסד להדליק משואה ביום העצמאות בשידור חי בטלוויזיה, דבר שפשוט אסור שיקרה!

יעוץ אומנותי: דיוויד צוקר (מיוצרי "טיסה נעימה", "האקדח מת מצחוק")

 

שנות התשעים – Mid90s

החל מ- 28/11

דרמה

בימוי:  ג'ונה היל. ארה"ב, 2018.

משחק:  סאני סולג'יק,  קתרין ווטרסון, לוקאס הדג'ס

תקציר: בעיצומן של שנות התשעים, חייו של נער בן 13 הגדל עם אמא נוכחת-נפקדת ואח בלתי נסבל,  מתחילים להשתנות כשהוא מתוודע לחבורה מבוגרת יותר של סקייטרים, ומתמכר בעצמו לסקייטבורד, לחברה ולאווירת הרחוב האורבנית. שחזור רוח התקופה באופן מדוקדק משולב עם פסקול נפלא הכולל מוזיקה מקורית של טרנט רנזור ואטיקוס רוס לצד להיטים של נירוונה, סיל, סייפרס היל והרכבים רבים אחרים.

סרטו הראשון כבמאי של ג'ונה היל ("סופרבאד – חרמן על הזמן", "הדייט שתקע אותי")

סרטים נוספים שיעלו במהלך נובמבר:

 

VOD>תוכניות מערוצים 

ערוץ ההיסטוריה 

לוחמי אוויר -עונה חדשה,  החל מ-12.11. תכניות מערוצים – חינם, ערוץ ההיסטוריה, לצופי yes

עונה שנייה לסדרה השופכת אור על כלי הטיס (מטוסים, מסוקים, רחפנים) הבולטים בשימוש חילות אוויר בשדות קרב שונים ברחבי העולם בעשרות השנים האחרונות.

 

ערוץ E 

אסונות מפלסטיק – עונה חדשה, במהלך נובמבר. תכניות מערוצים – חינם, ערוץ E, לצופי yes

סדרת הלהיט! המנתחים הפלסטיים המוכשרים ד"ר פול נסיף וד"ר טרי דוברו, שמתקנים עיוותים שנוצרו בהליכים כירורגיים כושלים, ומשנים את חייהם של המטופלים.

 

לייף & סטייל

ג'יימי מבשל צמחוני ערוץ האוכל – סדרה חדשה, החל מ-15.11. תכניות מערוצים – חינם, לייף & סטייל, לצופי yes

השף ג'יימי אוליבר משתף את המתכונים הצמחוניים האהובים עליו, ושואב השראה ממטבחים ברחבי העולם. במהלך פרקי הסדרה יבקר אוליבר בישראל, בה יכין פלאפל בבית לחם ושווארמה טבעונית בתל אביב, יבקר בשוק הירקות והפירות הגדול ביותר בהודו, יפקוד מקדש סיקי ויכין גרסאות צמחוניות למנות בריטיות ידועות.


Check Also

Your Honor מתקרבת למסך

    בריאן קרנסטון חוזר למסך בסדרה חדשה המבוססת על הסדרה "כבודו" של yes! Your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.